891 Shares 7383 views

Karty, czyli: Rycerz mieczy (Tarot)

Analizując w trudnych sytuacjach, często zwracają się do podświadomości. Dyskusja narzędzie z nim dużo. Mówimy o kartach tarota. Pokład jest starożytny i potężny, jeśli ją zrozumieć. Weźmy pod uwagę wartość karty Rycerz Mieczy (Taro). Ponieważ pętla wpływa na wyrównanie w różnych sytuacjach, jak go odczytać, zrozumieć, komunikować się z sąsiednich kart. Science-dur, ale jest to warte czasu, który ludzie spędzają na nim. Każda karta jest różnorodny i niejednoznaczny, nie różni się od innych, a Rycerz mieczy (taro). Jego znaczenie w scenariuszu może nawet zastąpić wpływ starszego zaawansowanych. Ale nie zawsze tak się dzieje. Aby nauczyć się podstaw rozszyfrowania każdą pętlę należy poznać, aby go zbadać, aby zrozumieć duszę, jak mówią eksperci, tarologi. Następnie zgadywać byłoby dokładne i objętość, zgodnie z oczekiwaniami podczas korzystania z takiego potężnego narzędzia.

ogólny opis

Ten Arcane dotyczy najmłodszych. Zdjęciu ozdobny wściekle kierowca (klasyczny pokład). Mapa jest bardzo energiczny i konflikt. Chłonęła pełnej siły kombinezonu, jej pozytywnych i negatywnych stron. Arkan, wchodzących w scenariuszu, co czyni go niezgodę, konflikt, moc, pomyślany ponownie, zmieniając jego sens. Rycerz Sword (taro) opisano w odniesieniu do ostry. Jest to związane z ciśnieniem, męstwa, odwagi, ostrym językiem i bystre oko, doświadczenie i umiejętności. Jeśli pętla oznacza osobę, to jest – wojskowy, który przeszedł wiele konfliktów, zdobył sławę i uznanie użycia brutalnej siły. Był przyzwyczajony do słuchania rozkazów bez wahania. Jego siła w wiedzy „jak” i słaby – w ogólnym braku zrozumienia rzeczy chodzenia. On nie jest skłonny do kompromisu, nie jest skłonna rozważyć cudzego punktu widzenia, jestem pewien, że on ma rację. Rozważając wartość Rycerz mieczy (Taro), konieczne jest, aby przeznaczyć swoje negatywne strony. Mają tendencję do stawienia się jaśniejsze w tej sytuacji. Należą do nich przemoc, złe talent, konflikt, szaleństwo, skłonność do gwałtownych, nieprzemyślanych decyzji. Tacy ludzie mówią. „Biada z Wit” lub „na fali” Są one cenione za ich zdolność do ubijania jakąkolwiek przeszkodę, lekkomyślność, odwagi. Uczciwość i otwartość przyciąga do niego innych. Ale nie wiem, jak korzystać sławę. Złe nawyki i niezdolność do komunikowania popycha je do fanów. Obcisła język sprawia, że niektóre wrogów. Ten lasso nie zawsze oznaczają osoby. Doprowadzenie do wyrównania pewnych energii, Rycerz mieczy (Tarot), wartość nie ją zmienić. On konflikty, rzetelny, wściekły, głupi i zarozumiały do głupoty. Ale świat jest różnorodny i zróżnicowany. Bez takiej energii, byłby niekompletny.

