540 Shares 9640 views

Zgadnij w domu Ivan Kupali

Według oświadczeń znających się ludzi magia jest zawsze wokół nas, gdziekolwiek jesteśmy. Nie możemy jednak o tym wiedzieć, ignorować, oderwać się od natury i uwikłać się w próżność. Mimo to istnieją dni, których celem jest zwiększenie poziomu energii, co zwiększa jakość życia. Wróżbiarstwo przez Iwana Kupały może zastąpić wiele miesięcy jedności z naturą z powodu tego, że jest to niezwykły dzień. Ale o wszystko w porządku.

Co to jest dzień?

Wcześniej ludzie nie myśleli o takich sprawach. Stały kontakt z naturą, elementami i innymi elementami dał wszelkie niezbędne odpowiedzi. Wcześniej każdy znał takie święta wschodnich Słowian jak Ivan Kupala. Wróżbiarstwo i omamy, a także rytuały były prawie najbardziej oczekiwane i najbardziej zdumiewające. A dziś są tacy, którzy nawet tego nie słyszeli. To święto przypada 7 lipca, kiedy natura jest na szczycie. Innymi słowy, jest to czas, kiedy grzech nie może być użyty. Możesz myśleć, że wróżbiarstwo nie jest w żaden sposób związane z naturą, ale w tym przypadku się mylisz. Prognozy uzyskane w tym procesie są bezpośrednio zależne od tego, jaka siła będzie Twoim asystentem. Zgadywanie w Iwan Kupali jest bardziej skuteczne, ponieważ magia pochodzi z natury, a człowiek nie musi przebijać się przez ściany. Najważniejsze jest prawidłowe połączenie z nim. Co więcej, harmonia tego dnia pozwala uzyskać te wskazówki i wskazówki, które będą najbardziej wierne. Oczekiwanie na Iwana Kupali to nie tylko wróżbiarstwo. Jest to instrukcja dla dalszego postępu, która umożliwi szybsze osiągnięcie szczęścia.

Jak możemy odgadnąć, aby nie przeszkadzać harmonii z energią dnia?

Wyobraźnia wielu ludzi prawdopodobnie łączy szpiega i karty, runy, kawę i inne instrumenty. Wróżbiarstwo przez Iwana Kupalo może być wykonane dowolną z tych metod i wielu innych. Narzędzia nie są tak ważne, ponieważ jest to kwestia osobista każdego zgadywania. O wiele ważniejsze jest to, jak człowiek może poczuć związek z naturą. Z tego powodu zaleca się rozpoczęcie dnia spacją. Możesz też po prostu wyjechać z miasta. Najlepiej odczuwać tę chwilę, oglądać zwierzęta i rośliny podczas spaceru w święto Iwan Kupala. Wróżenie i znaki mogą powiedzieć nawet mniej niż naturę. Warto zauważyć, że w tym magicznym dniu wszystko ma swoje znaczenie i zawiera informacje, które pomogą w przyszłości. Jeśli nie zmusisz się profesjonalnie, lepiej zostawić runy, kawę i karty na bok. Słuchaj wiatru, spójrz na chmury, porozmawiaj z ziołami i posłuchaj ptaków. Woda może stanowić odpowiedź na ekscytujące pytanie wewnętrzne. Ustanawiają wewnętrzne powiązanie z naturą, którą nasi przodkowie nazywali matką za nic. Przecież kto jeszcze stale chroni każdego z nas, chroni i pielęgnuje? Na próżno ziemia jest uważana za prostą skałę. W rzeczywistości jest żywa i duchowa.

Kochaj wróżbiarę przez Iwana Kupały

W niektórych wioskach do bractwa miłości wykorzystano jedną z łatwych i ciekawych metod. Aby dowiedzieć się więcej o perspektywach w związku, zabrały dwie źdźbła trawy, które zerwały się wieczorem nad stawem. Na tych ostrzach trawy, imiona tych ludzi, których relacje, które chcieliby wiedzieć, zostały poproszone. Przybywając do domu, przymocuj ostrze trawy do ściany lub sufitu obok siebie, kładąc je tak, aby swobodnie się powieszać. Następnie należy poczekać, aż ostygnie łopatki trawy. Dzięki położeniu wysuszonych łodyg, wynik jest rozpoznawany. Jeśli są ze sobą powiązane – miłość ludzi będzie długa i wzajemna. A jeśli się odwróci – ludzie będą rozpraszać się po swoich drogach. Rovnenko powiesić, a także zawiesić – małżeństwo będzie delikatne. Jeśli zioła w jednym kierunku są wygięte – problem czeka na tę, której łodyga do drugiego rozciągała się. Pasja przyniesie nieszczęście, ale uczucia nie będą wzajemne.

