827 Shares 3711 views

Co to jest wróżenie z wykorzystaniem tej sytuacji?

Różne rodzaje wróżenia pomóc człowiekowi w określonych sytuacjach. Dzięki zastosowaniu pewnych przedmiotów komunikować z nieziemskich sił, które pomagają podjąć decyzję. Historia ma wiele sposobów wróżenia. Różnią się one nie tylko w zastosowanymi środkami, ale także cel. Tak więc, domyślając sytuacji można przeprowadzić za pomocą run.

Jest to dobry sposób, aby poczuć swoje karty i nauczyć się je interpretować. Runy są idealne na wszelkie pytania. Mogą one dać odpowiedź lub zaoferować rozwiązanie. Ważne jest, aby używać ich poprawnie. W celu prowadzenia zgadywać sytuację, konieczne jest abstrahować od wszystkich problemów, odpocząć i sformułować swoje pytanie jednoznacznie. Najprostszym sposobem, aby znaleźć odpowiedź – mix w worku wszystkie runy i dostać jeden. Na początku będzie to trudne do zrozumienia odpowiedzi, ponieważ nie ma jasny opis run. Jednak z biegiem czasu, można z łatwością poradzi sobie z nim. Z doświadczenia zgadywania od sytuacji może być wykonane przy użyciu kilku runa. Należy przygotować, sformułować pytanie i uzyskać trzy runy. Czytając od lewej do prawej wyrównania. Pierwsza tabletka jest opis sytuacji. Po drugie – musimy skierować do właściwej decyzji. Trzecia runa opisuje sytuację, że pojawią się w przyszłości.

Można użyć wróżby Tarot sytuacji. Jest to najprostszy klasyfikacje, które doskonale nadają się dla początkujących wizjonerów. Tak więc, z jednej talii jest wyciągnięta. Będzie on opisywać wydarzenia dnia. Tarot trudne do rozszyfrowania. Ale wraz z rozwojem określonych umiejętności zrobisz z obroną. Należy zwrócić uwagę na to, jak talia jest tasuje. Jeśli wyrzucisz dwie lub więcej kart, to znaczy, że lepiej jest nie do odgadnięcia teraz. Jeśli chcesz uzyskać jakąś poradę, a następnie użyć równowagi na trzech kartach. W przeciwieństwie do włóknin, w tym formy wróżbiarstwa jest nieistotna scenariusz interpretacja sekwencja, wydzielony zbiór ważnych kart. Dlatego ich interpretacja jest trudniejsze niż run.

W przypadku skomplikowanych przypadkach można użyć zgadywania od sytuacji z pomocą dostosowania Tarota „celtyckiego krzyża”. Pozwala to rozwiązać globalny problem, na przykład, dlaczego nie można znaleźć miłość. Pamiętaj, że podczas korzystania zachwyt, potem martwić siły otherworldly. I nie nazywaj je w celu rozwiązywania wspólnych ciekawostki. Karty są ułożone w sposób pokazany na rysunku.

Tak, te karty, które znajdują się w centrum miasta, oznacza problem. Lewo – jej korzeń. Prawy – możliwe rozwiązania sytuacji. Mapa z góry – zrozumienie problemu, od dołu – lęki i obawy, że „pasza” sytuację. Cztery karty z punktu na boku perspektywy rozwoju problemu, myśli innych ludzi o tym, jak również wpływu z zewnątrz. Jest to dobry i podstawowym zgadywania od sytuacji.

Są niezwykłe sposoby wróżenia. Na przykład, przy użyciu Księgi Przemian. Zawiera on listę 64 znaków, które zawierają wskazówki dotyczące rozwiązywania różnych problemów. Heksagramy składa się z trzech krótkich barów i taką samą liczbę długo. Wystarczy tylko wziąć trzy monety, i kawałek papieru. Relax, koncentrat, sformułować pytanie. Rzuca się monetę. Nie spadnie orła, a następnie narysować ciągłą linię, jeśli ogony – jest przerywany. Więc sześć razy. Interpretacja wyników, patrz Księga Przemian.