Rycerz Sword (Taro): Wartość

Odwrócona karta często powoduje negatywną ocenę od kogoś, kto odzyskuje równowagę. Oczywiście, należy przeanalizować szczególną sytuację, czyli skojarzyć z sytuacją. Można zdecydowanie powiedzieć, że gdyby nie było pętla, a potem, problem nie jest rozwiązany świat. Sytuacja złamał huragan, który nie może być zarządzany za pomocą konwencjonalnych środków. Jego moc jest tak wielka, że najlepszym sposobem na interakcję z nim jest brak wpływu. Innymi słowy, trzeba stanąć z boku i czekać. Należy rozumieć, że wartość Rycerza Mieczy (Tarot), w każdym razie jest tylko tymczasowe. Energia nie jest zdolny do efektów długoterminowych. Ona jest jak wiatr, przerw wszystkich ekscytuje i uspokaja. Mistrz jest w stanie wykorzystać tę rybę do własnych celów. Jak to zrobić, trzeba spojrzeć na sąsiednich kart. Agresja, która przynosi pętlę, niekoniecznie destrukcyjny i bezużyteczne. Prawdopodobnie w odpowiednim czasie. Ale świadomość tego faktu nie neguje dysonans emocjonalny spowodowany wpływem lasso. Opowiada o możliwości niektórych ważnych i niezbędnych zmian, które wejdą przez ból lub zniszczeniem, zdrady lub błędów. Jedną z rzeczy, staje się jasne, jak poprzednio, będzie więcej. Jeśli wyrzucisz naszą lasso, a potem się poważnego konfliktu, najważniejsze. Rycerz mieczy (taro), w rzeczywistości, jest zwiastunem burzy. Jego wynik nie jest jeszcze widoczny. To zależy od tego, w jaki sposób zachowują się domyślać. Porady lasso nie. Łamie wzorców powoduje głowy do pracy, aby znaleźć nowe i oryginalne rozwiązania. Oznacza to, że jego wygląd wskazuje wyjście z sytuacji spod kontroli, pojawienie się czegoś takiego, który wcześniej ludzie nie zauważy. Ale ten fakt czy pomysł dojrzał już się w swoim sercu. Teraz nadszedł czas, aby to okazać.

Wpływ na stosunki

Nasz lasso w dowolnej pozycji w prywatnych rękach, jest niepożądana. Należy wziąć pod uwagę, nawet jeśli wszystkie inne karty są korzystne. Jest możliwe, że kluczowym punktem na bliższym zbadaniu staje Rycerz mieczy (Taro). Wartość w relacji można opisać jednym słowem: „egoizmu”. Oznacza to, że w tej sytuacji udział człowieka, który nie chce słuchać opinii innych. zainteresowanie partnerem dla niego – pusta przestrzeń. On nie tylko nie widzi lub je zrozumieć, a nie wiedzą o istnieniu takiego. W tym sensie filozofii osobowości. Z tym nie możemy się zgodzić, ale nie ma sensu się kłócić. Doświadczeni specjaliści polecają postrzegane przez osobę jako zjawisko naturalne. Rada jest przydatny tylko do tych, którzy nie przychodzą do tej osoby w osobistej relacji. Jeśli twój partner charakteryzuje naszej lasso, to miło. Ta osoba ma pozytywne strony. Jest on aktywny, energiczny, lojalny i pewnie, czyste i otwarte. Z drugiej strony, nie jest możliwe, aby przekonać. zrobi tylko to, co uważa za konieczne i właściwe. Półtony, osoba ta nie dostrzega, elastyczność uważa niegodnego obrzydliwe jakość. To jest człowiek, który mieści się w bilansie jako Rycerz mieczy (Taro). Znaczenie w stosunkach lasso należy rozszyfrować, koncentrując się na swojej pozycji. Jeśli karta przypada na stronie partnera, tak mówi o jego cechach i zamiarach. Na własną – Analizowanie reakcji na sytuację. Prawdopodobnie jest tak niesmaczne wam, że istnieje potrzeba, aby przełamać status quo. Kiedy nasz Knight jest w przyszłości, konieczne jest, aby przygotować się do konfliktu. Dotychczas mówiliśmy tylko o pionowej lasso.

