163 Shares 4407 views

Runy i ich znaczenie

Runy są litery znaki, które są wykorzystywane nie tylko do przesyłania danych, ale także do wszelkiego rodzaju magicznych obrzędów. Ich historia zaczyna się na długo przed naszą erą. Tłumaczenie z języka irlandzkiego, Rune oznacza „tajne”. W tym samym czasie, to jest runy i ich wartości stały się podstawą do stworzenia alfabetu. Wersja rosyjska ma 10 znaków, z podobieństwa do runy i Roman – aż 13. Znaleziska archeologiczne wskazują, że symbole runiczne jest w alfabecie łacińskim i rzymskich. runy słowiańskie są także znane na całym świecie. Mimo długiej historii istnienia, stały się one identyfikowane z magicznej sztuki tylko w naszych czasach.

Szczególnie popularne we współczesnym świecie zgadywania na runa. Jest to sposób, aby poznać przyszłość, jest jednym z najstarszych w Europie Północnej. Niektóre dowody dawnych kultur mówią nam, że ludzie, którzy żyli w tym, co jest teraz Niemcy, wykonywane rytuały. Dla kiedyś kawałki drewna drzew owocowych, które zostały zdeponowane nietypowe objawy. Objawy te były oczywiste podobieństwa z charakterem w nowoczesnych run.

Runy i ich wartości są zakorzenione w starożytnych legendach. Mówi ona o bitwie boga Odyna ze smokiem. W rezultacie, bóg walce został pokonany i jako karę przymocowanej do drzewa z włócznią. Wood również nie było łatwe, to nazwano Yggdrasil. Kara trwał 9 dni. W tym czasie Bóg nadano zobaczyć wiele uczuć i przeżywa swoje wewnętrzne oko. Po śmierci został już praktycznie obok jeden został wysłany do widzenia. Na ziemi, tuż pod nogi, dostrzegł oznaki runy, która świeci jasne światło. Po tym, jeden został ułaskawiony Beltornom i usunięty z drzewa Przeznaczenia. Jego poezja podlewane miód. Po wolnym jedną ręką ludzie wielkiej magii: runy i ich znaczenie stała się publiczna.

Mają one stać wyrocznie ludzi na świecie. z włókniny zestaw zawiera tylko elementy 25, z których jedna jest pusta. Każda postać i każda postać ma swoją nazwę i wartość. On interpretuje sytuację i określić przyszłe wydarzenia w życiu każdego człowieka. Oddzielne runa ma głębokie znaczenie. To może prorokować jak zwykłych wydarzeniach codziennego natury i zapowiadać głęboki akt duchowy. Pomimo runy i ich znaczeń, za każdym razem stara się patrzeć w przyszłość, człowiek daje kawałek ich energii życiowej. Jest to niewielka cena za prawo wiedzieć, co nas czeka. Ludzie, którzy najpierw podbili magiczne moce czary, byli mieszkańcy Egiptu i Grecji. Są one przekazywane dziedzinie przepowiedni z pokolenia na pokolenie, aż do otrzymania cienkiej nici nie jest złamana. Najnowsza generacja magów mieszkał w Islandii, a następnie o los proroków, historia milczy. Po raz pierwszy system wróżenia została przywrócona dopiero w 1984 roku i od tego czasu bardzo popularne w niemal wszystkich częściach świata.

W pierwszej kolejności, jest bardzo ostrożnie odnosić się do takich rzeczy jak runy. Jak korzystać z nich jest znany wielu ludzi, ale tylko nieliczni mogą spekulować z nimi. Przede wszystkim warto pamiętać, że runy powinny mieć swoje własne miejsce. Należy je przechowywać w specjalnej torbie wykonanej z tkaniny. Konieczne jest od czasu do czasu, aby je i rozmawiać z nimi, nawet jeśli nie będziemy zgadywać. I co ważne, wiara w ich siłę można zrobić cuda. Kiedy zgadywania powinna jasno sformułować pytanie, w przeciwnym razie odpowiedź nie będzie kompletna i wszechstronna. Zestaw układów i metod wróżenia pozwolić każda osoba wybrać coś dla siebie. A co najważniejsze, nie odnoszą się do runy jako rozrywkę. Runy i ich wartości są bardzo poważne narzędzie, które umożliwia osobie, aby spojrzeć w przyszłość.