243 Shares 8918 views

Interpretacja i znaczenie Taro: „Siedem pentacles”

Tarot – starożytny symbol systemu, który pomaga obudzić intuicyjne zdolności i zajrzeć za kurtynę świata wewnętrznego. Przez wiele wieków tarologi zbadać ludzką naturę, wykorzystując obrazy nadrukowane na kartach. Jest to alternatywa, która pozwala aktywować ukryte możliwości podświadomości i skontaktować się z tajemnicą.

W tym artykule opisano mapę „Siedem pentacles”, jego znaczenia i interpretacji w różnych sytuacjach, a także zaleceń podanych i ujawnił podstawowe znaczenie lasso.

Krótki opis charakteru i

W klasycznych pokładach na mapie przedstawia się następująco: mężczyzna uprawia ziemię, ale w tej chwili jest w stanie spoczynku, opierając się na narzędzia ogrodowe. Bush, który ma przyjść, już zaowocowały. Tutaj są przedstawione w formie Pentakli.

Symbol owocowania krzew lub drzewo wybrany przypadkowo. Mówi, że nie można nic zrobić. Przez analogię z roślin, które wymagają stałej opieki, można założyć, że jest to bardzo ważne, aby podjąć starania w tej sytuacji. Jednak, aby przyspieszyć proces osoba nie może zrobić. Wszystko, co może zrobić – jest przeprowadzenie niezbędnych i czekać. Wątpliwości i niepewność co do przyszłości mogą rzucać się rozpoczął, ale bądź cierpliwy. W przyszłości, wysiłek się opłaci.

Wartość Tarota „Siedem pentacles” pionowej

Mapa przedstawia pracę długiego procesu, czekając. Ten mniejszy arcane zapowiada dobrobyt materialny osiągnięty dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości i wytrwałości. Jest to konieczne do powściągliwości. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że w tym przypadku nie oznacza obojętny poczekać i zobaczyć postawy oraz zdolność do wykonywania cierpliwości i wysiłki. Być może na pierwszy rzut oka może wydawać się, że to nie przynosi rezultatów. Ten etap jest dość trudna, ponieważ czasami trzeba pracować tylko na entuzjazmu i wiary w przyszłość.

Negatywnym sensie, to lasso ponosi tylko wtedy, gdy szybkie wynik jest wymagane w przypadku pomyślnego wyniku sprawy. W tym przypadku, karta zapowiada, że w końcu wszystko zostanie podjęta, ale na tym etapie życia człowiek nie może nic zrobić.

Inną wartością, która skrywa „7 Pentakli” – bycia obsesją codziennych czynności i ograniczeń. Osoba koncentruje się na swoich obaw, nie chcąc zobaczyć, co go otacza. Rada, która jest podana w tym przypadku – nie daj się powiesił na to, co się dzieje, zwłaszcza na te zdarzenia, które nie mogą być pod wpływem.

Interpretacja kart w pozycji odwróconej

Znaczenie Taro „Siedem Pentakli” przyjmuje pozycję odwrotną zniecierpliwienia pośpiechu rozwagi. Pojawienie się takich kart w scenariuszu nie wróży sukcesu. Powodem nie leży w okolicznościach zewnętrznych oraz w działaniach samego człowieka. Nieracjonalne wykorzystanie energii, czasu i pieniędzy, a także ryzyko wysypki, lenistwo, bezmyślnego opóźnieniem – wszystko to doprowadziło do porażki. O to, czy nadal możemy dokonywać żadnych zmian i powrót przynajmniej część czasu spędzonego, powiedz sąsiedniej Arcana.

kwalifikacje zawodowe

Podstawowe znaczenie Tarota „Siedem pentacles” w sprawach kariery wymaga długoterminowych projektów, ciężkiej pracy przez długi okres czasu, wytrwałości i niezłomności,.

Pojawienie się powyższych kart w scenariuszu nie wróży szybkich rezultatów. Być może przez dłuższy czas będzie musiał ciężko pracować dla dobra przyszłych perspektyw. Na tym etapie bardzo ważne jest, aby nie dać się, ale nadal postępować zgodnie z planem. Trwałość – główną zaletą.

