180 Shares 3546 views

Wartość Tarota „Trzech Mieczy”: klasyfikacje, kombinacja kart

Proponujemy, aby długą i przyjemną podróż przez świat kart Tarota, pełen tajemnic i zagadek. Ich odpowiedzi są otwarte jedynie dla najbardziej przemyślane i dociekliwych badaczy.

Na przykład, niektórzy komentatorzy Tarot Opis „miecze” jest ograniczona tylko do cech negatywnych. Nie jest to jednak do końca prawda! „Swords” odnoszą się do elementów powietrza i są odpowiedzialne za nasze zdolności intelektualnych. Pomagają one podejmować decyzje, plan, dać siłę potrzebną, by skutecznie wdrożyć najśmielszych pomysłów i projektów. Przeanalizujmy je szczegółowo.

Co to jest karta energia „Trzech Mieczy”

Ogólnie rzecz biorąc, jego wygląd nie wróży dobrze w scenariuszu. Zwłaszcza jeśli wróżbita próbuje przewidzieć związek miłosny. Ale najpierw musi zrozumieć – jeśli jest coś pozytywnego w trudnej energii tej karty?

To przede wszystkim oznacza, że pytający jest niezbędne dla decyzji kierować się rozumu, a nie emocji. musi polegać na jego intelektu, umysłu. Jest to główny Wartość kart tarota „Trzech mieczy”. Wdrożony jako interpretacja pozwala na uzyskanie informacji niezbędnych do opracowania wizji gadów prawdziwy obraz wydarzeń.

Wartość dodatnia

Jego dodatnia wartość polega na tym, że karta zapowiada udaną obronę własnych interesów. Ewentualnie w grę będzie musiała stosunki z niektórych ludzi, ale to musi być zrobione. W przyszłości taki ruch będzie się opłacać z nawiązką!

Oznacza to, że jeśli pamiętać wartość dodatnią Tarota, „Trzech Mieczy” W tym przypadku, ostrzegł: nadszedł czas, aby zmienić coś w swoim życiu. nie wahaj się! W tej chwili powinien umieścić swoje własne interesy ponad wszystko. Nawiasem mówiąc, nie możemy mówić tylko o połączenie serca.

Do spraw zawodowych jest również odpowiedzialny „Trzech Mieczy” Tarot. Znaczenie w stosunkach z tej karty będą takie: podczas tego okresu nie należy tracić z oczu swojego celu. Nie jest konieczne, aby pokazać słabość w obecności innych, w przeciwnym razie może to zostać wykorzystane przeciwko sobie wróżbita.

wartość ujemna

Teraz omówmy ujemnej wartości Tarota. „Trzech mieczy” do góry przewiduje, straty, straty i oddzielenie od ukochanej osoby. Czyli rozwód, na przykład, może wystąpić bardzo emocjonalnie, z ostrym ujemny. I, najprawdopodobniej, rana będzie opóźnione przez długi czas.

Później w stosunkach z płcią przeciwną wróżki mogą czuć nieufność i strach związania nową powieść. W związku z tym, Zarząd „trójki” z Tarota jest: dać sobie czas, aby odzyskać sytuację.

Jeśli pytanie dotyczy sektora finansowego, a potem, niestety, przed rozwiązaniem stosunku pracy, wypowiedzenia umów i zobowiązań. Istnieje trial konflikty i spory. Jednak mapa przekonuje – po doświadczeniu obraz staje się wyraźniejszy. Gad nabędzie nowe doświadczenie, które pozwoli mu zapewnić przyszłość takich zdarzeń.

"Swords Tarot": wartość Arcana

Analizować klasyfikacje Tarota, który jest zdominowany przez „Trójki Mieczy” Charakterystyki pozostałych kart. Tak więc, „Ace of Swords” jest odpowiedzialny za nowe możliwości. Odnosi się to nie tylko do możliwości z zewnątrz, ale również do wewnętrznych zasobów posiadanych przez pytającego.

Pojawienie się „trójki” obok „Ace of Swords” oznacza wiele rzeczy nie wydaje się jak to jest. Pytający może pozostać w iluzorycznym świecie. On musi wyostrzyć swoją percepcję już zaufać swojemu instynktowi i nie opinia innych.

Ponadto, musi szybko podjąć ważną decyzję. W pewnych kwestiach nie uciec! Porada – do zmiany swoich starych nawyków, aby zmienić świat.

