154 Shares 8666 views

Interpretacja i znaczenie tarota: King of Pentakli

Świat magii zawsze był zainteresowany ludzkość. Pokusa, aby spojrzeć w przyszłość i zrozumieć rzeczy innych czuł dziś, być może każdy. Aby ułatwić to przychodzą różne atrybuty i rytuały, które przychodzą do nas od starożytności. Jednym z takich są karty tarota. Pojawiły się one w średniowieczu i od tego czasu zmieniło się w jego konstrukcji i użytkowania. Nie tylko zmienił skład i wartość Tarota.

Król pentacles odnosi się do grupy Minor Arcana. Jakie jest jego znaczenie w różnych pozycjach i kombinacjach?

cecha

Wiadomym jest, że istnieje kilka pokładów, w którym każda karta ma własny Identyfikacja i charakterystyka. Tarot karty Król pentacles – klasyczny nazwa. W innych pokładów, jest ona określana jako Lord of the Coin, Wielkiego Mistrza, ks żniwa faraona Denard, Chariot Ziemi. Astrologicznie, ta karta jest znakiem zodiaku ekwiwalentów Capricorn (według innych źródeł – Byk), planety Merkury i Saturn.

Łączna wartość

Jednocześnie poczucie biznesu i można nazwać człowieka, który mieści się w wróżenie tarot karty Król pentacles. Znaczenie i interpretacja to jest jednak znacznie głębiej. Stanowi ona zbiór cech, które przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu w każdym biznesie. Należą do nich przedsiębiorczość, zaangażowanie, wizję, kompetencje, zdolności do przewodzenia ludziom i zarządzać ich czas i możliwości, a także prawo do wykorzystania ich do dystrybucji.

Znaczenie Tarot Król pentacles może wskazywać stanowisko i specyficzną tożsamość. Co do zasady, stanowi odpowiedzialny i doświadczony lider w osobie ojca, męża, partnera, wpływowego mentora lub sponsora.

W ogóle, Król pentacles – symbol stabilnej sytuacji, solidny fundament do realizacji sprawy.

stan osobisty

Jeśli spełniasz szczęśliwy i zadowolony ze swojego ludzkiego życia, to najprawdopodobniej jest to żywym ucieleśnieniem karcie Króla Pentakli. Taro, pętla, którego wartość jest skoncentrowany na sukcesie i przywództwo należy do bogatych ludzi lub po prostu nabiera rozpędu. Ale to nie jest wynikiem samokształcenia i samorozwoju, ale jedynie naturalnych talentów, które nie powinny być nadużywane. Szczęście, natura, która odpowiada Król pentacles, wspaniałe uczucia innych ludzi i sytuacji. Oni często wygrać w loterii sporów i różnych zawodów. Mają wewnętrzny sens i uroku. Około tacy ludzie zwykle mówią „szczęście” lub charyzmatyczny.

Ponadto, król Pentakli (taro) oznacza kolejność. Może odnosić się do stylu życia lub mówić o równowadze, harmonii natury. Ci ludzie mają dobre zdrowie, chociaż nie są one bez pragnienia hedonizmu.

Jeśli karta przypada na dojrzały mężczyzna, ojciec, ma na pewno kilka dzieci. Jeśli jest to współmałżonek, to jest inna lojalność i stabilność w związku. Jak można zauważyć, Król pentacles przedstawia postać pożaru męskiego aspektu. Typowy portret pod auspicjami mapie – silnego człowieka, opracowany zgodnie z instynktów, hedonista i smakosza. Jednakże, jeśli karta spada na kobietę, to wyrafinowany twórczy charakter, który z konieczności oczekiwania na uznanie jej talentów. Takie kobiety stają się również sukcesy kobiet biznesu, którzy są w stanie konkurować z mężczyznami.

zakres pracę

Nie jest zaskakujące, że profesjonalny sytuacja wypada również w obszarze zabawy, co prowadzi do zgadywania Króla Pentakli. Arkan Tarota Znaczenie i interpretacja, która koncentruje się na dalszych sukcesów, wzrostu i rozwoju, to łatwo się domyślić, iw tej postaci układów. Bezpośrednie położenie karta reprezentuje znaczącą pozycję, wysoki poziom odpowiedzialności. To może być prognoza dla promocji drabinie kariery, pomyślnej realizacji sprawy lub wskaźnik stanu danej osoby. Wszystko będzie zależeć od emisji oraz w celu wróżenia.