W przypadku rozwoju projektu, okres spokoju, nie należy przyjmować go jako przystanek lub porażki. Być może życie ma szansę odpocząć, uzupełniania zasobów i wszystko jest dobrze rozważyć i przemyśleć swoje plany. Czasami dla pomyślnej realizacji planowanego braku wiedzy. Następnie ilość czasu najlepiej jest przeznaczyć na nabycie praktycznych umiejętności, lub znalezienie brakujących informacji. W każdym razie, ten zmuszony okres oczekiwania nie powinny być prowadzone w całkowitej bezczynności. Czasami „Siedem pentacles” ostrzega przed działaniami pospiesznych. W tym przypadku lepiej wybrać bezpieczny i niezawodny niż ryzyko, że plany się nie uda i będzie pociągać za sobą nieprzyjemne konsekwencje.

W pozycji odwróconej wartość Tarota „Siedem pentacles” (odwrócony) w następujący sposób: człowiek poświęcił wiele czasu, wysiłku i środków na rozwój projektu, ale został pokonany. Przyczyny awarii można ukryć jak przeszkód zewnętrznych i działań ludzkich. Być może jest to nierozsądne wykorzystanie dostępnych zasobów, podejmowanie pochopnych decyzji, ryzyko utraty tego, co ma. Czasami wyżej wymieniony lasso wskazuje lenistwo i kunktatorstwo (nawyku odkładania ważnych rzeczy na później). Pytający nie doświadczyć radości sprawy, która poświęca większość swojego życia. Nadmierne obciążenie zużywa moc.

Miłość i Związki

Wartość Tarota „Siedem pentacles” w bilansie do relacji symbolizuje powolny rozwój i szczęśliwy wynik. Być może początkowo między partnerami nie mają jasne emocje i namiętne pragnienia. Ale te stosunki są oparte na wzajemnym zaufaniu, szacunku i cierpliwości. W celu osiągnięcia harmonii z dwóch zastosowano wiele wysiłku.

Odwrócony „Siedem pentacles” (Tarot), wartość w związku jest bardzo niekorzystna. Mapa pokazuje kłótnie i nieporozumienia w rodzinie. Jest to spowodowane przede wszystkim niezdolność do słuchania drugiej osoby i jest łatwy w słabości się nawzajem.

Zdrowie i stan psychiczny

Mapa może oznaczać powolny początek choroby, objawy, które nie zostały jeszcze zidentyfikowane. Na tym etapie, pożądane jest, aby przeprowadzić badania, aby nie przegapić czasu leczenia. Jeśli pytanie było na temat stanu psycho-emocjonalnego, „Siedmiu pentacles” wskazuje, melancholijny nastrój i depresję. Najprawdopodobniej jest to spowodowane nadmiernym stresem, zmęczeniem i stresem.

Karty obrócone położenie sugeruje, że stan pacjenta dość szybko się pogarsza.

osobowość portret

Mapa „7 Pentakli” opisuje pracowity i celowy osoby. Ma wiele dobrych cech, niezbędnych do osiągnięcia wysokiego poziomu dobrobytu materialnego: rozwagi, cierpliwości, wytrwałości, lojalności do swoich ideałów i zasad. Ale mierzyć wysoko zapobiega brak wiary we własne siły i zdolności. Niska samoocena i ciągłe wątpliwości przeszkodą do samodoskonalenia. Człowiek nie docenić wynik swojej pracy, wydaje mu się, że jego osiągnięcia są niewielkie, ale on na to nie zasługuje, by marzyć o czymś więcej. On ma wszelkie szanse, aby osiągnąć wysokie cele, ale brak zaufania w sobie nie pozwala się rozwijać. Inną wadą jest to, co jest przeszkodą – jest niezdolność do racjonalnego obliczenia zasobów. Przeciążenie i niewłaściwy rozkład czasu może prowadzić do negatywnych konsekwencji. Prędzej czy później przyniesie to o problemach zdrowotnych lub stanu psychicznego.

Jeśli pytanie było o zawodzie i aktywności, to tajemna dotyczy rolników, inwestorów, ludzi, którzy wykonują ciężką pracę fizyczną.

