456 Shares 4092 views

Interpretacja i znaczenie Tarota: The Chariot

Szczególne miejsce w talii kart odbywa rydwan. wartość Tarot z obrazów ściśle kojarzy się z sukcesu i zwycięstwa, wydobywanego w poważnej konfrontacji – z ich pracy i domu. Jeśli podczas upadku wróżenia ty to znak, że opisuje się jako celowy, asertywny, odważny i pracowitego człowieka zdolnego do jakichkolwiek osiągnięć.


opis

Każda osoba, która stara się poznać przyszłość, zainteresowanych szczegółowej wiedzy Tarota. Chariot – specjalna karta. To pokazuje przewóz Hermesa – greckiego boga handlu, przemysłu, wynalazków, patrona dróg i pielgrzymów. Ten sprytny, zaradny i przebiegły charakter mitologiczny. Na mapie malowane on ubrany w zbroję, z mieczem i berło. Oto ona – wcielenie zwycięzcy oraz zwycięzcy. Na głowie obręcz Gwiazda Izydy – symbol siły i mądrości. Korona daje Hermes ogromny intelekt, niezwykłą inteligencję, znakomitą intuicją który oświetla drogę każdego człowieka, tajemnicę swego losu.

Na ramionach Boga umieszczone sierpy Moon – to regalia kapłanów. Zapewnili im nawiązać kontakty z innymi światami. Rydwany czterech filarów, które symbolizują elementy ziemi, wody, ognia i powietrza, wsparcia gwiazdy kurtyna. Wskazują oni na siłę wyższą, przez którego świat istnieje.

Symboliczne znaczenie

Obdarzony głębokim poczuciem tej karty tarota. Rydwan, którego wartość wynosi pokaz siły i władzy, wskazuje na zdolność do przezwyciężenia przeszkody. wózki mieszkaniowe Hermes ma sześcienny kształt, obraz przedstawia również prostokąty. Wszystkie te dane – znak woli, właściwe osądy, pewność działania. Kurtyna gwiazda – symbol ochrony bogów, bez pomocy triumf który byłby niemożliwy. Rydwan ciągnione przez konie lub sfinksów: jasny interpretowane jako cele charytatywne, ciemne punkty do siły niszczącej. Wydają się do równowagi dobra i zła, którzy są sługami maga, które odbyło się więcej niż jeden test.

Z przodu wagonu opracowanego starożytny indyjski znak Lingam, opasane skrzydła. Dekoracja ta symbolizuje męskość, tworzenia. Skrzydlaty Globe – triumf inteligencji w czasie i przestrzeni. Wskazuje on zwycięstwem człowieka, którego powodem zimno wzrasta ponad naturalnymi, niekontrolowane emocje.

Kluczowe cechy

Mapa odnosi się do tzw Wielkie Arkana. Jej numer – 7. To wskazuje na wyższość umysłu, zwycięstwo na wszystkich poziomach, postęp w nauce, zdolność do zarządzania zdarzeniami, które przetrwały próbę. Każda cyfra generuje wartość Tarota: Rydwan – siedem komponentów, w tym sukces, moc, pojemność, podboju, wojny, arogancji i realizacji. Do nich należy dodać obecność ambicji i pewności siebie. Numer 7 – symbol końca ciężkiej pracy. Wskazuje to na fakt, że zwycięzca pokonał trudną drogę w stronę bramki. On jest teraz spoczywa na laurach zasłużył, osiągnąwszy zwycięstwo dobrobyt fizyczny i duchowy.