Kupalińskie wróżenie miłości nie jest tylko przewidywane, ale pokazuje powiązanie ludzkich losów. I w tym dniu ludzie otworzyli zasłonę tajności, która pokrywała los. Dlatego właśnie czekaliśmy na ten dzień. Oczywiście, to do ciebie należy zdecydowanie, czy użyć tej metody, aby ujawnić swoją miłość, czy wybrać inną, która będzie bliżej Twojej duszy.

Wróżbiarstwo przez Iwana Kupały na Worthy One

W każdej chwili każda dziewczyna w każdym wieku marzy o swoim księciu. Z pomocą wróżbiarstwa można nie tylko dowiedzieć się, kto jest przeznaczony do przeznaczenia, ale także do przyciągania go do siebie. Warto jednak zauważyć, że takie wróżbiarstwo jest inne. Jeśli dziewczyna ma umysł, to zgadywanie w jedną stronę, a jeśli tylko myśli i marzenia – to inaczej. Po pierwsze, porozmawiajmy o wróżeniu dla tych, którzy zauważyli młodego człowieka. Dana wróżbiarka przez Iwana Kupali na zamszu jest prosta i prosta. Na przykład tutaj jest. Rozebrać dwa kwiaty. Wcześniej dziewczyny wzięły rumianek. Rozebrać łodygi i niech kwiaty na stawie. Oglądaj, jak pływają. Jeśli ktoś żeglować obok siebie i nie odchyla się, wtedy zarozumiały młodzieniec jest naprawdę zwężony. A jeśli się rozłączysz, powinieneś o tym zapomnieć.

Dla tych, którzy jeszcze nie zauważyli, jest też łatwy sposób na przyciągnięcie rywala. Porwawszy się rano, zbieraj włosy z grzebienia, skręć je w piłkę i zostaw ją aż do zachodu słońca pod poduszką. Wieczorem zabierz ich na ulicę. Przybywając na rozdrożu, rzucaj piłką do włosów, mówiąc: "Przejdź przez ścieżkę kwitnącej ziemi. Przynieś mi fankę, żeby był potężny, uprzejmy, arogancki, jak ojciec! Amen! "Mając to, możesz wrócić do domu. Zwróć uwagę na to, co słyszysz w trasie lub kogo spotkasz na drodze. Jeśli pies zostanie złapany, jest już odcięty obok siebie. Kot pojawił się – nieznany, a los. Ale jeśli ptak nagle zaczął śpiewać, przygotuj posag, bo ślub nie jest daleko.

Co można domyślać w domu?

Wróżbiarstwo domowe Ivan Kupali da odpowiedź nie tylko na miłość. Przecież zgadzasz się, nie tylko miłość jest interesująca dla tych, którzy zdecydowali się zwrócić. Domyślam się, że Ivan Kupala w domu pozwala osobie wiedzieć, w jakim wieku został mierzony. Aby prowadzić to wróżenie, weź świeczkę i zapalij ją. Obejrzyj jak to się spala, dlatego możesz interpretować wynik. Jeśli świeca całkiem się pali i nie wychodzi, zdrowie nie zawiedzie, a krewni będą zaskoczeni twoją długowiecznością. Jeśli na świeczce są czarne smugi, wtedy w podeszłym wieku będziesz się chorował. Należy zachować ostrożność w przypadku, gdy świeca nie wypala się i gaśnie. Oznacza to, że wiek tego, kto spędza czas, nie będzie długi. Ale nie wpaść w pesymizm, ponieważ jest to tylko prognoza, a nie recepta. Każde zgadywanie w domu Ivan Kupali pokazuje przybliżony wynik, który może być zmieniony przez myśli i działania.

