801 Shares 980 views

Zgadywania na Tarota: układ gypsy

Wróżenie przez Tarota – dość popularny sposób, aby zobaczyć w przyszłości. Ci, którzy są już zaznajomieni z tego rodzaju przepowiedni, musiał słyszeć o scenariuszu gypsy tarota. Jest to bardzo stara metoda wróżenia, które mogą pomóc w pokryciu wiele ciekawych pytań.

Jaki jest cel

Zanim przyjrzymy się jak spekulować w ten sposób dowiadujemy się, co jest wymagane to wyrównanie. Co do zasady, jego realizacja jest bardzo ważne, aby rozważyć pewien okres czasu: tydzień, miesiąc, rok. Można pokazać relacje w środowisku człowieka, jego utajone zdolności i talenty, które ukrywa ze swego losu. Zazwyczaj wyrównanie tarot cygańskiej ma potrzeby, aby wyrazić na to pytanie. Wystarczy pomyśleć razie jesteś zainteresowany i czas, w którym ono nastąpi.

Preparat do wrozenia

Przed przystąpieniem do wróżenia, trzeba odpocząć i uwolnić głowę od zbędnych myśli. Źle postawa może doprowadzić do tego, że karta da nieprawdziwe odpowiedzi. Głowa powinna być tylko jedno pytanie lub sytuacji, które Cię interesują. Pomyśl o tym, inspirowany z uczuciem, że jest w tobie. Dopiero potem trzeba odebrać talię i zacząć je losowo. Gypsy wyrównanie Tarota, jak każdy inny, powinny być wykonywane bez obecności osób nieupoważnionych.

Ponadto, istnieje kilka odmian wróżbiarstwa: małe i duże klasyfikacje. Drugi daje bardziej szczegółową odpowiedź, ale wymaga więcej czasu na zgadywanie. Rozważmy je bardziej szczegółowo.

Małe wyrównanie: Sprzęt wróżby

Jest to metoda wróżenia jest najbardziej popularne, ponieważ wymaga znacznie mniej czasu i wiedzy kombinacji kart. Nawet początkujący wykonać to wyrównanie nie będzie ogromna praca. Wymaga to w sumie 7 kart. Ponadto, jeśli sprawa jest bardzo ważne i trudne, a następnie, do zgadywania należy używać wyłącznie kart Major Arcana. Aby przeprowadzić wyrównanie małego cygańskiego tarot rozprzestrzenia je w formie trójkąta, zaczynając od góry, natomiast mówiąc właściwych słów. Pierwsza karta – mój I, drugi – że mnie ozdabia, trzeci – to mnie przeraża, czwarty – że ja prowadzić, piąty – co dla mnie nie odejdzie, szósty – co się ze mną stanie, a ostatni – że pozostanę. Następnie trzeba określić, co oznacza poległych kart scenariusza gypsy tarota.

Interpretacja wyników

Oczywiście, aby uzyskać odpowiedź na to pytanie, konieczne jest, aby znać wartość każdej karty. Rozważmy przykład.

Pierwszy oznacza „wyższe ja”. Uważa się, że troska człowieka, istotę problemu, który prosi ją głęboki sens. W tym przypadku, Page pentacles oznacza, że dana osoba ma szansę coś zmienić. Przeciwnie, on jest na rozdrożu i nie wiem jak wybrać ścieżkę.

Druga karta – „to, co kochasz” – wskazuje wydarzenia i osoby, które czynią życie pozytywne emocje i szczęście. W tym konkretnym przypadku, miałem siłę karty. Oznacza to, że w rzeczywistości człowiek ma ukrytą moc niewyczerpane. Nie używa wszystkich swoich rezerw i dlatego znajduje się w trudnej sytuacji – to jest o tym mówić w scenariuszu kart tarota cygańskiej.

Trzecia karta wskazuje negatywne okoliczności i ludzi. Siedem różdżki oznacza plotek, intryg i walki. Mapa ostrzega, że winą innych, można dostać się do trudności.

Odpowiadając na pytanie „Jaki jest mój” karta reprezentuje zdarzenia, które powinny być lekcją dla ciebie. Konieczne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na tę kartę, aby przemyśleć swoje zachowanie i zmienić go. W tym przypadku cztery kubki oznacza nadmiar. Ostrzega, że we wszystkich niezbędnych środków. Jeśli, na przykład, pytanie było o relacji miłości, karta może ostrzec nadmiernego nacisku na partnera.

Piąta karta reprezentuje nieuniknione wydarzenie. Nawet wiedząc o nich, nie można ich zmieniać. W pozycji odwróconej Ace of Swords oznacza sytuację konfliktu, agresji, nieprzewidzianych wydatków.