Najwyraźniej karty tarota Król pentacles rezonuje z sytuacji finansowej. Nie ogranicza się do opiekuna i produkcji przemysłowej oraz firm handlowych i rolnictwa oraz różnych rzemiosł. W każdym razie, jest to symbol mnożenia i akumulacji bogactwa.

finanse

W numerologii finansować wartość Tarot Król pentacles wieloczynnikowej. Może to oznaczać, dziedziczenie, duży WIN okazja zawarcia lub po prostu stały dochód z konsekwentnym wzrostem kapitału. Jednak ta karta na pieniądze jest druga strona. Pomimo sukcesu biernego, ona obiecuje, mogą wykazywać poważną przeszkodę w postaci chciwości i obłudzie, zadowolenia z wyników i brak chęci do przejść. W tej sytuacji może być wskazane, aby efektywnie zarządzać swoimi zasobami finansowymi i nie pozwolić rzeczy według własnego rytmu. Wręcz przeciwnie, w poszukiwaniu nowych perspektyw i utrzymania porządku w działalności roboczej.

relacje osobiste

Miłość kula nie jest wyjątkiem dla króla kart Pentakli (Tarot). Wartość w relacji może być opisana jako symbol długich, poważnych relacji między mężczyzną i kobietą. Zazwyczaj te sojusze prowadzić do dobrobytu społecznego i zaufania w przyszłości. W szerokim sensie, w takim stosunku, w uzupełnieniu do dojrzałości zmysłów, możliwe jest wykrycie i pasja. Jednakże bilanse energetyczne Pentakli odpowiadał relacji między płciami i kieruje je w konserwatywnym kierunku.

Jeśli wyrzucisz Króla Pentakli (Tarot), wartość w Jego miłości można interpretować na dwa sposoby w wróżenia przyszłego partnera życiowego. Albo nie spotkałem człowieka, który świadomie lub nieświadomie gotowy do założenia rodziny, narodziny dzieci. Lub spotkanie z tej hedonistycznej epikurejskich czeka w najbliższej przyszłości. Taki partner może okazać się, że życie jest piękne. Nie chce słuchać niekończących skarg lub narzekają na siebie. Król pentacles – doradca i biznesmen. Ale być przygotowany do tych cech będzie wymagało przywództwa w rodzinie. Ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, to energicznie bronić spokoju swojego domu i przynieść mu bogactwo. To samo odnosi się do żeńskiej połowie, która chroni kartę Tarota.

stan zdrowia

Król pentacles Znaczenie zdrowia mówi, jak możemy się domyślać, maksymalny wynik. Jeśli jesteś chory, mapa wskazuje na raczej pozytywne zmiany w swoim stanie, leczenia i szybkiego powrotu do zdrowia. Jeśli ustawienie jest wyłącznie w celach zapobiegawczych, nie martw się. Zdrowie nie zawiedzie. Można zacząć realizować poważne problemy życiowe. Na przykład, narodziny dziecka lub rozszerzony podróż do innego kraju do pracy. Niezależnie od okoliczności, jesteś zadowolony z wartością Tarota. Król pentacles w pozycji wyprostowanej – to bezwarunkowy oznaką sukcesu.

odwrócona karta

Jednakże średniowieczni wróżbici są podstępne, mają wadę. W większości przypadków ta negatywna interpretacja. Taka mapa i Król pentacles (odwrócony) Taro. Wartość jej w takiej pozycji, nie ponosi człowiek nie jest niczym przyjemnym i zachęcające. Kiedy scenariusz na tej samej mapie pozycji odwróconej pokazuje ciemną stronę sukcesu: bezczynność, komercji.

