126 Shares 3820 views

Arkana Tarota: wartość. Wielkie Arkana Tarota. Arkan – to …

Wszystkie tajemnice, zamierzaliśmy los, taki czy inny sposób, stały się najbardziej pożądanym, a każdy dałby wiele, aby je rozwiązać. Dlaczego potrzebne? Aby chronić się przed zbliżającym się katastrofy i zmienić to, co ma być, czy aby zaspokoić swoją bezgraniczną ciekawość? Każdy odpowiada na to pytanie w swój własny sposób.

W naszych czasach, dostępność usług w „patrząc w przyszłość” rośnie z każdym dniem coraz bardziej. Co więcej, każdy może spróbować swoich sił w tej ekscytującej dziedzinie. W większości przypadków ludzie, którzy chcą dowiedzieć się o ich losie, są zainteresowani kart tarota, którzy nie są w stanie tylko prorokować, ale także mówić o wewnętrznym świecie człowieka, jego uczuć i emocji. Nasz artykuł będzie poświęcony kart Tarota, a jest ich starsze wartości. Zaczynajmy.

Krótko na Tarota

Dokładne dane na temat pochodzenia tych tajemniczych obrazów tam. Wiemy tylko, że karty Tarota są rodzajem „nadajnika” wiedzy z przeszłości w postaci utajonej, astrologii i symboli mistycznych. Obrazy Tarot ukryć kulturę wielu narodów, są uosobieniem siły ich wiedzy i nauki.

Tak więc, talia składa się z 78 kart, podzielonych na młodszego i starszego Arcana. Arch – to niektóre obrazy, które przekazują informacje o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Junior – tam są 56 karty, które są podzielone na cztery „garnitury”:

  • Różdżki;
  • Denierach (Pentakli);
  • kubki;
  • Miecze.

W każdym z tych kombinezonów zawiera 14 kart, które mają różne właściwości. Ludzkie uczucia i emocje, charakter i jakość, sytuacje i problemy – to wszystko jest uzależnione od Minor Arcana.

Senior Arcana mieć w swoim składzie 22 kart. Są one uważane za najważniejsze w wróżenia. Symbolizujące przyszłości i przeszłości kluczowych wydarzeń, główne zmiany i poważne sytuacje życiowe są wyłącznie filozoficzny sens. Dlatego Wielkie Arkana Tarota przyciągnęły szczególną uwagę ze względu na jego ogromne znaczenie. Co nosić te tajemnicze symbole, będziemy rozumieć dalej.

0: Fool

Jester (Mutt) jest trudna sytuacja, która powstała właśnie dlatego, że nie raczył wziąć całą inicjatywę w swoje ręce. Na tym etapie trzeba się go jak to jest i nie starają się zaradzić tej sytuacji. Zaufać losowi, ale jest w tym przypadku w stanie doprowadzić wszystko do logicznego wniosku. I swoją przeszłość doświadczenie będzie przydatna w przyszłości.

Odwrócona karta mówi o marnowanie czasu, zaniedbania i rozwagi w działaniu.

1: Mag

Mage to nowy etap w życiu. Jeśli upuścił pętlę, to znaczy, że jesteś gotowy do samorozwoju i poruszać się w dobrym kierunku. Inną wartość karta mówi, że twoje życie wpływowa osoba może pojawić się wkrótce. Nie ślepo zaufać mu się przejąć inicjatywę i przejść do własnych celów, bo masz dużo większy potencjał niż myślisz.

wartość odwrócony

Zaniedbanie i brak zaufania do siebie i swoich umiejętności, niezdolność i niechęć do wykorzystania swojego potencjału.

3: Kapłanka

Oznacza to, kobiecość, mądrość, jasność, intuicji, nieskończony opieki i umiejętności, aby utrzymać dom. Jeśli upuścił pętlę, to mówi, że nie próbują podbić świat, po prostu chcą się uczyć i obserwować go. W żadnym wypadku nie należy próbować używać wszystkich powyższych cech, aby osiągnąć swoje cele, to nie jest dobre nie będzie.

wartość odwrócony

Niezdolność do zrozumienia odmiennej płci, arogancję i ignorancję.

4: Cesarzowa

Niektóre Wielkie Arkana Tarota może oznaczać świetlaną przyszłość i sukces w każdym sensie. Jeden z nich – „Empress”, czy „Pani”. Jeśli padł taką mapę, pokazuje niekwestionowane sukcesy we wszystkich sprawach – finansowej, miłości i kreatywności. Tyle jeśli chodzi o kobiety. Jeśli w takiej sytuacji, że mapa miał człowieka, mówi o obecności w swoim życiu, wpływowej kobiety.

wartość odwrócony

Strata czasu i energii, finansowe oraz problemy miłosne.

5: The Emperor

Sukces w karierze i biznesie, poprawiając się po szczeblach kariery, wiarygodność wśród znajomych, szczęśliwy ojcostwo.

wartość odwrócony

Problemy w biznesie i rodziny.