Karta posiada dwa przeciwstawne wartości, które pojawiają się zgadywania w zależności od aranżacji. Pozytywna interpretacja – aspiracja, negatywne – nadmierna pewność siebie, na granicy arogancji i egoizmu. Ponadto, wieża miasta pokonany obraz tła może zapowiadać kłopoty. W niektórych przypadkach, wskazują one na ogniu powstania, które pochodzą z podbitej kolonii. Oznacza to, że dana osoba może grozić ukryte zagrożenia.

map pionowo

Pozostając w pozycji wyprostowanej, obraz jest pod wpływem wartości Tarota: The Chariot w tym przypadku punktów, aby wygrać, zdolność do wytrzymywania zmiennych kolei życia. Sukces jest uzasadnione: to było możliwe dzięki staraniom. karta często zapowiada podróż, która z pewnością stanie się skuteczne i wydajne. Teraz jesteś zdeterminowany, gotowy do pokonania trudności, więc nie stać, przenosić, tworzyć. Wszystkie możliwości są otwarte: wystarczy, aby dotrzeć do podjęcia, co jest konieczne w świetle prawa. W obecnym okresie charakteryzuje się trwałością, rozwoju aktywności.

Jeśli wróżenie dzieje się z zamiarem otwarcia na przyszłość, Chariot obiecuje zwycięstwo nad ciężką chorobę lub osiągnięcie bezprecedensowe szczyty w swojej karierze. W ostatniej pozycji, ona wskazuje na powodzenie osiągnięte: o ile był produktywny wskazać stronę karty siebie. Chariot sugeruje, że masz ogromny potencjał, talent, kreatywność. Ona zaprasza do przejęcia kontroli nad swoim losem – tam są wszystkie możliwości. Pamiętaj, że czasami, aby być zwycięzcą, musisz być w stanie zagrozić, próby pogodzenia, aby zrównoważyć przeciwnie.

Jeśli obraz jest do góry nogami …

Interpretowane różnie odwrócony Rydwan (Tarot). Wartość kart w tym przypadku, to: niepewność w siłach, wątpliwości i niepokoju. Można spodziewać się rykoszetem popełnione wcześniej działania, niekorzystny wynik, zły wpływ innych. Karta wskazuje, że człowiek sam ogranicza we wszystkim ślepo wielbi zasady zbędnych i przestarzałych tradycji. Chariot, który spadł do góry nogami, zwiastuje kłopoty z prawem, należy wycofać lub blisko prób i konfliktów. To wskazuje na asymetrię, która powstała na skutek wpływów zewnętrznych lub ciśnienia.

Karta odwrócona – oznaką ewentualnej choroby. To jest często interpretowana jako nieprzewidziane trudności, niepowodzenia w biznesie, trudności w osiąganiu celów, które powstały, mimo wysiłków. Fortune odwraca się od ciebie, istnieje ryzyko utraty wszystkiego, co osiągnęliśmy. Bądź na poszukiwania. Niszczenie planów może być spowodowane faktem, nie podjęły niezbędne kroki, które nie były w stanie prawidłowo i na czas ocenić sytuację. Jesteś dynamiczny, ale działalność ta jest bardziej jak próżności niż na wydajności.

Bilans stosunków

W pozycji pionowej mapie oznacza nowy etap w stosunkach. Może to być romantyczny znajomy, zdobywając drugą połowę, krąg znajomych aktualizacji lub odnowienia starych więzów. W każdym razie, punkty aktualizacji Rydwan Tarot: Wartość w relacji niesie pozytywne znaczenie. Jeśli masz partnera, to prawdopodobnie można się spodziewać wesele zabawa, narodziny dziecka, romantyczny wypad lub dużego zakupu. Więc przygotuj się na to, co będzie w życiu realnym strumieniem świeżego, zaktualizuje dawne uczucia, przyniesie nowe emocje. Ta karta – podbój charakteru: dla relacji trzeba będzie pokonać.

Odwrócony Chariot (Tarot), wartość miłości jest prawie żadnej różnicy. Ale ostrzega o jedno – Twoja pasja, energia może stać się niekontrolowana. Czuje się spod kontroli, która nieodmiennie prowadzi do kłótni, konfliktów, konfrontacji. Żale gromadzić i ryzyko wyrwania się swobodnego przepływu, które zmiecie wszystko na swojej drodze – nawet najbardziej stabilny i szczęśliwy związek. Musimy nauczyć się radzić sobie z drażliwość: w tym przypadku, związek jest nie tylko utrzymanie, ale również stają się silniejsze.

