167 Shares 6039 views

Zgadywania na uczucia ukochanej na Tarota

Szybko bijącym sercem i niejasne marzenia rodzą się w umyśle człowieka w miłosnych uczuć około odpowiedzi uczuć. Wydaje się, że odpowiedź na to pytanie – najważniejszą rzeczą w życiu. Weź go w ręce kart tarota. Odbyli prawdziwy i objętościową analizę relacji. Rozważmy uczucia wróżenia – jak przeprowadzić i rozszyfrować.

Faza przygotowawcza

Należy rozumieć, że Tarot – nie jest prostym kartę. Są wybredni i wybredna. Coś nie lubi swój szacunek dla nich – sovrut, nie biorą drogie. Szczególnie szkodliwe interesantów może również karane. Jeśli jesteś zainteresowany uczuć tarota, więc staram się ich zadowolić. Jednak to nie jest trudne. Wymień podstawowe zasady komunikacji z kartami Tarota:

  • pytania zadać jasne, proste i rozsądne;
  • nigdy umieścić zdjęcia na gołej powierzchni stołu, trzeba rozwałkować szmatkę lub ręcznik biżuterii;
  • sklep pokład w czerwonym worku i sięgnąć tylko w wypadku, do wróżenia.

Rozpocząć proces powinien być odzwierciedleniem sytuacji. Dużo pracy – sformułować pytanie, kiedy przewód jest zgadywanie na ukochanych uczuć. Musisz podać swoje imię i nazwisko, wyobrazić sobie osobę, należy pamiętać, uśmiech i spojrzenie. Inne myśli są tymczasowo zdjąć głowicę. Niech nic nie zakłóca odkrycia do zrobienia.

Cechy Tarota

Wiesz, najbardziej trudne i kłopotliwe dla początkujących, to jest fakt, że pozycja karta dużej mierze determinuje jego wartość. Zgadywania na zmysły, na przykład, są prowadzone z uwzględnieniem czasu i osobowości. Że istnieje pewna pozycja w scenariuszu odpowiedzialny za wydarzenia, myśli, emocji, relacji członkowskich. Okazuje się tej różnorodności, które powinny być przechowywane w jednym obrazie.

Można, oczywiście, bardziej prosty zgadywania uczucia bliskiej osoby. Ale byłoby mniej informacji, ponieważ pokazują tylko część rzeczywistości. W rzeczywistości, zaleca się wykonać wyrównanie i analizować je pod każdym możliwym kątem, a biorąc pod uwagę wartość spadła bohaterów i ich sytuacji.

Jeszcze ważniejsze dla kochającego serca może być czynnikiem kombinacje kart. Nie wszystkie źródła jej ujawnić. Tutaj konieczne jest polegać na własnej intuicji lub poprosić o poradę doświadczonego profesjonalisty. Roma, dla których Tarot jest od dawna narzędzie magii, mówią, że trzeba się urodzić z talentem widząc rękę.

Jakie są rozkładane

Istnieje wiele przykładów wykonania układów. W rzeczywistości, wróżki każdy tworzy własną rękę. Niektóre z nich są dziedziczone. Nie będziemy dotykać zawiłe, układy wielu pozycji. Dla ich książki są grube napisać bezkrytycznie. A ci trzeba demontować zegara, ponieważ zawierają one informacje na temat przeszłych i przyszłych zdarzeń wszystkich uczestników, nawet tych, którzy proszą o podejrzanych. Zgadywania na uczucia bliskiej osoby jest jednym z najłatwiejszych. Proponuje się zatem, aby rozważyć takie klasyfikacje:

  • prosta odpowiedź;
  • trzy karty;
  • sposób.

To proste połączenie, pozwalające na ustalenie aktualnego stanu rzeczy wpływających na relacje figury podnieść zasłonę przyszłości.

„Odpowiedź jest prosta”

To wróżenie umiłował uczucie zadowolony z jednej karty. Przetasować talię i wyjąć go z dowolnego miejsca. Odwrócony obraz powinien być powiadamiani. Niezależnie od upadłej lasso tego faktu jest ujemna. Proces rozpoczął się w kierunku osłabienia. Oznacza to, że związek może być przerwana, ludzie będą wkrótce przestanie być zainteresowany w was.

Słabe, jeżeli rolka jest złamane serce lub wieży. Wartość danych Arcane – rozdzielenie przez ból. Jest to całkiem możliwe, zdrada. Arkan Śmierć, wręcz przeciwnie, mówi o zmianach na lepsze. Również dobry świat, cesarzowa, popess miski Deuce (kochankowie). Są arcane zapowiadać harmonijne relacje i wzajemną miłość. Arkan Lovers pokazuje, że dana osoba stoi przed wyborem. Że martwi się o swoich uczuciach kilku osób.

„Trzy karty”

To ustawienie jest bardziej złożona. Tutaj feelings wróżby mężczyźni odpowiedzi na kilka pytań. Pierwsza pozycja źródła tej sytuacji, drugi – na obecnym stanowisku, trzeci przedstawia prawdopodobne perspektywy. Konieczne jest również, aby spojrzeć na liczby kart do góry nogami. Jeśli większość z nich (2-3), prognoza jest ujemna dla każdej Arcana. Ponadto, wartość ujemna jest przechowywana powyżej wymienionych Arcana złamane serce Tower. Połączenie Księżyca z żadnym z siódemki mówi o oszustwa. W jakiej dziedzinie ma to miejsce, to jest jasne, w kolorze Minor Arcana. W każdym przypadku konieczne jest, aby myśleć o zmianie.

Wyrównanie "The Way"

Wymaga to ciągnąć siedem kart. Szerzyć je w następujący sposób: jeden w centrum, trzy w kolumnie (bottom-up) po prawej i po lewej stronie. To wróżenie opisuje uczucia zarówno relacji partie. Konieczne jest, aby dokonać, która strona będzie każdy partner. Przy czym każda karta jest odpowiedzialny za konkretny obszar ludzkiej percepcji. Są to (od dołu do góry):

  • co człowiek pokazuje inny;
  • co myśli, ale ukrywa;
  • które niesie podświadomość (najważniejsze stanowiska).

Średnie saldo karty koron i podsumowuje swoje wyniki. Zgadywania na uczuciach Tarot w ten sposób pokazuje dynamikę i perspektywy relacji na różnych poziomach od zwykłych do karmy. Wystarczy poprawnie rozszyfrować. Zaleca się, aby zapamiętać lub zapisać ustawienie, wracając do niej, jak odbiciem poprzedniej części informacji. Ponowne wdrożenie powinno być tylko wtedy, gdy sytuacja zmieni się radykalnie.

Pamiętaj, główną rzeczą

Zgadywania na zmysły nie muszą być powtarzane codziennie. Mapy będą kłamać. W tym celu powinny być dobrze przygotowane, skupiając się tylko na jednej kwestii. W rezultacie, bez względu na to w jaki sposób może on być negatywny, trzeba myśleć z różnych kątów. Karty tarota są różne od innych magicznych narzędzi, które zawsze dają rady do zaradzenia tej sytuacji. Należy stwierdzić. Co do zasady, to jest w pozycji „prawdopodobnego wyniku”, ale niekoniecznie. Mówiąc o upadłych bohaterów, nie zapomnij o ich enigma. Na przykład, typowym błędem jest przekonanie, że Tarot scharakteryzować tylko widoczne zdarzenia. Są one znacznie głębiej i odsłonić ideologiczne aspekty karmicznych relacji. Która w pełni odsłania obraz dla kogoś zainteresowanego zgadywania uczucia bliskiej osoby.