Szósta i siódma wskazują Nadchodzące wydarzenia dotyczące tej kwestii. Stanowią one o wyniku sytuacji. W tym scenariuszu dziewięć z filiżanek i kubków Page symbolizować dobra wiadomość nieoczekiwaną przyjemne spotkanie. Niewątpliwie sytuacja, która zapytała, zostanie podjęta najlepszy sposób, jeśli pytający będzie poprawić swoje błędy, co powiedział mu poprzednią kartę.

duże wyrównanie

Bardziej szczegółowe odpowiedzi na to w ten sposób zalecany do odgadnięcia. Układ gypsy tarot (duży) jest wykonywana przez Starszy i małe arkana. Muszą być podzielone. Wielkie Arkana wykorzystane wszystko, ale z drugiej trzeba wybrać losowo 20 sztuk. Następnie, trzeba mieć dobrą talię shuffle, aby zadać jej pytanie i podzielić na sześć pali. Każdy otrzymał taką samą liczbę kart równą siódmej. Teraz, pierwszy stos musi być rozszerzony w serii (u góry), następny niższy – i tak wszystkie sześć stosów. Odzyskać prostokąta złożony z sześciu rzędów i zawiera od 7 karty. Następnie należy określić wartość karty.

Interpretacja Tarot wróżby. Układ Cygan (duża)

Oczywiście, w celu określenia wartości wszystkich 42 kart na początku wydaje się bardzo trudne. Ale w rzeczywistości, wszystko jest o wiele łatwiejsze. Pierwszą rzeczą do zapamiętania jest to, że pierwsza seria opowiada o przeszłości, drugi – na ten temat, trzeci – w przyszłości, czwarty – nieuniknionego wypadku, piąty – czego należy unikać, a szósty – jest wynikiem sytuacji. Ponadto w tym scenariuszu należy najpierw zwrócić uwagę na Wielkie Arkana i interpretacja początku każdego wiersza jest z nimi.

Jest też inny sposób interpretować. Jest to związane ze sferą którego człowiek pyta. Na przykład, jeśli pytanie dotyczy planu finansowego, pierwszą rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę na denarów suit (pentacles). Jest począwszy od wartości tych kart, a nadal powinny interpretować resztę. W sferze miłości i relacji pomogą zrozumieć garnitur kubków. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na nich i ich kombinacje z głównymi Arcana, a następnie przystąpić do interpretacji wszystkich innych.

Znaczenie Senior Arkanov

To bardzo ważne i istotne w każdej sytuacji są te karty. W Dywinacji przez Tarota w dużym Romskim scenariusza, w drugim rzędzie należy wybrać Major Arcana, która odpowiada żądanej problemu. Jest wychodząc z tej karty i powinny nadal interpretacji, biorąc pod uwagę inne karty. Na przykład, wieża oznacza upadek wszystkich nadziei i planów, koło fortuny – los, zdarzenia, które nie mogą być pod wpływem. Kapłanka, Cesarzowa, Cesarz, Priest – karty danych w cygańskim scenariuszu symbolizować ludzi wokół nich. Jester i Wisielec – wrogowie i przyjaciele frywolny, księżyc, słońce i gwiazdy – niektóre ważne wydarzenia w życiu pytającego.

Mała wartość Arkanov

Oczywiście, nie można nie doceniać roli małe arkana do wróżenia kartami tarota. Gypsy wyrównanie nie jest wyjątkiem. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że są one podzielone na 4 garniturach: Denard, kubki, miecze i różdżki. Każda z nich stanowi szczególną dziedzinę życia.

Więc Denard stanowią element ziemi, a więc związana sprawach pieniężnych. Przewaga kart lub brak danych w scenariuszu nie jest to dobry znak. W pierwszym przypadku mówi się, że człowiek w moim życiu pokazuje nadmiernej aktywności, a w drugim – wręcz przeciwnie, że jest pasywny.

Swords – garnitur walki i konfrontacji. Zbyt wiele kart w tym kolorze wskazuje, że dana osoba jest w trudnej sytuacji. Jeśli zastanawiasz się w miłości mężczyzny w scenariuszu gypsy tarota, a następnie miecze sugerują, że uwaga będzie musiał walczyć. Najprawdopodobniej trzeba będzie rywalem.

Element kolorze Cups – wody, co oznacza, że stanowią one uczucia i silne emocje, zarówno dobre i złe. Jest to wszystkie doświadczenia, że osoba doświadczy w stosunku do jego problemu. Interpretacja tym konkretnym kolorze jest bardzo trudne, ponieważ co do zasady, karty Filiżanki powinny być interpretowane w zależności od szeregu wyzwań.

Kiedy zgadywania na scenariuszu cygańskiej tarota może spaść i ten garnitur jest Różdżki. One symbolizują pracę, obowiązki, transakcje handlowe, plany. Jeżeli pytający zadawane pytanie jest o tym obszarze, na różdżki w wróżenia należy zwrócić szczególną uwagę. Będą powiedzieć, jak iść do przodu pracę człowieka, powinien ryzykować i czego się spodziewać.