247 Shares 4898 views

Królowa Pentakli: wartość (taro). Królowej pentacles w związku

Królowej pentacles nazywa się Lady Denard, Mistress Monet, dobrodziejka i Tron Ziemi. Pojawiające się w spreadu, to zwykle gwarantuje korzystnego wyniku wypadku, który zbiega się z wolą pytającego.

Opis Mapa

Tradycyjnie Damu Denard przedstawiany jako siedzący na tronie w środku kwitnący ogród różany kobietę. Ciemnowłosa piękność na kolanach trzyma pentagram – monety, uosobienie dobrobytu.

Królowej pentacles nie jest młody, ale nie można nazwać osoby starsze, pewni swoich umiejętności i wie, czego chce. Ona woli stabilność i niezawodność we wszystkim: rodzina, praca, finanse i domu. Zazwyczaj, gdy ta karta spada, pytający jest czymś zająć, a opieki nie są duchowe i ziemskie natura: aranżacja mieszkania, planowanie większych zakupów.

Lady Monety często skorelowane z takimi cechami jak: życzliwość, realistycznego widzenia rzeczy, ciężkiej pracy, wysokiej wydajności i wrażliwości. Jak Królowej różdżki Królowej pentacles symbolizuje stwierdził pewny siebie i doświadczoną kobietę.

To może być troskliwą matką i utalentowana aktorka, artysta, artystyczny i prawdziwa kobieta biznesu. Ale jeśli środek nie jest obserwowany w manifestacji pragnień, pozytywna strona może okazać negatywne: melancholia, inercji, lenistwo i niepohamowaną żądzę przyjemności.

Który reprezentuje w scenariuszu?

Wartość taro „Królowa Pentakli” będzie zależeć od różnych czynników. Przede wszystkim na to, co ona wskazuje. Jeśli jest to significator (pytający), karta może być interpretowane jako miły rodzinnym człowiekiem, szczerze dbając o swojego partnera. Królowa Monet reprezentuje ostrożnego człowieka, szlachetny i hojny, zarówno pod względem duchowym i materialnym. Była kochana, szanowanych kolegów i przyjaciół, ale jest w stanie doskonale udostępnić prywatne i publiczne, i nie lubi wyjść poza ustalone ramy. Hojność ma też swoje granice: Królowa nie pozwoliłaby sobie używać, którzy chcą komunikować się z nią tylko przez wzgląd na korzyści. Przecież ona osiągnęła dzięki ciężkiej pracy i nie dostać drobiazgowo.

Wielki miłośnik dobrego jedzenia i jakości rzeczy, zna i kocha, aby cieszyć się życiem.

Jeśli karta jest odrzucany w sensie „rywal”, a następnie będzie musiał stawić czoła silnej przeciwnika, który nie podda się po pierwszym niepowodzeniu.

Bezpośredni karta przepis

Wartość taro „królowej Pentakli” w pozycji pionowej stanowi korzystny wynik. Może to być korzystne dla transakcji, które będą dalej wielkiego zysku, uzyskując stabilną pracę z dobrymi perspektywami rozwoju lub godnej płacy. Wszystko, co przeszkadza i przynosi przeciwności pozostać w przeszłości. Mapa nie obiecują szybkie i łatwe sposoby realizacji pożądane, jednak trudności zostaną przezwyciężone, a zwycięzca dostaje zasłużoną nagrodę. Nawet jeśli pojawi się znowu chmury na horyzoncie, nie panikuj – to nie jest burzowe chmury i lekki Khmara, które wkrótce znikną.

Wartość w pozycji odwróconej

Junior Arkan Królowej pentacles reprezentuje odwrócone kryzys wszystkich przedsiębiorstw. Niezdecydowanie i zaniedbania obowiązku może prowadzić do tragicznych skutków, oraz w celu naprawienia sytuacji nie będzie łatwe. Silne uzależnienie od innych, tylko pogorszyć sytuację: przyjaciół można włączyć, gdy zdają sobie sprawę, że źródłem finansowania jest tymczasowo zablokowane. Spróbuj skoncentrować się na najważniejszym i nie bój się wziąć czas, aby myśleć o rozwiązaniach. Teraz jest znacznie lepiej niż bezmyślnie po żadnej ze stron. Pochopne decyzje i działania niepraktyczne może skutkować utratą wszystkiego, co osiągnęliśmy dużo ciężkiej pracy.

Innym znaczeniem taro „Królowa Pentakli” do góry nogami – podejrzana osoba w danym środowisku. On nie ufa nikomu i próbuje przełączyć całą uwagę na siebie kontrolować każdego.

Wartość w scenariuszu do pracy

Jeśli miał Królową karty pentacles w pozycji pionowej, gdy pytasz o jego przyszłości w kategoriach zawodowych lub monetarnych, odpowiedź brzmi tak. Koniec niekorzystny okres i nowe możliwości. Wszystko, co pozostaje – nie przegap okazji, dostarczonego przez los i pokazać swoje najlepsze strony.

