668 Shares 7508 views

znaków "Naruto". Lista cech, zdjęcia bohaterów „Naruto”

Do tej pory, Naruto – to nie tylko manga, który wynalazł i malowane Masasi Kisimoto. Jest to kompletny projekt składający się z wersji anime z serii telewizyjnych i filmów i gier wideo, powieści, kolekcjonerskich gier karcianych.


Co to jest manga dla Japończyków

Manga odnosi się do komiksów, które mają własne specyfiki. Ich pojawienie się jest związane z kulturą amerykańską, która gwałtownie wpadł życiu zwykłych Japończyków po II wojnie światowej. Komiksy stały się tak popularne, że są one przeczytać niemal wszystko – od dzieci do starszego pokolenia.

Manga różni się od klasycznych komiksów amerykańskich i ma swoje własne cechy. Ten kolor i ta tendencja jest pewna niejasność w Rosji i na całym świecie.

Wielu wierzy, manga tylko częścią kultury popularnej. Zatem odbitki japońskich komiksów nie są uważane za bestseller. Podczas gdy ich sprzedaży są dość imponujące. Na przykład, w 1994 roku, nakład książki «Slam Dunk» wynosił 2,5 Mill. Kopie.

Oczywiście, nie wszyscy Japończycy czytać mangę, ale produkcja ta odgrywa ważną rolę w ich życiu. To przyciąga przede wszystkim jego charakter wizualny. Ponadto, jest to dość tanie i przystępne formy wypoczynku. Mimo że nieważne jak interesująca była inna manga w końcu staje się nudny serial telewizyjny, a w końcu zamienia się w koszu.

dość trudno autor stale pracować dla czytelnika. Ludzie chcą coraz to nowe historie z ulubionymi postaciami i wydawnictwa czeka przyjechał. Jednym z przykładów udanej japońskiego komiksu jest „Naruto”. Manga przez 15 lat nie traci na popularności i ma swoich fanów na całym świecie.

Pojawienie się pierwszego rozdziału „Naruto”

Nie był to pierwszy rozdział mangi w 1999 roku. Wydała Japoński wydawca Shueisha. Dziś wydany 51 tomy „Naruto”. Manga od hałaśliwej i niespokojnej nastoletni ninja nadal przyciąga czytelników i widzów.

Pierwszy nazywa się „Naruto”. Opisuje pobytu bohatera w Akademii Ninja, różne historie, w które wpada. Po zdaniu egzaminów końcowych w Akademii, główny bohater trafia do zespołu №7. Jest on kierowany przez Kakashiego Hatake. Przyjaciele są wiele prób i rywalizować w meczach z innymi drużynami. Pod koniec rozdziału Naruto zgadza się, aby stać się uczniem Jiraiyi, jednego głównego Sanninów.

Książka jest o bohaterów mangi

Wszystkie znaki „Naruto” mają unikalne zdolności, które zebrane informacje w osobnej książce. To się nazywa „Sho ale Shi”. Książka została zilustrowana Masasi Kisimoto osobiście.

„Shou Shi ale” zawiera następujące informacje na temat bohaterów:

 • wysokość i ciężar;
 • hobby;
 • ulubione jedzenie;
 • Ranking;
 • mentorzy;
 • ulubiona fraza;
 • markowe jutsu.

Najsilniejsze znaków „Naruto”

Autor mangi nie spodziewałam się, że jego bohaterowie będą interesujące dla czytelników i widzów od 15 lat. Nie mógł zakończyć pracę na okres 5 lat, zgodnie z oczekiwaniami jego edytora. Według autora, to ze względu na fakt, że postacie z „Naruto” mieli żyć swoje życie na własną rękę, a nie jak chcieliby ich twórcy.

Dla tych, którzy czytają lub oglądał mangi, istnieje lista najsilniejszych bohaterów. Wśród fanów trwają debaty na ten temat, które nie znajdują końca.