Wpływ na relacje (odwrócony mapa)

Eksperci widział pętlę w takiej sytuacji, szukając dróg ewakuacyjnych klienta, sposoby wyjścia z sytuacji obronną ręką. Ma to sens, ponieważ Rycerz mieczy w odwróconym postawy jest bardzo negatywna. Oczywiście, powinno to wyglądać, że jest obecny w swoim polu. Fakt, że odwrócony łuk w postaci najczęściej mówi zdrady. Niezależnie od położenia karty, jest to sytuacja dojrzała. Oznacza to, że w związku już istnieje poważny konflikt. Nie ma znaczenia, czy ludzie czują, czy jeszcze nie. Różnice zdań są tak wielkie, że wprowadzą je do wspólnego mianownika jest prawie niemożliwe. Energia w dziedzinie drobnego wściekłości i twarzy, tworząc stres i nieporozumień w przyszłości, powiedział wytrącony scenariusz Rycerz mieczy (taro). Wartość dla stosunków osobistych nie można lekceważyć. Są one niemal skazane na niepowodzenie. Ale znowu, spojrzeć na pozycji karty. Jeśli jest on w przeszłości, a to następuje przez Arcane korzystne, a następnie wypłynąć na powierzchnię czegoś zapomnianego. Po jednym z partnerów popełnił błąd i udało się ją ukryć. Teraz, błąd staje się znany sekund. Gdy rycerz mieczy stoi w pozycji „prawdziwego”, konflikt w pełnym rozkwicie. Odnosi się to do wewnętrznych sprzeczności. Oni nie muszą pojawiać się w skandalach i kłótni. Zaledwie kilka utracił harmonię. Ludzie już patrzeć w różnych kierunkach, ale nudzić się razem. W przyszłości nasz lasso gwarantuje straszny skandal. Prawdopodobnie średnia oszustwa zostaną ujawnione. Jego jeden z partnerów nie robi ze względu na pojawienie się nowych uczuć wzniosłych i egoizmu. Po prostu chcą dochodzić do siebie. A różnica będzie tak smutny, jak głupi i bezmyślny. Negatywna lasso we wszystkich zmysłów.

Operacyjne strony interakcji rycerz miecz wartość (taro)

Sytuacja nasze tajemne wpływy nie tak źle. Najczęściej, zapowiada udział w wydarzeniach z osobą, która może pogorszyć stosunki odkręcić sens tego, co się dzieje w środku. To nie jest bardzo dobra, ale nie tak negatywny, jak to brzmi. Wpływ tej osoby w pewnym sensie, stopniowo, jeśli wszyscy pozostali uczestnicy procesu będzie w stanie prawidłowo ocenić go. Rycerz przynosi nowe pomysły i poglądy. Musisz zrozumieć, że nie muszą prowadzić do rozwoju, ale do oświetlania proces o nieznanej strony, której nikt podejrzenia. Jedynym negatywnym aspektem tej niegrzecznej osobowości – konflikt. Człowiek kłócili się między sobą wszystko, i kiedy rozpocząć proces przywracania, okazuje się dużo. Jeśli sytuacja nie jest mądrością, złote ziarna są wybrane z okoliczności, które potem dadzą ogromne żniwo. Wiesz, pobudzać, wszystko wymieszać, wymieszać do kierowania – jest zadaniem osoby, która przypada jako rycerza miecz (Taro). Znaczenie i interpretacja arkanów jest zależna od innych osób zaangażowanych. Rycerz daje im szansę, nie myśląc o tym, jak ktoś może wdrożyć go. Jednocześnie działa on z wewnętrznym przekonaniem o słuszności idei. Oznacza to, że nawet jeśli pętla jest pewna osobowość, należy skupić się na energii, wprowadzony zamiast działań. Następnie deszyfrowanie będzie głębsze, bardziej przejrzyste i poprawne.