Królowa Monet oznacza, że pytający może obsłużyć każde zadanie postawił przed nim, zakres jego wiedzy i umiejętności pozwala łatwo spróbować się w różnych dziedzinach. Warto zwrócić uwagę na twórczych zawodów, które wyceniane zdolność do wyrażania siebie (dziennikarskich, Design), lub które wymagają dobrych umiejętności organizacyjnych.

Ze względu na swoją zdolność do pracy Królowej pentacles mógłby równie dobrze zarządzać zarówno do gospodarstw domowych i własnych. Najważniejsze jest to, priorytetów i mieć wyraźną motywację. Następnie workflow będzie jeszcze bardziej owocne.

Nie zapomnij, aby zachowywać się rozsądnie i racjonalnie, nie pędzi na oślep do zabawy, po odebraniu nagrody. Wartość taro „Królowej pentacles” sugeruje, że przetrzymywanie i praktyczność powinno być twoje zasady, tak aby nie stracić kontaktu z rzeczywistością. Zbywać uzyskane z umysłem, a następnie dostać się do najbardziej cenionych marzeń.

W finansowym i kariery tarot scenariusza przyszłość wypadnięcie karta odwrócona Królowa Pentakli ostrzega przed nadmierną chciwość. Nie tylko w sensie dosłownym, ale także duchowe. Zawyżona samoocena i wielkościowe może zniszczyć wszystko, dla której pracowali. Nie ślepo ufać innym: można oszukać. Dlatego dobrze jest zastanowić się, co mówisz i do kogo.

Bądź cierpliwy i iść do celu małymi krokami, teraz nie jest czas, aby podbić świat. Wrzuć przydatnych kontaktów i czekać na szansę, los nie zapomniał o tobie, po prostu wziął trochę czasu wolnego.

Wartość salda na temat relacji osobistych

W scenariuszu, karty tarota na stosunkach królowa moneta pionowo zapowiada pozytywne zmiany. Mówi o konieczności ustanowienia przydatnych kontaktów, które mogą prowadzić do czegoś więcej niż przyjaźń. Przy odpowiednim podejściu i karmić się może nie tylko długa powieść, ale także mąż.

Przede wszystkim, że mapa wskazuje wiarygodność istniejących relacji i uczuć stabilnego partnera właśnie rozpocząć randki pary. Nie ma przeszkód dla swojej miłości. Ci stworzyć idealne warunki do wybrańca, której marzył, obok ciebie, odkrywa on potrzebuje spokoju i pewności siebie.

Stosunki Pentakli queen oznacza stabilność. Co czuje do ciebie partnera nie lubić gorący wulkan, ale stabilny płomień ciepły ogień w kominku jest znacznie bezpieczniejsze i bardziej niezawodne. Zwłaszcza, że ten ogień jest rozwiedziony wyłącznie dla ciebie. Twoje relacje są oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku dla siebie, nie tylko w aspekcie fizycznym.

Wyrównanie „na nim”

Jeśli królowa Pentakli – significator partnera w dostosowaniu Tarota w związku, wówczas jej wartość będzie nieco inaczej odczytać.

Wybór jest całkowicie oddany do ciebie: a duszą i ciałem. Szczerze stara się dbać o Ciebie, a jego pielęgnacja jest często w dół do charakteru ziemi: upewnij się, że jesteś pełny, zadowoleni i są w dobrym zdrowiu. Sprawy duchowe nikną w tle. W razie potrzeby, może nawet spróbować zorganizować niezapomnianą kolację przy świecach, ale proszę was niż ze swoich romantycznych intencji.

On akceptuje cię za to, kim jesteś i nie rzuci skandal od podstaw ponieważ niegotowane obiad lub prania. Ale jeśli obraził, to poważnie. I prowadzi wiele racjonalnych argumentów dlaczego jesteś winny.

Jednakże, jeśli gad jest już zainteresowana osoba związku, wartość Tarot Królowej pentacles jest zupełnie inna. Szanse na początku każdej romantycznej relacji jest zero. Ta karta symbolizuje lojalność i przywiązanie do istniejącego partnera i jakiejkolwiek możliwości romans na boku postrzegane negatywnie.

Pojawienie odwróconym scenariuszu karty, stosunki

Za bycie w związku Arkan w tej pozycji mówi o okresie stagnacji w swojej pary. Nadmierna podejrzliwość, histeria i brak zaufania do partnera w powiązaniu z niezdecydowania w celu wyjaśnienia sytuacji i rozpocząć rozmowę na temat ich codziennych trosk tylko pogarsza sytuację. Strach przed porażką prowadzi do niepewności i pojawienia się podejrzeń. Zaczynam myśleć, że tracisz swój czas na kogoś innego, gdy stała się ukochaną osobą. Jest to uczucie bezradności i niechęć gromadzi się i rośnie. Aby wyrwać się z zaklętego kręgu, będzie miał odwagę zrobić pierwszy krok. Dialog pomoże zrozumieć trudności i znaleźć wyjście z tej sytuacji.

Za darmo lub po prostu rozstał odwróconego Królowej pentacles obietnic ani pojawienie się na horyzoncie nowej miłości, bez odnawiania starych związkach. Musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać na niekorzystny okres. Zamiast czekać na księcia i miss, bezpośrednie energii w innym kierunku: kredyty własnej kariery lub nowe hobby.

