774 Shares 7910 views

Mapa "Wheel of Fortune": wartości. „Koło Fortuny” (Taro): ustawienie na miłości, kariery i zdrowia

Mapa „Koło Fortuny” uosabia wieczny wir wydarzeń życiowych. A nawiązując do kalejdoskop wydarzeń i losowych, świeży oddech, że czujesz na sobie w najbliższej przyszłości. Mapa jest bardzo sprzeczne, więc może to oznaczać zarówno pozytywne przemiany losu i tragedii, czekać na człowieka na pierwszym zakręcie.

wygląd

karty tarota „Koło Fortuny” w różnych odmianach pokładu wygląda prawie tak samo. Zwykle jest przedstawiony mechanizm obrotowy oraz niektóre postacie: ludzie lub zwierzęta. Mimo podobieństwa i rzeczywistej tożsamości niektórych szczegółach obrazu mogą być bardzo różne. Na przykład, często koło narysować na rekwizytów – dwóch filarach. Czasami jest na szczycie majestatyczne skały lub wpisany w stanie zawieszenia – w nieskończonej przestrzeni.

Ciekawe, ale dane nie zawsze są podobne. Najczęściej jest to trzy osoby. Jeden symbolizuje zwycięzcę: on jest na górze koła, z radosnym triumfie, a pławiąc się w chwale. Kolejny wzrost po stronie wstępnego: on jest tylko na drodze do szczęścia. Trzeci leci do góry nogami: nie udało mu się test i spadł na dno życia. Czasami koło obraca się ślepą kobietę – to sam los, który jest dokładnie to samo odnosi się do wszystkich oddziałach. Czasami to daje im możliwość latania w powietrzu, lub popycha w otchłań klęski i rozpaczy.

Interpretacja kart w pozycji wyprostowanej

Jaki jest podstawowy sens „Koło Fortuny”? interpretuje karty tarota, które spadły w rozprzestrzenianiu się w pozycji wyprostowanej, na szczęście, że powinien chwycić za ogon i prowadzi do ostatnich sił, ponieważ daje niesamowite możliwości. Mapa oznacza zakończenie czarnego paska: teraz wszystkie inicjatywy i sprawy bieżące pójdzie sprawnie i skutecznie. Aby określić obszar życia, w którym człowiek czeka na największego szczęścia, które powinny być przestrzegane sąsiadujące karty i miejsce „Wheel of Destiny” w całym scenariuszu.

Interpretacja taro zrealizowane poprzez specjalne książek, w której wszystkie możliwe kombinacje pozycji i są opisane w szczegółach. Co do „koła”, jeśli spadnie na ostatniej pozycji, czekać na patronatem fortuny. Wkrótce szereg zbiegów okoliczności, które doprowadzą do pełnego szczęścia. Po blisko kartą jest król, rycerz lub lady – szczęście jest związane z konkretnymi ludźmi. scenariusz Mapa na ostatnim miejscu pokazuje, że dobre samopoczucie nie zależy od twoich działań. Cokolwiek zrobisz, będzie wkrótce przekroczyć próg domu.

pozycji odwróconej

Karta ta niesie ze sobą inne znaczenie. Wartość „Koło Fortune” (taro), w położeniu odwróconym, rokuje niespodziewane zmiany, a ponadto są one zazwyczaj ujemne. Zdarzenia są nieodwracalne, ale prędzej czy później skończy. Dopóki był to szczęśliwy czas, należy rozważyć plan konkretnych działań zmierzających do szybkich i dokładnych rozwiązań skomplikowanych sytuacjach. Odwrócony mapę – sygnalizują małe kłopoty i działań ryzykownych. Wytrwałość i wytrzymałość, aby spokojnie czekać na dobre czasy.