Wpływ na sytuację odwróconej karty

Tutaj lasso nie daje optymizm. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wartość kart tarota Rycerz mieczy w połączeniu z innymi kartami. Fakt, że odwrócony mapa jednoznacznie przewiduje zdradę. Ktoś działa przeciwko zgadywania. Jest on aktywny, inteligentny i przebiegły. A nasz rycerz (tożsamość im pewne), że wróg używa ślepo, bez ujawniania własnych celów. Oznacza to, że wróg w bilansie nie spada, ale szkoda ze swojej działalności. Patrząc na sytuację, konieczne jest przeanalizowanie straty, i będą wymagane. Najbliższe szybka karta, ponieważ zminimalizować, ale nie da się uniknąć. Jeśli pętla była w „przyszłości” stanie, zaleca się, aby dać w czasie rzekomych planach. Nie uda im. Jeżeli wartość kart tarota Rycerz mieczy w stosunkach równowaga może zostać zneutralizowana przez osobistej mocy i mądrości odgadnąć patrząc na wydarzenia z góry, rozważając sytuację brakuje okno możliwości. Konieczne jest, aby jeździć na negatywny okres sił gromadzących się, studiując wroga. Ponieważ wyrównanie nie pokazuje się na osobę, raniąc gada. To jeszcze należy obliczyć, należy rozważyć plan działania w celu neutralizacji. Pojawienie odwróconego lasso nie może być ignorowane. Wręcz przeciwnie, daje szansę na uniknięcie duże kłopoty, jeśli prawidłowo odpowiedzieć. To powinno być łatwe do zrozumienia bez wciągnąć w konflikty. A szkoda, kto będzie je sprowokować. Że osoba nieświadomie stał się narzędziem w rękach wroga, prawdopodobnie jego.

Wpływ w scenariuszu zdrowia

W tym przypadku należy wziąć pod uwagę energię, która przynosi Rycerz mieczy (taro) Wartość (zdrowie jest ośrodkiem wystawienia) jest określana przez jego potężny i ekspansywnej fali. Kiedy dochodzi do rozwoju choroby konieczne jest pilnie szukać lekarza. Choroba postępuje szybko. Gdy chcemy zrozumieć duży obraz zdrowia, myśleć o poważnych zmian w stylu życia. Rycerz pcha się być bardziej aktywny, sport, gimnastyka. powinieneś zapisać się na aerobik lub iść na siłownię. Odwrócony lasso zagrożone nagłych katastrof. Częściej niż nie są one związane z wypadkami, zatrucia, chuligani atakują z negatywnymi konsekwencjami. Słowa kluczowe tutaj: chamstwa, konflikt, niebezpieczeństwo, niespodzianka. Jeśli karta wpada „Radą” pozycji, triple uwagi. Nie może być nieodpowiednia osobowość, z głupoty, które będą cierpieć organizm. Być może będą one jednym z członków rodziny. Po ukazaniu odwróconego łuku w scenariuszu możliwe są powodzie, pożary, urazy, oparzenia, walki i tak dalej. Rozumie się: karta nie mówi o śmiertelnych chorób, a także o tych zagrożeniach. Z trzech mieczy można przewidzieć przejście do innego świata. Warto jednak przyjrzeć się bliżej okolicznych Arcana.

Wyrównanie kariera

Z najwyższym stopniem prawdopodobieństwa można powiedzieć, że nasza tajemna reprezentuje szef lub osobą, która go wpływami. To egoistyczne, stanie wkroczyć na nikogo. Jest zainteresowana wyłącznie we własnym dobrobytu. Otaczający często cierpią z powodu działań, który symbolizuje Rycerz mieczy (Taro). Wartość – praca jest środkiem do wyrównania – nie ma potrzeby, aby ponownie ocenić, że nie jest to osobista relacja. Z łatwym do obsługi tyranem, jeśli łączą się z zespołem. Osobowość wyznaczony lasso, nie wiem, jak budować relacje, dogadać się z ludźmi. Są łatwe do wrogów, ale nie mają przyjaciół. Jeśli jest to twój szef, to schlebia mu. Ten szorstki i na ziemię osobie. On nie zna subtelności. Musimy działać dobrze. Jest to trudniejsze do zrozumienia, gdy pętla wskazuje energię. Ktoś działa potajemnie, ale destrukcyjne. Jest to konieczne do obliczenia tego wroga i zneutralizować. W ujęciu ogólnym, karta jest korzystne dla rozwoju biznesu, gdy spada w pozycji wyprostowanej. Mówi o ekspansji, rynki chwytanie, rozwoju sieci i tak dalej. Ale to wskazuje na możliwość konfliktu z urzędnikami. Musimy, jeśli tylko dać łapówkę.