W odniesieniu do cech osobistych danej osoby wartości kart tarota Król pentacles mówi o bezwzględnym i niebezpiecznym człowiekiem, konkurentów lub skorumpowanych polityków, biznesmenów. On nie rozumie, środki do osiągnięcia wyznaczonych celów. Najprawdopodobniej ta osoba będzie poważną przeszkodą w realizacji pożądanego projektu.

Jeżeli osoba, wobec której istnieje wróżby, krople Król pentacles w odwróconej pozycji, oznacza to, że źródłem wszystkich problemów jest on. Może powinniśmy przemyśleć swoje zachowanie i skalę wartości, nie może być tak zaślepieni własnymi pragnieniami.

W odniesieniu do finansowania wartość karty Król pentacles odwróconej skupia się na poczuciu upadku, niebezpieczeństwo, zniszczenie. Być może, Gad, ludzie będą się wciągnąć w wątpliwej sytuacji, oszustwa finansowe, intryg, które powodują znaczne szkody dla bogactwa i władzy. bogactwo cień, brudne promocje – ta negatywna energia może dotknąć i rodzina sfera stosunków osobistych.

Co ciekawe, Król pentacles odwrócony nie zawsze jest tak fatalny znak. Czasami oznacza to, że trzeba złożyć ofiarę, aby przełamać stare więzi lub zmienić miejsce pracy, zostawić i zmienić radykalnie swoje poglądy w celu osiągnięcia dobrego samopoczucia. Interpretacja ta będzie zależała od rodzaju i rozmieszczenia materii osobie, która odgadnie.

Astrologiczny odpowiednik odwróconego Król pentacles Saturn jest taka sama, jednak jego pozycja podwaja efekt naszej planecie. Jeśli kobieta spadła z tej karty, może symbolizować przedwczesnej bezpłodności lub opisać sytuację słabości, wątpliwości, obawy. W wróżenia miłości jest symbolem spotkania ze średnim, wulgarnych, beznadziejnego człowieka. Jedyna rada jest, aby dbać o przyjaciół, koncentrują się na świecie wewnętrznym zamiast okleiny.

Jeżeli osoba wróżka jest już w związku, Król pentacles może sygnalizować zmianę, oszukanych uczucia zazdrości. Lub wskazywać na roszczenia ze strony władz, który uważa, że wszystko można kupić i sprzedać w życiu. Najbardziej negatywna interpretacja karty mogą być stosunki seksualne między krewnymi (kazirodztwo). Jest to jednak bardzo rzadko i zależy od towarzyszącego mapie.

kombinacje

Wiadomym jest, że istnieje kilka rodzajów układów. W zależności od wybranego obszaru i zapytania, każda mapa staje się pewna wartość. To nie jest wyjątkiem i król (faraon) Pentakli Tarot. Interpretacja, łącząc go z innymi kartami czasami dać szerszy obraz do podejmowania poważnych decyzji niż jednego znaku. Mamy do czynienia z tym. Oto przykłady typowych kombinacji Króla Pentakli z innymi kartami tarota.

z Jester

Taka kombinacja może oznaczać, że umieszczone wokół sieci kłamstw, które naiwnie przyjmują za prawdę. Uwaga! Istnieje ryzyko, aby dostać się do niezręcznej sytuacji. Karta zdrowia symbolizuje unię choroby, związane z wiekiem demencji Alzheimera.

Z kapłanką

Być może wkrótce pojawi się potężny mężczyzna w swoim życiu, sponsora, który decyduje się na poważne problemy finansowe lub wspierania projektów (edukacja, kreatywność dzieci).

z Mage

Symbolizuje promocji drabinie kariery, wysokiej pozycji. Lub może być prognoza nakładające kapitału do realizacji projektu na dużą skalę.

cesarzowa

Zazwyczaj oznacza to uzyskanie dobrego zysku. Być może po zainwestowali pieniądze w każdym biznesie, a teraz jest w stanie przynieść długo oczekiwane owoce.