Karta odwrócona „Ace of Swords” obok „trójki” z Tarota – ucieczki od problemów i niezdecydowania ze strony pytającego. Musimy zebrać wolę w pięści i pokazać swoich wrogów zęby.

„Dwa Miecze” pokazuje, że gad musiałby zawrzeć partnerstwo. To nie będzie ciepły i przyjazny, ale jest korzystna dla obu stron. Gad również odgrywać rolę dyplomaty w pewnej sprzeczności między bliskich mu ludzi.

Jeśli „dwa” spadł blisko odwróconego „trójki”, może to oznaczać próby manipulacji przez innych. Należy być czujnym. Ważne jest, aby usunąć wątpliwości we własne możliwości. Aby doprowadzić sytuację pod kontrolą.

„Cztery mieczy” jest zawsze przewiduje stabilność, co w połączeniu z „Trzech Mieczy” często zatrzymują przypadkach o charakterze tymczasowym. Nacisk kładzie się na fakt, że w tej sytuacji nie jest mały niezależny od gadów. Jest możliwe, że ten zastój będzie bardzo irytujące osoba, ale będzie musiał zaakceptować.

Jeśli „Trzy miecze” spadł w pobliżu „kwartetu” do góry nogami, to jest to sygnał do poważnego zaangażowania się w jego zdrowie!

Emocjonalne huśtawki w rękach,

Słowo „miecz”, który można przetłumaczyć jako „wartość” wyśmiewanie „niebezpieczeństwo” wymaga zupełnie inny nastrój, który można oczekiwać od pytającego.

Na przykład, „Pięciu mieczy” ostrzega przed kłótnie z nieprzyjemnymi ludźmi. Czasami to oznacza aforyzm: „Jeśli chcesz pokoju – przygotuj się do wojny”. Oznacza to, Gad będą musieli bronić swoich interesów poprzez konflikty z innymi.

Co robi sąsiednia „Trzech Mieczy” odwrócony? Taro, wartość kart, które odkrywamy w tym przypadku proponuje: człowiek może przezwyciężyć depresję, jak osiągnięcia pożądanego będą spędzać dużo czasu i wysiłku. Tip karty – dać ciała więcej odpoczynku i umysł.

Do góry nogami mapa zapowiada, że na drodze do przeszkody docelowej dosłownie przytłacza człowieka. W tym przypadku nie jest konieczne, aby przejść przed wiatrem. Wygranie być zrobione, ale kosztem utraty i dostanie sporo wysiłku.

„Sześć mieczy”, oświadczył spokój karty, która wymaga kontemplacji. Pojawienie się tej karty sugeruje pomocy z zewnątrz. A „Trzech Mieczy” zlokalizowanych w pobliżu ostrzega, że ta pomoc nie jest bezinteresowna, ale będzie musiał podjąć.

Dodatni moment – dzięki tym etapie, w gada wystąpić istotne zmiany. Istnieje podróż, podróż do morza. Jest to doskonała okazja do zaplanowania ich sprawami. Odwrócony obok „Three” oznacza strach pytający, niechęć do podróżowania i zmiana w ogóle.

Ostrzeżenia i porady

Siedem Mieczy „jest często przypomina oszustwa w społeczeństwie. Pytający może stać się łatwym łupem dla nieuczciwych ludzi, więc ostrożność i pewność dla niego zbędne dla tych, którzy chcą zrozumieć sens Tarota.

„Trzech mieczy” w przód sygnału położenia, który jest ścieżką oszustwa może stanąć sobie pytającego. W tym przypadku, to czeka na niepowodzenie. Okres ten nie nadaje się do planów zamachu stanu „pałac”, w związku z tym konieczne jest, aby opóźnić ich działań do lepszych czasów. Odwróconego „Troika Tarot” ostrzega o potencjalnych sporów.

„Osiem Swords” wskazuje, że wróżbita zbyt nieśmiały. I to pozwala mu się uda. Konieczne jest, aby radzić sobie z ich wewnętrznymi lękami, wymaga pracy nad sobą, porozmawiać z psychologiem. Ważne jest, aby pokonać barierę psychologiczną, aby angażować się w udanego biznesu.

Jeśli kolejna „Trzech mieczy”, możliwych niekorzystnych zmian finansowych. prawdopodobnie będziesz musiał ograniczyć się do czegoś, w celu zmniejszenia kosztów do minimum. Kiedy odwrócony „Trojka” Tarot gad będzie musiał pogodzić się z myślą, że trzeba przestrzegać innych, pomimo jego buntowniczej natury.