Przynoszą bogactwo do domu

Istnieje jeden interesujący i stary rytuał, który pozwala przyciągnąć pieniądze i przewidzieć dobrobyt materialny. Zgodnie z przekonaniami, rosy na Ivan Kupali jest uzdrowienie. Rytuał miał jechać na trawie do świtu w jednej koszuli. Całkowicie zanurzone w rosy, nie wycierać i wysuszać na wietrze. Koszula, w którą to zrobiłeś, nie musisz jej umyć – zachowasz zdrowie. Ale nie jest to cały ryt. Jest mało znany dodatek. Podczas jazdy na nartach zbieraj zioła. Wskazane jest zebrać bukiet trawników. Przynieś zbiór ziół, rozprowadzić i suszyć. Jeśli trawa zgnilizna lub pleśń, poczekaj na problemy z pieniędzmi, rok się nie powiedzie. Ale jeśli trawa wyschła i nie jest uszkodzona, to warto zmiażdżyć ją w proszku. Wlać ten proszek do torebki i przyciąga pieniądze, jak magnes. Jeśli człowiek nie ma szczęścia z rytuałem, nie rozpacz. Zwróć uwagę na znaki, które wiele osób. Być może, znaki otrzymają bardziej przyjemne wieści, przecież boskie wróżby i rytuały nie mogą mieć jednego negatywnego. Niekoniecznie będą dobre oznaki, które prorokują pozytywne wydarzenia. Najważniejszą rzeczą jest ujawnienie dobra, jaką każda osoba ma.

Znaki Kupala

Dzięki ludziom z pokolenia na pokolenie przekazywane były znaki, które dotyczyły różnych dziedzin naszego życia. I te znaki były prawdziwe. Porozmawiamy o tych, które dotyczą dobrego samopoczucia i dobrego samopoczucia. Tego dnia musisz pamiętać, kim widziałeś pierwszy, wychodząc. Jeśli człowiek spotkał się po drodze, wtedy stanie się coś stabilnego i przyjemnego. Ponadto dobrym znakiem jest deszcz w godzinach porannych. Zgodnie ze znakami, wymienia nie tylko dobre zbiory, ale także dobrobyt komuś, kto zmoknie pod tym deszczem. Jeśli nagle usłyszysz grzmot lub zobaczysz wodę wypływającą z nieba, bezpiecznie idź na ulicę i kąpać się w kroplach. Zapewni to przepływ pieniędzy i bez proszku traw świtowych.

Wróżbiarstwo kart

Zgadywanie kart najlepiej jest pozostawać w tym dniu w końcu, ponieważ mogą w każdej chwili zostać rozbite. Nie trać okazji nauczyć się magii natury i być w pokoju. Ale z wielkim pragnieniem można powiedzieć fortunę na mapach. Aby otrzymać prognozę, weź jedną kartę z talii. Ona może pokazać całe swoje życie. Jasna karta mówi, że jesteś kochanym losem. Ciemna mówi, że nie wszystko jest tak dobre, jest jeszcze niedokończona karma. Kombinezony w tym przypadku są traktowane w następujący sposób:

  • Robaki – miłość jest świetna.
  • Szczytami są smutek, łzy i doświadczenia.
  • Bubny – dobrobyt materialny.
  • Kluby – powodzenia w planie kariery.

Jeśli wynik, który pokazał kartę, nie podobał, nie denerwuj się. Prawidłowy wynik jest zwykle określany przez trzy karty. Jaki kolor będzie więcej, że życie i prowadzi.

Podsumowując

Pokryj wszystkie metody wróżenia jest bardzo trudne. Jest jednak jedna, która została przyjęta i cieszyła się popularnością we wszystkich wioskach. To jest wróżbiarstwo przez Iwana Kupali w nocy. To całkiem proste. Musisz iść do łóżka i zadać interesujące pytanie. Aby zobaczyć prawidłową odpowiedź, musisz położyć się na poduszce napełnionej świeżymi ziołami, którą zebrałeś tego dnia na polu lub w lesie. To wróżbiarstwo przez Iwana Kupali na noc pomoże ci we śnie zobaczyć, co jest przeznaczeniem. Możesz zobaczyć, co czeka w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a być może całe życie ujawni się. Nie przegap okazji, aby cieszyć się tym magicznym czasem. Powodzenia i dobrobytu!