Top 10 najsilniejszych znaków „Naruto” mogą być tworzone przy użyciu własnego subiektywnego osądu. To często nie pokrywa się z poglądami innych. Dla uproszczenia, znaki „Naruto” zostaną opisane, zaczynając najsilniejszym charakterem.

Top 10 w zestawie:

 1. Rikudo Senin.
 2. Madara Uchiha.
 3. Uzumaki Naruto.
 4. Hashirama Senju.
 5. Uchiha Sasuke.
 6. Uzumaki Nagato.
 7. Uchiha Obito.
 8. Yakushi Kabuto.
 9. Uchiha Itachi.
 10. Minato Namikaze.

Rikudo Sennin

Postać znana jest również pod nazwą Hagoromo Ootsutsuki. Ta legendarna postać, był założycielem sztuki Ninjutsu. Udało mu się pozyskać dziewiątej i uszczelnić go w organizmie.

Jego głównym celem było ustalenie spokoju. Nie mógł go dosięgnąć. Jego siła była tak wielka, że nawet na łożu śmierci, był on w stanie uszczelnić dziewięć demona stworzył Księżyc. Uważany jest za najsilniejszy ninja.

Madara Uchiha

Jeden z założycieli Village Ukryty Fox jest Madara. Jego postać została utworzona w czasach niekończących się wojen. Dlatego jest on korzystających bitwę z godnym przeciwnikiem.

Pomimo tego, Madara nadal wierzy w lepszą przyszłość. Zaprzyjaźnił się z Harishamoy Senju. Ale po śmierci brata Izuny zaczyna nienawidzić klan Senju i jego przyjaciela.

Do bohatera od czasu do czasu przychodzą zapalić ideę wznowienia pokoju między klanami. Jednak pełna epifania przyszedł do niego na chwilę przed drugą śmiercią. Madara Hashirama rozpoznaje swojego przyjaciela i zostawić świat.

Naruto Uzumaki

Jako dziecko, Naruto był dogania do strachu wsi. Wiązało się to z faktem, że zaostrzony okropny demon – Nine. Mimo nienawiści do mieszkańców, chłopiec marzy o zostaniu Hokage.

Akademia ninja bohater jest nisko na liście wyników. On jest bardzo leniwy i porywczy. Jednakże, ma wiele talentów i zdolności. Stopniowo jego pragnienie, by stać się silniejszym wszystko dodaje jego zdolność do pracy i pomaga stać się jednym z najsilniejszych Genin.

W ciele bohater uwięziony demon, a to przyczynia się do wzrostu jego siły, która łączy się z mocy Kyuubiego. Jednak największym niebezpieczeństwem jest to, że jeśli Dziewięciu Fox obudzić wreszcie pierwszą osobą wytraci, będzie Naruto.

Anime zachwyca widzów taką działkę.

Hashirama Senju

Jeden z założycieli Wioski Liścia jest Hashirama Senju, który jest uważany za boga shinobi. Był jedynym ninja, który może przewyższać siły Madara Uchiha.

Zgodnie z charakterem był wyrozumiały i zrozumienie człowieka, który lubi korzystać z życia. Jego życie bohater poświęcony ochronę i rozwój ich miejscowości. Do tego był gotowy na śmierć.

Sasuke

W przeciwieństwie do Naruto, Sasuke Sasuke miał problem z wydajności. Wręcz przeciwnie, jest on bardzo dobrze studiował w Akademii. Bez przesady można powiedzieć, że jest geniuszem ninja.

Zespół №7 Sasuke Naruto dostał razem dzięki jej przeciwnych cechach. Są one w stanie wzajemnie się uzupełniają.

Sasuke Uchiha inny lodowaty spokój. Ale to ukrywa zbiegłego mściciela. On jest gotów zrobić wszystko, aby dostać się do zabójcy swego klanu. Wiedział, że ten potwór jest jego starszy brat Itachi Uchiha.