„Dziewięć Swords” ostrzega, że pytający mogą być podatne na migreny, częste zmiany nastroju, a nawet rozwoju różnych fobii. Początki należy szukać w jego ostatnich działań. Jest to także silny wpływ na osobie może mieć inną fazę księżyca.

Jeśli nie miał „trzy miecze” Polecony – zrozumieć, co się dzieje i przezwyciężyć poczucie winy. W połączeniu z odwróconym „trojki” wyrównania wskazuje, że dana osoba nie chce wyciągać wnioski z własnych błędów i ewentualnych problemów ze zdrowiem psychicznym.

„Dziesięć Mieczy” – znak, że kłopoty zbliża się do końca. Szturmować światową źle poobijany różdżkarza, ale zwycięzca był przecież on jest. To już jest wielki powód do radości! Jednakże, możliwe jest obniżenie nastroju z powodu awarii. Ale to łatwo naprawić za pomocą sportu i mnóstwo zabawy. Obecność „Trzech mieczy” – to znak, że pytający może zacząć nowe życie z jego zasadami.

Uwaga – nie odzyskać tych, którzy nie są winni spotkało pytającego. Nie ma potrzeby, aby przenieść zły łańcuch, w przeciwnym razie nigdy koło zamyka się, a wszystko zacznie ponownie.

Odwrócony „Trojka” obok „dziesiątce” może oznaczać więzi irytujących przerw. Konieczne jest, aby przełamać stare stereotypy. W świadomości ludzkiej rewolucji musi nastąpić. Rada – w celu przywrócenia jej siłę i znowu w drodze!

Wartość „trójki” z „Króla”, „Rycerz” i „strona”

„Król mieczy” sam określa dorosłego mężczyzny. Zazwyczaj jest to przedstawiciel znakach powietrza: Bliźnięta, Waga i Wodnik. Jaka jest rola, jaką odgrywa w życiu pytającego? To zależy od przedmiotu.

W każdym przypadku, przed nim osoba, która posiada wiedzę praktycznie we wszystkich dziedzinach. Analiza ta, posiadające zimno i zaostrzony inteligencję. Być może on jest kolegą lub dalekim krewnym. Jeśli „King of Swords” spadła w scenariuszu z „trójki” z Tarota, jest prawdopodobne, że będzie odgrywać znaczącą rolę w życiu pytającego.

Może to być lekarz, prawnik, psychiatra lub sukcesy prawnik. Ktokolwiek może on być – powinien słuchać jego rad. Kiedy odwrócony „Trzech Mieczy” traktować sytuację w następujący sposób: na przekór jego władzy, „Król mieczy” może być szef przestępców. Aby poradzić sobie z nimi jest niezwykle niebezpieczne. Wskazówka: „środek dwa razy, cięte raz.”

„Królowej Miecz” ma takie same cechy charakterystyczne opisane powyżej. Najprawdopodobniej jest to bliski krewny Gad. Ironią jest, jest trudne do przekazania, ale może to być niezawodny przyjaciel. Obecność licznych „trojki” Tarot pokazuje, że kobieta zawsze mówi to, co myśli. Pytający powinien jej zaufać codzienne doświadczenie.

Odwrócony „Trójka” w pobliżu – ostrzega o możliwym kłótni z „Queen of Swords”. Porada – kontrolować siebie, w przeciwnym razie można zmierzyć się z goryczy i osobiste animozje.

"Knight of the Sword" – symbolizuje młodego mężczyznę w wieku 28-35 lat, z przedstawicielem elementu powietrza. Pytający może być oczekiwanie na nowości, a niespodziewane w jego treści. W połączeniu z „Trzech mieczy”, może to oznaczać, sprzyjającego środowiska dla osoby. Jednakże, jeśli on ma coś do ukrycia, prawda będą znane wkrótce.

Również pokój dla poprawy relacji z innymi, pojawienie współpracowników w biznesie lub hobby od kogoś zainteresowanego wartości Tarota. „Trzech mieczy” do góry nogami obok „Rycerza” może zwiastować pojawienie się agresywnym przeciwnikiem na drodze. Ten młody człowiek z natury kłótliwy. To może być realne zagrożenie, w tym fizycznej. Tak, powinien to być czas, aby wyjechać na swojej drodze.

