760 Shares 5580 views

Wróżenie przez spotkania z ukochanym – losem czy przeznaczenie

Niespodziewany pojedynek z tych, do których jesteś obojętny – jest zawsze miły i bardzo ekscytujące. Ale nawet ładniejszy być w pełni przygotowany i wiedzieć na pewno, jeśli, na przykład, dzisiaj, aby zobaczyć jeden z kogo więc sen myśli? W tym przypadku, będzie w stanie przygotować się na spotkanie i obrócić głowę elekta. Jednak wydaje się prawie niemożliwe, aby wiedzieć na pewno, o przyszłości? I tu jest przyczyna. Istnieje wiele sposobów na oryginalne scout o zbliżającej się spotkanie, a wśród nich zgadywania na spotkanie z ukochanym.

Skąd wiesz o spotkaniu z Najmilsi: Ways

Najprostszym i od tego najbardziej nudny sposób, aby dowiedzieć się o zbliżającej się dacie – zapytać bezpośrednio z człowiekiem, który, widząc go, czy nie. Ale, po pierwsze, te kobiety nigdy zadawać takie pytania, a po drugie, może twój ulubiony nieświadomi ciepłych uczuć do niego. W takich przypadkach można wykorzystać tajną broń – wróżby na spotkanie z ukochaną osobą. Jak można to zrobić? Specjaliści z dziedziny ezoteryki twierdzą, że najpewniejszym narzędziem do uzyskania najbardziej szczegółową odpowiedź na to pytanie jest kart tarota.

Co jest szczególnego w Wróżenie kart tarota?

Tajemniczy wróżby na spotkanie z ukochanym będzie miał najbardziej dokładne wyniki, jeśli pójdziesz do magicznych kart Tarota. Powrót w 16 wieku pochodzą pierwsze wzmianki o takiej metody do przewidywania przyszłości i przeszłości i teraźniejszości. Tarot jest uważana za miejsce narodzin starożytnego Egiptu. Mapy są w stanie dać dobrą radę nie tylko w sprawach miłosnych, ale także w biznesie, zdrowie. Skomplikowane obrazy są kluczem do mistyczne tajemnice ludzkiego losu. Ale jak rozszyfrować podczas wróżenia spotkać się z najbliższymi tych tajemniczych znaków, który daje mapę? Przed najbardziej interesujące.

Jak to karty tarota na spotkanie z ukochanym?

W celu uzyskania odpowiedzi na takie niepokojące pytanie, trzeba poważnie uzbroić Weź Wielkie Arkana Tarota. Przed rozpoczęciem tego procesu jako wróżenia (czy spotkanie z ukochanym), spróbuj wizualizację wybranych. Raz w podświadomości tam jasne i dość realistycznym obrazem twoich ludzi, należy określić konkretne pytanie. Można nawet powiedzieć to głośno. Teraz do rzeczy: proces wróżenia spotkać się z najbliższymi startów! Dokładnie wymieszać talię, a następnie wybierz 9 kart. Ułożyć je powinna być następująca: w formie krzyża leżały pierwsze cztery zakryte karty. Pierwszy obraz powinien być po lewej stronie. Pozostałe 3 Karty są ułożone w kierunku ruchu wskazówek zegara. Kolejne cztery karty należy również umieścić w formie krzyża – od samego początku. Między dwoma krzyżami umieszczonymi w dolnej części dziewiątej karcie. I pod to drugie – tzw significator.

Dekodowanie wróżenia spotkać się z najbliższymi

Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się prawdy pożądane? Nawet kilka chwil, a będziesz wiedział, czy oczekiwać na spotkanie z tymi, o których wszyscy swoich myśli. Odebrać pierwszą kartę. Dokładnie zapoznać obraz na nim. Że będzie nam powiedzieć krótko o sobie. Druga mapa pokazuje, że postawa ludzi wokół ciebie, co myślą o Twojej osoby? Trzeci obraz przedstawia swoje zachowanie w obecnym związku. Według czwartej karcie można ocenić, jaki jest Twój idealny partner. Piąta karta powiem wam w tajemnicy, w każdym miejscu iw każdych okolicznościach, które odbędzie się oczekiwane spotkanie. Z pomocą sześciu obrazów będziesz wiedzieć, jak przyspieszyć datę. Siódmy powiadamia kart możliwych trudności, dzięki czemu spotkanie może zostać odroczone na długi czas. Ale nie rozpaczaj: osiem kart – dobrą sovetchitsa. Z tego zdjęcia znajdziesz coś pożytecznego dla siebie. Dziewiąta karta nie wie na pewno, czy spotkanie odbędzie się w przyszłym roku. Ale significator będzie ratownik w przypadku, gdy poprzednia karta przyniesie złe wieści.

Jeśli już „Ci” z talii kart tarota, numerologia będzie stanowić wyraźny obraz i uniknąć wszystkich pułapek „”. A jeśli jeszcze masz mistyczne obrazy wydają się być zbyt skomplikowane, zawsze można odwołać się do interpretacji tarota. Często pin pochodzi z instrukcją z wartościami znaków. Jednak szczegółowy zapis można również znaleźć w Internecie. Z biegiem czasu, poczujesz jakiś związek z magicznych kart, i będzie w stanie je zrozumieć „w pigułce”.