Znaczenie kart Tarota „Siedem pentacles” w pozycji odwróconej oznacza wybredną osobą i miękka w dotyku. Często chodzi lekko. Głównym problemem – niezdolność do czekać. Pragnienie, aby uzyskać wyniki piorun zmusiła go do podjęcia ryzyka. Ponadto, często wykonuje pracę źle. Wiele z tych przypadków nie doprowadzi do końca, zrezygnować w połowie drogi.

„Siedem”, w tym przypadku, Rada powinna sporządzić plan i śledzić go, bez straty mocy na marne. Systematyczne sukces jest o wiele bardziej skuteczne.

Samodoskonalenie i rozwój duchowy

Najważniejszą lekcją, która prezentuje wyżej opisaną kartę – jest możliwość czekać i być cierpliwym. Co więcej, wartość Tarota „Siedem pentacles” uczy inteligentnie przeznaczyć czas i wysiłek. Nie jest konieczne, aby przejść do skrajności. Nadmierne obciążenie jest obarczona negatywne konsekwencje dla zdrowia, lenistwo i kunktatorstwo przeszkodą do sukcesu.

Pozycji odwróconej lasso można powiedzieć o kilku przyczyn stagnacji w rozwoju, takich jak lenistwo, lęk przed porażką, brak motywacji, brak zrozumienia swoich celów.

Zgadywania od sytuacji

Jak wyżej interpretacji sytuacji w rękach, wartość Tarota „Siedem pentacles” zawsze wymaga cierpliwości, wytrwałości i wierności ścieżki. Głupi i imprudent działania w tym przypadku może prowadzić do negatywnych konsekwencji. Może pytający jest zmuszony spędzić dużo czasu oczekiwania, straciwszy wszelką nadzieję na pomyślny wynik. Teraz jednak, ważne jest, aby pokazać siłę woli i nie poddawać się. Spędzony czas i pieniądze zaprocentuje w przyszłości. Ale nie starają się przyspieszyć proces sztucznie przynosząc chwilę triumfu. Jest jeszcze za wcześnie, aby ocenić wyniki, ponieważ jest to tylko etap pośredni.

Odwrócony stanowisko mówi, że niecierpliwość i pośpiech doprowadził do poważnych następstw. Fakt, że spodziewa się w przyszłości może powiedzieć sąsiedniej łuk w scenariuszu. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, co w połączeniu karty „Siedem pentacles”. Arkanov Taro którego wartość przyjmuje wynik negatywny, nie może być kilka. Wśród nich są „The Devil”, „Wieża”, „Dziesięć Mieczy”. Korzystniejsze karty, takie jak kubki, jak również „Cesarzowa”, „Lovers” i „Świat” powiedzieć, że jest szansa, aby poprawić błędy.

Połączenie z innymi lassos

Tarot czytnik – kompleks naukowy. To nie jest tylko zbiorem symboli. W celu uzyskania pełnego obrazu tego, co się dzieje, ważne jest, aby być w stanie odczytać kombinacji kart, aby zobaczyć relacje, aby czuć się najbardziej subtelne niuanse różnych kombinacjach i zrozumieć wzajemne oddziaływanie z kart.

Interpretacja kart „Siedem pentacles” w połączeniu z Wielkie Arkana:

 • 0 – Głupiec, głupiec, głupiec. Przejaw zniecierpliwienia, niezdolność do realizowania.
 • 1 – Mag Wizard. Wszystko ma swój czas. Warto być cierpliwym i kontynuować pracę.
 • 2 – Kapłanka, popess. Za mało informacji o tym, co się dzieje. Człowiek zmuszony pozostać w ciemności, nie mogąc wyjaśnić sytuację.
 • 3 – Cesarzowa. Wysiłek w celu uzyskania dobrych wyników.
 • 4 – Cesarz. Aby osiągnąć sukces w przyszłości, musimy zrobić wielki wysiłek.
 • 5 – Hierofant w połączeniu z „7 Pentakli” przypomina, cierpliwości, aby pokazać współczucie dla innych.
 • 6 – podniebienia. Prawdopodobne, że jeden partner daje więcej niż sekundę. Jest to nieco szkodliwe dla harmonijnego rozwoju stosunków.
 • 7 – Chariot. Mężczyzna był w sytuacji kryzysowej. Ale ważne jest, aby być cierpliwy, spokojny, aby opracować plan wyjścia z kryzysu i rozpocząć jego realizację. Najważniejsze – nie pozostać w miejscu, i krok po kroku, aby przeprowadzić swój plan.
 • 8 – The Power. W tej sytuacji trzeba mieć odporność, wytrwałość i niezłomność.
 • 9 – pustelnik. Pytający zawiedzie. Ale w każdych okolicznościach ważne jest, aby zachować zimną krew i wytrwale znosić wszelkie trudy.
 • 10 – koło z Fortune. Sytuacja jest dość niejasne, nie ma stabilność i zaufanie w przyszłości. Realizacja planowanych pozostaje pytanie, ponieważ nie mogą być nieprzewidziane okoliczności.
 • 11 – Sprawiedliwość. W tej sytuacji, pytający będzie wytrwać i dowieść swoich racji.
 • 12 – wisielca. Starania okazały się daremne. Dotychczasowe działania przyniosły mężczyznę w ślepy zaułek. Na tym etapie życia, jest on w stanie zawieszenia, nie wiedząc, co robić dalej. Teraz ważne jest, aby przemyśleć swoje własne cele i zyskać pewność siebie.
 • 13 – Śmierć. Nieprzewidziane okoliczności naruszają zwykły bieg wydarzeń. Musimy nauczyć się być elastyczni i dostosowywać się do sytuacji.
 • 14 – umiarem. Wysiłek zaprocentuje prędzej czy później i będzie owocować, ale trzeba być cierpliwym, wytrwać. Pytający będzie koniecznie otrzymać godną zapłatę za swoją pracę.
 • 15 – Diabeł. Czas i wysiłek poświęcony na próżno, bo jego plan nie przyniosły żadnych rezultatów.
 • 16 – Tower. Człowiek zaryzykowałem i grałem zbyt wiele, które doprowadziły do klęski.
 • 17 – Star. Ta kombinacja kart mówi, że w żadnym wypadku nie powinny tracić nadzieję na najlepsze i porzucić swoje marzenia.
 • 18 – Księżyc. Strata czasu i wysiłku. Nasze plany nie przyniesie pożądanych rezultatów.
 • 19 – N. Dobrym nagroda za cierpliwość i wytrwałość.
 • 20 – Trybunał. Nadszedł czas, aby zbierać owoce swoich działań w przeszłości. Prędzej czy później, każdy dostaje to, co zapłacili wcześniej.
 • 21 – Świat. Oczekiwanie i prace zostaną nagrodzone.

karta dnia

W tym dniu, trzeba unikać pośpiechu, ponieważ istnieje ryzyko popełnienia czynu wysypka. Najlepiej jest być cierpliwy i gotowy do wdrożenia poczęte, starannie ważąc każde krok. W tej sytuacji nie należy się spodziewać szybkich rezultatów. Wysiłek musi prowadzić do sukcesu, ale trochę później.

Karta odwrócona pozycja zapowiada, że pora dnia zostanie wydane na marne. Lenistwo i zwyczaj odkładania ważnych spraw może doprowadzić do klęski, jak dana osoba nie będzie w stanie realizować swoje plany.

Mapa rok

Jeśli istnieją jakiekolwiek wątpliwości co do faktu, że przygotowuje nadejście lata, można spróbować znaleźć odpowiedź. Aby to zrobić, trzeba się skupić, wyciągnąć jedną kartę z talii i odczytać wartość z Tarota. „Siedem pentacles” zwiastuje sukces. Ale przystąpieniem planowane natychmiast potrzebują. Następnie, ważne jest, aby systematycznie podążać do celu.

rada

Minor Arcana Tarot „Siedem pentacles” radzi, aby nauczyć się czekać cierpliwie. Działania imprudent może prowadzić do awarii. Jednakże, mamy na myśli nie jest bierne czekanie i ciężkiej pracy, lojalność do swoich celów i odporność na przeszkody wewnętrzne i zewnętrzne. Być może na drodze do sukcesu danej osoby będzie zbyt silny strach, niepewność, chęć rzucić wszystko. Ale należy pamiętać, że wszystko było w porządku, a cierpliwość ostatecznie zostaną nagrodzone.