„Strona mieczy” – facet czy dziewczynka w wieku 28-35 lat. Mapa może oznaczać przyjaciół lub dobrych znajomych zgadywania i krytykę z ich strony, często słusznie. Jeśli następnego „Trzech Mieczy” konflikt jest możliwy, a rozgrywka.

Odwrócona karta wskazuje, że pytający ma niekompletne informacje na temat ich środowiska. To może sprawić, że trudno analizować, co się dzieje i uwikłać się nim ze znajomymi. Rada – nie pogorszyć konflikt, który wystąpił. Bok i myśleć o tym, co się dzieje.

„Trzy miecze” Tarot: wartość w relacji

W prawie wszystkich przypadkach opisanych przez kartę niesie dramat jeśli chodzi o miłości i związkach. W pozycji pionowej „Trzech Mieczy” wskazuje agonii psychicznego, cierpienia i nadzieje, które nie są przeznaczone do realizacji.

Tylko w połączeniu z mapą „Cesarz” takie obawy są bezpodstawne. Co do reszty, dla miłośników „Trzech mieczy” – symbol walki, upadku relacji, rozwód. Powodem tego może być brak wspólnych interesów partnerów, albo banalne trójkąt miłosny.

Możemy rozważyć inną interpretację Arch – smutek, żal, strata. Oznacza to, że w niektórych przypadkach, karta może być reprezentowany przez wdowca lub wdowy. Jeśli wypadnie „Papież” w scenariuszu zostało przedstawione ślub nie odbędzie.

Kocham prognozy i porady

Na szczęście istnieje Arcana Gada, które osłabiają negatywne wpływy „Trzech Mieczy”. Na przykład, jeśli okaże się być blisko „gwiazda”, to będzie wkrótce w tarapatach, serca rany uzdrowiony. Karty „Lovers” zapowiadać wybór wśród fanów lub wentylatory, które mogą wyniknąć w długim intymnej relacji jako para.

Jednakże szereg odwróconych wypadnięcie „Trzech Mieczy” pokazuje, że w przyszłości te relacje wstrząśnięty i nie będzie w stanie ich odtworzyć. Wina może być zdrada jednego z pary. Takie zdarzenie nieuchronnie doprowadzi do zerwania.

A jeśli scenariusz ma mapę „śmierć” w dodatku do „trzy”? W Tarota to wydarzenie wartość-break. Gad powinna wyciągnąć pewne wnioski. Być może jest to sygnał, że należy wybierać partnerów inny rodzaj znaku prywatności. Ponieważ Rada zaleca karta poszerzyć krąg znajomych i bliskich, aby szukać z nietypowych hobby i spojrzenia na życie.

„Trzech Mieczy” o zdrowiu

Ta karta często zapowiada choroby fizyczne i psychiczne, wskazuje istniejących problemów psychologicznych. Jednak niewiele osób wie, że „Trójka” w tym kolorze jest nie tylko w stanie przewidzieć, ale także pokazać drogę do uzdrowienia.

Istnieje klasyfikacje, gdzie karta doradza sobie sprawę, że przezwyciężając ból i gniew są częścią procesu gojenia. Na pozytywny efekt powinien powiedzieć jej żal do przyjaciela lub lekarza, ponieważ „nie można cierpieć samotnie, konieczne jest, że ktoś zrozumiał i złagodzić ból.”

Dlatego też, jeśli pytający spada „Trzech mieczy”, konieczne jest, aby pamiętać, że jeden jest wojownikiem, a zatem konieczne jest wyrzucić negatywne emocje na zewnątrz. Ponieważ „Swords” – symbol powietrza, zaleca Gad spacery trwające od 40 minut do 1,5 godziny. Będzie sam i pomyśleć o tym, co jest zdenerwowany i spowodował kłopoty. Pamiętając o tym wszystkim, człowiek daje sygnał do mózgu, aby odtworzyć te wydarzenia jeszcze raz, pozwalając natrętne myśli wysypał się w przestrzeń. Powietrze jest doskonale radzić sobie z przepływem negatywna, pomagając samotnie, aby pozbyć się stresu.

W niektórych przypadkach, „Trzech Mieczy” może wskazywać na potrzebę operacji. Do góry nogami, a wręcz przeciwnie, powinni unikać tego w wyznaczonym terminie.

Jak widać, kostiumu „miecze”, aby pomóc pytający zrozumieć rzeczywiste wydarzenia. Wiedza ta pozwala osoby do kontrolowania ich postrzegania i rozwiązywania problemów życia z pozytywnym nastawieniem!