Wartość w scenariuszu zdrowia

Królowa karty pentacles wskazuje, że dana osoba jest zdrowa lub odzyskać bezpiecznie. W celu poprawy ogólnego stanu jest to konieczne, aby zmienić nawyki i zaczynają się poruszać bardziej aktywnie.

W położeniu odwróconym królowej denariyev mogą wskazywać na potencjalne nogi zaostrzeń choroby, reumatyzmu i choroby skórne.

Królowej pentacles: Karta dnia

Bądź pewny siebie i iść do celu. Ignorować negatywne komentarze krytyków: są bezpodstawne i nie posiadają żadnego znaczenia. Ale słuchać słów znanej kobiety w wieku: ona da rady, która jest przydatna w przyszłości.

Jak interpretować znaczenie kart w połączeniu z głównymi Arcana?

W scenariuszu, obecność licznych Major Arcana pentacles Królowej wartość może zostać zwiększona, a na czele jest głównym jakość iść.

Z Major Arcana Głupiec w scenariuszu Tarot na przyszłość Królowej pentacles straci swój pozytywny charakter i będą wskazywać na brak praktyczności we wszystkich przedsięwzięciach.

Królowej pentacles w połączeniu z Magus sugeruje, że sukces każdego projektu zależy od skomplikowanego planu.

W połączeniu z Arcanum Arcykapłanką wzywa do zachowania rozsądku, niezależnie od okoliczności. Działania wysypka nie wróży dobrze, ani teraz, ani w przyszłości.

W tandemie z czasem cesarzowej do zapamiętania oszczędności i stać się bardziej praktyczne i sensowne. Jeśli cesarzowej w pozycji odwróconej, nie może uciec poważny spór.

Pojawia się obok scenariusza cesarza sugeruje, że nadszedł czas, aby dokonać przeglądu swojej prowadzenia działalności gospodarczej, w przeciwnym razie nie będzie problemów. Ostrożnie wyciągnąć Plan i cierpliwość pomogą wyjść z każdej trudnej sytuacji.

W połączeniu ze zamplifikowanym wartość dodatnią Love królowej Dinariev. We wszystkich przypadkach, zwłaszcza romantyczny, sukces jest nieunikniony.

Unia Królowej pentacles i Major Arcana Sił symbolizuje potrzebę doprowadzenia sytuacji pod ścisłą kontrolą. Najmniejszy odpust lub chęć niech sprawy przybierają ich przebieg może doprowadzić do ujemnego wyniku i trzeba cofnąć się kilka kroków do tyłu.

W połączeniu z Wielkie Arkana pustelnik Królowej Monety staje się ujemny: daleko od wszelkich idei i realizacji praktyczności i może doprowadzić do utraty stanu.

Gdy koło losu Fortune sugeruje, że trzeba czekać na odpowiedni moment i działać zdecydowanie.

W tandemie z targów karty Lady oznacza, że każde twoje działanie będzie uważnie analizowany i waży w bilansie losu i doceniane. Nagradzanie lub karanie nie potrwa długo. Każdy zostanie nagrodzony według zasług.

Osad stanu powieszono w połączeniu z królowej Pentakli przedstawia bezsens wszystkich przedsiębiorstw. Teraz nie jest czas na działanie, nie należy inicjować czegoś nowego.

Po blisko Królowej Monety pojawia się śmierć, każde słowo musi być ważone. Bądź ostrożny, nie ufaj nikomu.

Kiedy jesteś w scenariuszu Wieża powstrzymania się od dużych nakładów pieniężnych lub inwestycji kapitałowych.

W połączeniu z gwiazdą Junior Arkan powiedział, że realne marzenie wkrótce się spełni.

Diabeł i Królowej pentacles wskazywały na potrzebę hartować ich chciwość i egoizm i myśleć o innych.

Wypada księżyca w połączeniu z Dame Denard mówi, że nie wszystko jest takie jakim się wydaje. Widzisz tylko czubek góry lodowej, a jeśli nie znajdzie oparcie, straty są nieuniknione.

Bardzo korzystna kombinacja Królowej pentacles a Słońcem – 100% szans na sukces, na co kiedykolwiek pochodzi, czy jest to twórcze plany, kariera czy miłość. Królowej pentacles na zgadywania człowieka w powiązaniu z Sun Arcanum obiecuje szybkiego małżeństwa.

Kolejny korzystny mapę – Świat. Zapowiada szybki rozwój kariery.

W połączeniu z księdzem Królowej pentacles ostrzega przed popełnieniem czynów wysypki. Mapka ma charakter ujemny, jednak to, aby słuchać jej rad.

Królowej pentacles z innymi kartami (Queen of the Minor Arcana) oznacza, że w niedalekiej przyszłości będzie można znaleźć ważne spotkanie, z których wyniki będą miały istotny wpływ na przyszłość.

Zatem Królowej pentacles – jeden z najważniejszych kart w scenariuszu, który wpływa na jego interpretację.