699 Shares 4063 views

Jak zgadywać na mapach, więc zgadywanie zawsze ma rację?

Przed odpowiedzią na pytanie, jak zgadywać karty, najpierw musisz dowiedzieć się, co lepiej zgadnąć. Istnieją 2 rodzaje kart używanych do wróżbowania. Jest to zwykły talerz do zabawy i talerz Tarota (Tarot). W zwykłym (grającym) pokładzie zwykle używamy 36 kart, począwszy od sześciu i kończących się asami. Jeśli zdecydujesz się na Tarot, ten system ma 78 kart. 22 karty dużego lasso i 56 małych, podzielonych na 4 kombinezony. A teraz spójrzmy, jak zgadywać na mapach obu typów.

Jak odgadnąć na kartach: główne aspekty

Wróżbiarstwo przez Tarot jest bardzo interesującym procesem. W końcu karty tarota (nazwa oryginalna) – jest to raczej interesujący element naszego świata. Po pierwsze, są one przeznaczone wyłącznie do operacji mantic, a nie do gier. Po drugie, karty Tarota mają wiele "inkarnacji" (lub innymi słowy, pokładów). Jest pokład Ryder-White, Crowley, Złoty Świt, itp. Każdy z nich ma własne mapy, z których niektóre zawierają podobne elementy. Chociaż najczęstsze, oczywiście, jest pokład Rydera-White'a.

Do wróżbiarstwa na kartach tarota używać różnych układów. Układ jest zasadami rozkładania map i wskazania wartości map w różnych pozycjach. Na przykład przyjrzyjmy się układowi miłości z 8 kart. Karty są wyświetlane w sposób pokazany na rysunku. Następnie ich wartości są traktowane w następujący sposób:

  1. Jak myślisz o osobie, do której się opowiadasz.
  2. Jaka przyszłość jest planowana z tobą przez osobę, na którą się opowiadasz.
  3. Obecność innej kobiety lub człowieka poza tobą.
  4. Przyszłe relacje.
  5. Perspektywy i korzyści z tych relacji.
  6. Twoje trudności i problemy w związku.
  7. Trudności tego, do kogo jest wróżbiarstwo.
  8. Ogólny obraz relacji.

Jeśli przypuszczasz, że inna osoba, to stosunek "do ciebie" powinien być interpretowany jako stosunek do tego, który pyta (pytającego).

Spójrzmy teraz na to, jak nauczyć się odgadywania kart do gry. W przypadku kart do gry, wróżbiarstwo jest nieco inne niż karty tarota. Po pierwsze, w wielu wróżbiarnych, klucz nie jest liczbami, ale liczbami. Ie. Król klubów będzie taki sam jak król robaków, choć czasami jest odwrotnie – garnitur ma wartość, a numer karty nie. Po drugie, można użyć ograniczonej liczby kart, co jest rzadkością dla Tarota. A teraz przeanalizujmy przykład, jak odgadnąć karty do gry.

Aby zgadywać na zwykłych (grających) kartach, potrzebujesz talii i pytania, które chcesz zadać. Ponieważ najbardziej popularną dziedziną wróżbiarstwa od czasów starożytnych są relacje miłosne, wtedy uważamy, że najprostszy rodzaj wróżek .

Wystarczy zadać pytanie, czy masz związek z jakąkolwiek osobą, a dowolnie wyciągnij jedną z kart. Jeśli karta jest kolorem diamentowym, istnieje prawdopodobieństwo (tylko wtedy, gdy zachowujesz się poprawnie). Peaks powie o niemożliwości relacji. Kluby wskazują na małe prawdopodobieństwo. Robaki są znane i wskazują na wielką przyszłość z tym człowiekiem.

Teraz wiesz, jak zgadywać na kartach, jaka jest różnica między odgadnięciem w grach z wróżbiarstwa przez tarota, a także poprawnością układów. Najważniejsze, pamiętaj – jesteśmy mistrzami własnego losu.