Odwrócony łuk w scenariuszu do kariery

Podobnie jak w badaniu sytuacji, tutaj zaleca się porzucić plany. Każda z lasso nie gwarantuje. On niesie ze sobą straty i zniszczenia. Czasem porównuje się z negatywnym wpływem Major Arcana „Wieża”. Na Gad żadna energia zrobić więcej. miałby pozostać w pozycji, która została wcześniej z trudem. A wartość kart tarota Rycerz mieczy jest tak trudne do góry, że jeśli to możliwe, zaleca się, aby przejść na emeryturę w krótkim czasie. Jeżeli spadnie w połączeniu z pięcioma pentacles, stracić pieniądze lub miejsce. Gdy nie jest obecny „Powieszony” pilną potrzebę, aby zamknąć wszystkie projekty. Ktoś wpływowych akty przeciwko zgadywania. Jego wpływ jest tak wielka, a objętość, że w tym czasie rezystancja nie jest możliwe, będzie to prowadzić do całkowitego załamania, a może uwięzienia. Sytuacja jest bardzo poważna, konieczne jest, aby szybko reagować, usuwając z drogi wroga. I nie przyjmują emocjonalnie sytuacji. Prawdopodobnie stało się w miejscu, w którym położono nową ścieżkę rozwoju społecznego. Oznacza to, że w przypadku nie osobisty agresja, to się stało.

karta dnia

Spójrz na naszą łuku z praktycznej strony. Nie wszyscy są zainteresowani filozoficznych aspektów kart. Jak rozszyfrować saldo na dzień, który przypada Rycerz mieczy (Taro)? Wartość miłości jest bardzo zmienny i niejednoznaczny. Te aspekty powinny zostać uwzględnione w prognozach krótkoterminowych. Najprawdopodobniej po spadku salda na karcie dzień zaleca odejście od namiętności, które dochodzą do głosu w tych dniach. Jeśli nie chce słuchać, a następnie wnieść niezgodę z zewnątrz w osobistej relacji. To jest Arkan mówi, że będzie musiała zmierzyć się z nieprzyjemnym osoby, sprzeciw wobec planów, nieprzewidziane wydatki negatywnym sensie. Będzie to drażnić i prowokować. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wydarzenia filozoficznie wolnostojący, bez angażowania się w nich. Pochodzą one jako lekcję. Tak o nich myśleć. Złapany na haczyk agresji, dlatego nie udało się lekcji. Stąd przyciąganie łańcuch negatywnych zdarzeń. Karta mówi o konflikcie interesów. Twoja rola w tej sytuacji – wznieść się ponad walki, uczestnicy uczą się, jak analizować i ich intencje. Jeśli pętla wywrócone do góry nogami, czekając na bezpośrednie uderzenie ze strony tych, którzy wierzą. Jego znaczenie – zdrada. dogłębnej analizy ich własnej sytuacji, zainteresowań intencjach: Tip. Prawdopodobnie, zdrajca utraciła pozytywny wpływ w swoim życiu. Zapraszam do odmowy komunikować się z nim.

wniosek

Rozszyfrowania rozłożono Rycerza Mieczy, spróbuj spojrzeć na jego rolę w różny sposób. Zmiana zdarzenia jest trudne, a czasami niemożliwe, a stosowanie ich wyniki uzyskuje się tylko z osobą rozwiniętym i mądry. Zaleca się, aby o tym pamiętać i nie denerwować , gdy wyrównanie przewiduje negatywny rozwój sytuacji. Gdy to się stanie, to znaczy, że jest to konieczne dla ciebie w tym szczególnym czasie. Więc dlaczego nie skorzystać mózgi, wyłączając emocje, aby obrócić wszystko w kierunku harmonii i szczęścia? Życie nie budować kartę, ale osoba. Tarot deck – narzędzie, które daje wiele szans na rozwój! Powodzenia!