Kierunek ruchu, który wybrać teraz doprowadzi do pożądanego celu. Najważniejsze trwa i nadal iść niestrudzenie w kierunku snu. „Koło Fortuny” do góry nogami ostrzega, nawet jeśli zdecydujesz się aktywnie przeciwstawić negatywna, to się nie uda, a wszystkie wysiłki będą daremne. Zatrzymać czarną opaskę na tym etapie życia jest równie nierealny jak klęski żywiołowej – powódź czy trzęsienie ziemi. Oczekiwać – i będą przyznawane w całości.

miłość

Pod względem relacji osobistych na karcie zależy od położenia jego wartości. „Koło Fortuny” Tarot wskazuje korzystny znak jeśli jest w pozycji pionowej. Mówi się, że wkrótce w życiu można spotkać idealnego partnera. Wziąć byka za rogi: szansę, aby nie spaść dwukrotnie, obiecując miłości, obiecując wczesne małżeństwo, występują rzadko. Druga połowa będzie realne wsparcie i pomoc w moim życiu. W pozycji pionowej karty – symbol nagłym spotkaniu, szczęśliwa miłość, silne przywiązanie i żarliwa pasja do istniejącego sojuszu.

Zapowiada nic dobrego odwrócony mapę, jeśli kochasz wyrównanie Tarota. „Koło Fortuny” w tym przypadku – posłaniec z głębokim rozczarowaniu partnera, bolesnych doświadczeń, a nawet zerwania stosunków. Ale nie tracą serca: życie jest cykliczny, więc na pierwszy rzut oka, tragiczne separacji jest początkiem nowego okresu. I nawet jeśli teraz wydaje się, że nic dobrego nie obiecuje, wkrótce będziesz przekonany: zdarza się – na lepsze.

kariera

Interpretacja kart tarota jest wprost proporcjonalna do pozycji. Jeśli ona ma rację, czekać na promocję, gwałtowny skok na stopniach drabiny kariery. Rzeczy zjeżdżamy: może być w stanie zawrzeć lukratywny kontrakt lub stać się pretendentem do stałej nagrody. Jest szansa, aby wygrać na loterii i stać się spadkobiercą bogatego państwa, a nawet znaleźć skarb. W każdym przypadku, materiał korzyści przewidziane już w niedalekiej przyszłości.

odwróconego „Koło Fortune” interpretuje się ujemnie. Połączenie Tarota w bilansie, kiedy to nie ma znaczenia: w każdym przypadku, należy się spodziewać na swojej drodze przeszkodę dla rozwoju działalności gospodarczej stagnacji, a nawet utraty pieniędzy. Można nawet spalić Enterprise, który był pewny w stu procentach. Dlatego odwróconego „Koło” – alarm dzwon, który sygnalizuje, że musimy wziąć urlop i czasowo wycofać. Chronić inwestycje w nieruchomości i bank – teraz są one bardzo łatwo stracić, w lewo z pustymi rękami, bez środków do życia.

zdrowie

Zastanawiasz się, jak zwykle, należy zwrócić uwagę na zwycięskiej karty. Korzystna wartość – „Koło Fortune” (Tarot) w pozycji pionowej. W tym przypadku, to obiecuje, dobrego zdrowia i silny układ odpornościowy. Jeśli jesteś chory, będzie już w stanie szybko odzyskać od irytujących dolegliwości i odnaleźć radość w życiu. Jest to również sygnał na fakt, że obecnie do przyjęcia zdrowego stylu życia, porzucić złe nawyki, zapisać się na siłownię, siedzieć na diecie, dużo chodzenia i wyspać. Wszelkie inicjatywy mające na celu poprawę samopoczucia i wyglądu, przyniesie zaskakujące rezultaty.

Jeśli chodzi o odwróconych kart, to ostrzega o złym stanie zdrowia, zranienia i choroby. Pacjenci lekarzy, którzy mają przewlekłe dolegliwości, należy dbać o siebie: Mapa symbolizuje poważne komplikacje i nieprzewidzianych kosztów dla drogiego leczenia. Ci, którzy są zdrowi powinni zwracać uwagę na ich dobre samopoczucie: każde, nawet najmniejsze pogorszenie powinno być powodem do szukania pomocy lekarskiej.