Z cesarzem

Bardzo korzystna kombinacja kart, która opowiada dramatyczną rozwój i postęp społeczny. Można uzyskać dobry (ewentualnie) wiodącą pozycję. W sferze miłości kombinacja Cesarza symbolizuje spotkanie ze sponsorem, udanego związku.

z Hierofanta

Z reguły chodzi o sferę religijną życia ludzkiego, i wskazuje na główny dawstwa. Lub ostrzega przed fałszywymi ideami, fanatyzm, nietolerancja do ludzkich poglądów, którzy zastanawiają. Innym (korzystny) opcja może być sponsorowanie projektu badawczego.

With Love

Najprawdopodobniej trzeba będzie dokonać poważnego wyboru. Należy uważać z decyzjami. Mogą być śmiertelne. Inny wariant interpretacji – stosunki handlowe. Albo dokonać większych zakupów (Sprzedaż), lub zmianę aktywności zawodowej.

Mocą

perspektywa negatywna daje kombinację kart. Wskazuje ona do zamierzonego tłumienia pragnień kolidować z pokus, słabości, uzależnienie od chwilowej przyjemności, a nawet samobójstwa.

z rydwanów

Jedną z alternatyw leczenie jest zaburzeniem w sprawach finansowych. Wszelkie przyszłe działania państwa.

Na Pustelnika

Zła kombinacja kart. To pokazuje stratę pieniędzy, niszczenie biznesu.

z Fortune

Podwójny do Unii kart wartości. Z jednej strony zapowiada, ryzykowne, niebezpieczną sytuację, z drugiej strony, mówi udany wynik, wygrana, fatalny szansa.

Z Wisielcem

Sygnalizuje awarii, utraty kapitału, utrata siły, pojawienie się konkurenta, wroga.

z wieży

Negatywna kombinacja. To wskazuje na rychłym ruinę, utrata statusu społecznego.

Z Księżyca

Mówi o podejrzanych transakcjach finansowych, czarny rachunkowości. W sferze osobistej mówi o intrygach, nieuczciwości ze strony partnera.

Ze Słońcem

Bardzo dobra karta związek, który zwiastuje bogactwo. To może być nieoczekiwany otrzymać nagrody, nagrody, dziedziczenie.

z gwiazdami

Interpretacja jest taka sama jak w przypadku kombinacji z Saulnier.

na korcie

On mówi o postępach w ich kariery lub stosunków. Dobrym rozwiązaniem dla sfery roboczą można przenieść działalność do nowego poziomu innowacyjności w przedsiębiorstwie.

C. Sześć miecze i Świat

Obiecuje możliwość błądzące i marnowanie kapitału. Scenariusz na miłości i związkach mówi nieuchronne przerwa unia, skandaliczny rozwód.

ciekawe informacje

Istnieją spekulacje, że obrazy z wierzeń i sztuki inspirowane tworzenie Tarota. Tak więc, każdy obraz w talii posiada własną archetypowy korespondencji. Jest to związane ze starożytnych mitów, legend i bohaterskich opowieści, przypowieści. Uznane za kartę kontaktową w jego znaczeniu koncentruje się na sukces, zysk, bogactwo. W związku z tym, że otrzymał więcej niż jedną nazwę: King Denard, pentagramy, monety i odpowiada na następujące kwestie:

  • Król Midas – postać z mitologii greckiej, który otrzymał śmiertelny dar. Mógł skręcić wszystko wokół złota przy dotknięciu.
  • King Minos – władca Krety (pod postacią byka, jak Minotaura). Był posiadaczem Złotego Runa.

Pomimo ostrzeżeń oszustwa lub obietnicami bogactwa tarota Król pentacles, a zarazem sami magowie i czarnoksiężnicy nie powinni polegać wyłącznie na niewidomych i wróżbiarstwa i gromadząc pozytywną jakość i przyciągnąć szczęście i szczęśliwy zmian.