Kariera i Biznes

Chariot oznacza wigor. Dlatego też, jeśli wyrównanie odbywa się na karierze, jest interpretowany jako efektywności działania, zwycięstwo nad konkurencją. Teraz trzeba działać „aby wziąć byka za rogi”, ryzyka. Nie martw się, wszelkie inicjatywy, aby odnieść sukces: umowa zostanie podpisana, zadanie – wykonany, wzrost płac – gwarantowane. Czuć się swobodnie, aby przejść do władz sypte nowe pomysły, zapytaj życzenia. Wzbogacanie obiecuje również pojawiać się w bilansie Rydwan Tarot. Znaczenie: pieniądze płyną rzeki, dostaniesz nagrodę, zostanie następcą państwa, wykopał skarb i tak dalej.

Zamiast tego, odwrócone punkty obrazu do braku staranności i wigoru do osiągnięcia wyznaczonych celów. Musisz zebrać, aby nie rozpylać ich aktywności na mniejsze zadania. może wybrałeś zły kierunek i zmierza w złym kierunku. Zrozumieć Chariot można podwójnie ułożone do góry nogami, z jednej strony, oznacza to, że dana osoba rzeczowy podejście nie działa, z drugiej strony – brak wydajności, która jest dla wielu nieprzyjemnych zdarzeń. Karta mówi, że można zdać na głowach, aby osiągnąć cel. I ostrzega, że ta droga jest śliska, to nie prowadzi do niczego dobrego.

Zgadywania od osoby i sytuacji

Kiedy zgadywania dana osoba może spaść Rydwan Tarot. Wartość w tym przypadku wskazuje na charakter danej osoby jest odpowiedzialny, pewny siebie, odważny, zdecydowany. Jest to zwycięzca – nad pokusami emocji, społeczeństwa. On wie, jak wybrać właściwą drogę, przesuwając go mocno i energetycznie. Zawodu, osoba ta prawdopodobnie żołnierz, kierowca, Messenger lub podróżnego. Zakłada się, że w niedalekiej przyszłości będzie to znacznie wpłynąć na przeznaczenie, będzie zmienić bieg wydarzeń, będzie ważnym elementem obecnym przypadku.

Jeśli ręka jest w sytuacji, Chariot zapowiada nowe życie dla starych pomysłów, które holownik na ukrytych pragnień, nudne rutynowe opieki. Znajdziesz tu fascynującą podróż, wydarzenie, które pozwoli Ci sukces. Być może wreszcie uzdrowił od chorób przewlekłych, gimnastyki lub zmienić pracę. Były częścią ścieżki jest kompletna: przód – nowa faza, ekscytujące i zaskakujące. Zadbać, aby mieć wystarczająco dużo siły na całej drodze. To będzie wstyd, jeśli nie swój wewnętrzny potencjał.

inne wartości

Często, gdy osoba wyznacza konkretne pytanie wróżby, czekam na odpowiedź. Zgodnie z tym, zmieniając wartość Tarota: Rydwan w tym przypadku oznacza, że wynik postępowania zależy od Ciebie. Można kontrolować sytuacji, zdarzeń sterujących. Nie martw się, jeśli poruszamy się w tym samym kierunku, sukces będzie gwarantowany. Prędkość zyskuje zaufanie i zakończyć pracę. Albo odwrotnie, płynąć z prądem: sytuacja zostanie rozwiązana na swoją korzyść bez osobistego zaangażowania.

Jeśli chcesz przewidzieć miejsce, w którym pojawi się wkrótce, będzie to przystanek autobusowy, kolejowy, samolot. Gdy chcesz wiedzieć, jakie osoby będą miały wpływ w przyszłości, Chariot wskazuje na skuteczność i poczucie tożsamości. Ich energia jest światło ożywić swoją siłę, należy wierzyć w powodzenie sen. Chariot – dobra karta. Ona nigdy nie zwiastuje tragedii i poważnych problemów. Nawet jeśli karta sąsiada w punkcie scenariusz trudności, to prawdopodobnie będą one przezwyciężyć. Po tym wszystkim, obraz triumfu w koszyku w sobie zapowiada zwycięstwo.