6. Kapłan

Jeśli upuścił pętlę, to mówi, że w swoim życiu zbyt dużo „I”. Oznacza to również, mądrość, sprawiedliwość, przyjaźń, małżeństwo.

odwrócony mapa

Hańba, zdrada, oszczerstwo, intrygi.

7: Kochankowie

Arkana Tarota, których wartość może obrócić całe życie niedouczonych i romantyczne relacje. Karta „Lovers”, mówi, że będzie poważnym wyborem. Rozważyć wszystkie „za” i „przeciw” i słuchać swojego serca.

wartość odwrócony

Oznacza to, że ci się nie podoba, a w najbliższej przyszłości nie będzie w stanie kochać.

8: Rydwan

Oznacza to, że twoje życie będzie wkrótce powstać sytuacja, w której trzeba będzie dokonać wyboru na korzyść zła lub dobra.

wartość odwrócony

Niepewność, choroba, stres, niepowodzenia w biznesie.

9: Power

Jeśli w trakcie wróżenia spada karty „siła”, co oznacza, że należy dołożyć wszelkich starań i ukrytych możliwości, aby osiągnąć swoje cele.

odwrócony mapa

Zwątpienia, brak siły, złych przyjaciół.

10: Pustelnik

Arkana Tarot może oznaczać całkowite osamotnienie. A karta „Pustelnik”, co oznacza wyrzeczenie, nietowarzyski i całkowite zanurzenie w swoim wewnętrznym świecie.

wartość odwrócony

Niepewność wokół, brak seksualnego związku, strach, niechęć do przyjęcia pomocy od innych.

11. Koło Fortune

Te tajemnicze punkty do pozytywnych zmian w życiu i przeznaczeniu uśmiechu.

wartość odwrócony

Błędy, błędne ścieżki w życiu.

12: Sprawiedliwość

Arkana Tarota, których wartość jest wystarczająco duża w wróżenia, można mówić o problemach z przepisów. Oraz mapa „sprawiedliwości”, który mówi, że powinien zachować sprawiedliwość i troska w tej sytuacji.

wartość odwrócony

Depresja, choroba, poważne i praktycznie nierozpuszczalny problemy z prawem.

13: Wisielec

Aktualizacja wartości swojego życia, przewrotu, małej darowizny na lepsze.

odwrócony mapa

Niezdecydowanie, niezdolność do podejmowania decyzji, egoizm, brak wiary w siebie, to strata czasu i wysiłku.

14: Śmierć

wartość złożoną, jak już wspomniano, mogą być całkowicie różne, do zapobiegania śmierci. Ta karta może być interpretowany w nieco inny sposób, na przykład – ostry zakręt w życiu i zupełnie nowe życie.

wartość odwrócony

Strach przed śmiercią, gniewu, żalu pustym, depresja, stres.

15: Moderacja

Korzystny wynik wydarzeń, wybór, udanego związku.

wartość odwrócony

akty wysypka, niechęć do zmiany, złe zmiany.

16: The Devil

Silne uzależnienie od osoby, niemożność żyć bez seksu, odsetki w czary i magię, wabiki, niewłaściwy sposób.

odwrócony mapa

Impreza, która jest nieunikniona, ale również wpływa na twoje życie, pragnienie, aby nie być zależne.

17: Wieża

Niepowodzenie karierze, rozpadzie, złe zmiany w życiu, brak siły do czynienia z sytuacją, utraty nabytych.

odwrócony mapa

Problemy finansowe, zazdrość.

18: Star

Dobre uczynki, miłości, powodzenia, sukcesu, spokój, przypływ energii, aby pomóc uporać się ze wszystkimi problemami.

odwrócony mapa

Niechęć do ewoluować i zmieniać.

19: Księżyc

Oznacza to Arcane izolacji, niezdolność do ekspresji i dochodzić do siebie. Melancholia, brak życiowych celów i zadań, ograniczających emocji, niestabilności.

odwrócony mapa

Choroba, strach, zdrada przez kogoś bliskiego.

20: Słońce

Najkorzystniejszą karta, która obiecuje, zdrowie, bogactwo, miłość i powodzenie we wszystkim.

wartość odwrócony

Stres, choroba, upadek we wszystkich przedsięwzięciach.

21: Sąd

Co robi pętlę? Jest to nowe życie, pożegnanie z przeszłości, nowa praca, nowy związek, przenosząc się do innego mieszkania, odzysku.

odwrócony mapa

Niemoralne zachowanie, naładować wszyscy Grecy innych ludzi.

22: Świat

Sukces we wszystkich aspektach, dochodów, dziedziczenia, harmonia, drobne relacje z innymi, optymizmu.

odwrócony mapa

Niepowodzenie w biznesie, kłopoty, kłopoty.

ukończenie

Pełni zbadać wartość Arcana jest dość trudne, najważniejsze, aby móc wszystkie znaki spadła do przewidzenia ogólnego obrazu, więc wszystko zależy od techniki Gada interpretowane.