360 Shares 4312 views

Rozłożone karty tarota na temat sytuacji i samej rozdzielczości

Analizować stan rzeczy, aby zobaczyć subtelne lub niebezpiecznych miejsc ułatwia wyrównanie Tarota do sytuacji i rozdzielczości. Można go wykonać na wiele sposobów. Eksperci zalecają, aby nie używać zbyt wielu Arcana. Początkujący byłoby trudne do zrozumienia powiązań między nimi. Supercharged nieistotne czynniki wyrównanie Tarota do sytuacji i rozdzielczości nie przyczynia się do wyjaśnienia w mózgu, tylko mylić. Spójrzmy na zaleceniami mistrzów przy tej okazji.


Rozprzestrzeniać Tarot od sytuacji i pozwolenia: przygotowanie

Weź kartkę papieru i określ pytanie. Wskazane jest, aby go zapisać. Analiza dostosowania wymaga czasu zidentyfikowano czynniki zmieni kierunek myślenia, więc trzeba naprawić to, co zaczęliśmy. Po wybrać talię. Przeprowadzone karty tarota Tarot sytuacji jak najszybciej Major Arcana, aw połączeniu z młodszych. Jaką pokładu do podjęcia, to nie zależy od kwestii, i gotowość danej osoby. Wynik nie zależy od liczby kart biorących udział w scenariuszu. Następnie zaleca się, aby rozważyć, które z dostosowaniem Tarota do uchwały sytuacji i potrzeb. Są na jeden, trzy, pięć kart. W rzadkich przypadkach uzyskać więcej arczana z pokładu. Ale pozostawić je do mistrzów. Fakt, że pokład Tarota wykazuje brak efektu, a kierunek ruchu. Są w sytuacji nie może być bardzo wiele. Jeśli sytuacja się zdemontować za pomocą, na przykład krzyż celtycki lub piramidy (taka rozkłada się) na końcu zmieszany. Kombinacje te pokazują rozwój sytuacji w czasie, czasami przez dziesięciolecia. Rzadko czytać, w ważnych sprawach.

Niuanse dostosowania Tarota

Arcana mieć podwójne znaczenie. To jest zrozumiałe i wzięte pod uwagę, gdy drut jest zgadywanie na kartach Tarota do sytuacji. Każda pętla ma określoną pozycję, charakteryzujące wyznaczonego aspekt. Kiedy scenariusz na trzech kart jest:

  1. Przeszłość, dlatego sytuacja powstała.
  2. Obecny i perspektywy rozwoju.
  3. Prawdopodobny wynik.

Jeśli więcej kart, pozycja „trzy” przesuwa się w piątym akapicie. Dwa pierwsze pozostają niezmienione. A reszta jest w następujący sposób:

  • 3 – tajny wpływ.
  • 4 – Rada.

Kiedy czyta kartę, należy wprowadzić i co oznacza w zajmowanej pozycji. W przeciwnym razie, nie zdają sobie sprawy, że mówi równowagi, uzyskać ocenę mylić lub zły.

Połączenie Tarota do sytuacji i zezwolenia (1 card)

Pomimo pozornej prostoty, to ustawienie jest trudne. W jednym z lasso zawarta cały punkt sytuacji. Jak to wytłumaczyć? Ocenia się w pozycji odwróconej (bezpośrednie i), hierarchii i samym znaczeniu karcie. Te dodatki pomogą dokonać prawidłowego wniosku. Bezpośredni Arcana mówić o pozytywnym, nawet gdy ich znaczenie nie jest powodem do optymizmu. Odwrócony, a wręcz przeciwnie, wskazują na destrukcyjnej tendencji zdarzeń. Młodszy arcane nalegał, aby nie zawyżać słonia z muchy. W rzeczywistości, nic ważnego się nie dzieje. Starszy zapowiadać poważne krok i kolej. Ponadto, mapa sytuacji mówi więcej na temat bieżącego stanu i perspektyw na przyszłość. To prawie nie niesie informacji o przeszłości, co oczywiście nie jest tak wygodne jak w rozszyfrowaniu bogatsze lassos rękę. Zazwyczaj wyjąć jedną kartę, gdy pytanie nie jest tak ważne dla losów Gad.

rozszyfrowania wyrównanie

Najtrudniejszym momentem dla początkujących. Mapy powinny czuć nie wystarczy znać ich opis. Zaleca się, aby spojrzeć na zdjęcia i złapać pierwsze wrażenie. Zapamiętaj to, że wykonuje najważniejsze informacje o sytuacji. Następnie policzyć liczbę seniorów i małe arkana w scenariuszu. W pierwszym przypadku jest większa – sytuacja jest bardzo ważne, mniej – uspokoić, los nie ma żadnego wpływu, bez względu na to, co myślisz, że teraz w tej kwestii. Odwrócony tajniki (jeśli jest ich wiele) zapowiadać kłopoty, zdrady, wpływ wrogiem. Jeśli wszystko spadł prosto – idealny! Z kombinezony należy rozumieć też. Wskazują one następujące tendencje:

  • Pentagramy – w pierwszej kolejności będzie miało istotny interes.
  • Miski (kubki) – uczucia.
  • Różdżki – Akcja, komunikacja, każda firma.
  • Swords – napięta sytuacja emocjonalnie.

Dopiero po przeanalizowaniu wszystkich tych czynników, można przystąpić do rozszyfrowania kombinacji. W tym badaniu, każdy Arcane oddzielnie, łącząc je ze stanowiskiem znaczeniu. Następnie spróbuj połączyć je ze sobą. Ważne jest, aby zrozumieć, że karta jest w harmonii lub konfliktu. To także wpływa na interpretację. Na przykład, trzy miecze do góry nogami obok cesarzowej – oznaka frustracji w życiu osobistym. Pierwsza karta jest tak pesymistyczny, który wycisza efekt sekundę. Osoba pod ich wpływem, samo miejsce nie zostanie znaleziony, a on może nie wiedzieć dlaczego.

wniosek

Mistrzowie Tarota zaleca, aby nie angażować się w układy w tej samej sytuacji. Nawet wtedy, gdy tylko jeden wyciągnął pętlę, to lepiej zapamiętać lub zanotować. Zgadywania na Tarota daje długie prognoz. Są dokładne, jeśli znajdziesz się w cierpliwości, aby czekać na wynik. Kiedy człowiek niecierpliwy i wtedy zastanawiasz się, nie tylko się myli, ale również przeznaczenie. Mapy mieć wpływ na sytuację. Im bardziej otwarte, tym trudniej magiczny efekt (nie mogę uwierzyć). Wiesz, nie za nic nie jest zalecane nieaktywną pokładu – kiedy nie domyślić – przechowywane w czerwonym worku. Więc człowiek zamyka je do swojej aury. Zastanawiasz się co godzinę, to napędzany przez tajemnej innym kierunku i działania energii, które wpływają na sytuację. Bądź cierpliwy, zaufać asystenta (pokład). Powodzenia!