Ulubiona fraza charakteru są słowa, które wyjaśniają sens swego życia: „Ja – mściciel …”.

Nagato Uzumaki

Oficjalna lider Akatsuki jest Nagato. Miał bardzo trudne życie od dzieciństwa. Przez naturę to jest dość miękki i dyskretny. Dla świętego spokoju musiał pozbyć się współczuciem i stać się cool. Został on wyrażony że Nagato nie ma znaczenia, ile osób umiera ze względu na osiągnięcie celu.

Dopiero po rozmowie z Naruto uświadamia sobie, że popełnił błąd w stosunku do ludzi z Konohy. On podnosi koszty ich własnym życiu. Wiele postaci Naruto świecie zmieniło. Użytkownicy nadal następnego.

Uchiha Obito

Bohater od dawna uważane utracone. On działał pod pseudonimem Toby'ego i udawał, że Uchiha Madara.

Postać jest reprezentowany jako osoby, która jest zawsze późno. A także przyjęcie do akademii. Podczas walk, mógł pokazać tchórzostwo. Również mógł płakać z czymś strasznym lub smutny. Jego zwyczaj bohater nie chce się przyznać, i twierdził, że coś mam na oku.

Yakushi Kabuto

W anime „Naruto” listy znaków wystarczająco duże. Kontynuuje swoją Yakushi Kabuto, który jest jednym z głównych antagonistów. On jest bardzo uprzejmy i gotowy do pomocy. W walce z wrogami, lubi używać ich strach przed siebie.

Aby ludzie do wykonywania co ma robić Kabuto manipuluje nimi. Orochimaru wierzy jego przebiegły osobowość. Bohatera pierwszy występ był w objętości 5 „Naruto”. Anime ma 220 odcinków.

Itachi Uchiha

Najbardziej kontrowersyjna postać jest Uchiha Itachi. Jego młodszy brat Sasuke Naruto i inni bohaterowie wiedzą, że zniszczyła jego klanu. Zostawił żyje tylko młodszego brata, który bardzo lubił.

Wszyscy postrzegają jako bohatera zimnokrwistych i bezdusznego zabójcy własnego klanu. W rzeczywistości, jest to dość wyważone i empatii dla innych ludzi. On jest w stanie poświęcić swoje życie dla dobra innych.

Wszystkie jego działania zostały umieszczone go jako osobę zdolną do dobrej kontroli siebie, mówić o życiu. On jest dobrze zorientowany w ludzi. W tym przypadku może on dobrze ukrywać swoje emocje i kłamstwo. Itachi nie jest arogancki, jest on w stanie przyznać się do swoich błędów. W ogóle, on jest miły i przyjemny charakter.

Sprzeczność jego charakteru polega na tym, że na początku jest ona przedstawiona w formie negatywnego charakteru, chociaż w rzeczywistości jest bardzo honorowy człowiek.

Minato Namikaze

Charakter Minato Namikaze wiadomo, że jest ojcem głównego bohatera mangi – Naruto. To właśnie on przypieczętował Nine-ogoniasty Fox, jego syn, aby uratować wioskę.

Zmarł w 24 lat. Przez naturę bohatera był wyróżnia nie nieodłącznym jego syn spokój i opanowanie. Minato Namikaze miał dobry wgląd i nie popełnić akty bez powodu.

Kochał swoją żonę i syna. Przy urodzeniu, ojciec Naruto nawet uronić łzę. Aby uratować wioskę, musiał skorzystać z jego syna, który stał się wyrzutkiem wśród uratowanych osób.

Te i inne znaki są przedstawiane w serii gier wideo. W „Naruto: revolyushen” znaków zmontowany ze wszystkich części mangi. Działka chwyta przemyślanych obrazów i sprzecznego charakteru bohatera żyje.

W „Naruto” najsilniejsze postacie walczą ze sobą, łącząc różne zespoły. Ich charaktery, przygoda, bitwy urzec czytelników, widzów, fanów gier wideo przez 15 lat.