693 Shares 8157 views

„Volkswagen” -furgon: przegląd popularnych modeli

Większą uwagę należy zwrócić samochód „Volkswagen” – awangarda. Firma od dawna rozpoczęła produkcję samochodów ciężarowych, które są znane na całym świecie. Charakteryzują się one wysoką przepustowość, pojemność, wygody i komfortu.


Jakie są furgonetki? Są one w rzeczywistości są takie same uniwersalne, ale z wysokim dachem. W rosyjskojęzycznej priorytetów konsumpcyjnych zmiany – wydaje się mniej skłonny popisywać znakomity samochód, preferuje się komfort, wygoda, a także odpowiedniej kategorii cenowej. Technika ta jest idealna dla młodych rodzin, którzy potrzebują praktycznego i niedrogiego samochodu.

Dać pierwszeństwo wartości przedsiębiorstwa „Volkswagen”. Van ta firma jest zawsze doskonały wybór, który w pełni spełnia oczekiwania.

Do tej pory pojazdy tego typu stały się bardziej luksusowy wygląd – stale aktualizowane dane wewnętrzne i zewnętrzne. Wszystkie użyte materiały są również odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwe do czyszczenia z brudu.

silnik "Volkswagen Crafter"

Na zamontowane van silnik, którego moc wynosi 109 KM. Sto kilometrów pokonuje z wydatkami 8 litrów. Według wskaźnika środowiska jednostki, można powiedzieć, że w pełni spełnia normy „Euro 5”. Poziom dwutlenku węgla pod niskim poziomie.

Kolejny silnik, zużycie paliwa jest na podobnym poziomie, wyposażona w niektórych innych „Volkswagen Crafter” linii modelowej. Furgon z tego układu jest bardziej wydajny, ponieważ moc – 136.

Najlepszy zestaw silnik (i najbardziej ekonomiczny) jest turbodoładowanie. Jest on przeznaczony do 2 litrów i 163 litrów IS. a. 100 km siłownik „zjada” nieco większy niż 7 litrów paliwa. Emisja dwutlenku węgla nie jest wyższy niż poziom 195 g na 1 km.

„rzemieślników” Pros

Wybór „Volkswagen” (van), należy zwrócić uwagę na opinie klientów, które obejmują dokładnie plusy i minusy. Wnętrze ma bardzo minimalistyczny i prosty, ale w tym samym czasie, i luksusowy design. Jak dobrze, że przyszedł „fachu” samochód wygląda harmonijny. To pozwala, aby nie być rozproszony przez kierowcę podczas jazdy ciekawostki. Samochód zużywa paliwa jest na tyle mała, że jest to zdecydowany plus. Również w wykazie świadczeń, można dodać obniżonej masy własnej.

Modyfikacja "Volkswagen Cady"

W tej serii, istnieje wiele ciekawych modeli, silniki też są pełne odmiany. Ponad 40 różnych wariantów zostały zwolnione dzięki inżynierów firmy. Jednak ogólnie rzecz biorąc, różnice pomiędzy silnikami są tylko w cenie i KM. Jeżeli klient wybiera „VW” -furgon „Cady” model, który jest od 21 do 34 tys. Dolarów, może on polegać na olej napędowy, benzynę lub elektrowni gazowej.

Wszystkie silniki wysokoprężne są z turbodoładowaniem. Mówiąc o znaczących różnic, należy zauważyć, że nie ma opcji na 75, 102, 110 i 140 litrów. a. We wszystkich modelach jednostki linii pracuje wraz z manualną skrzynią biegów. Chociaż istnieje niewielkie wyjątkiem. Wóz z silnika na 102 litrów. a. Wspólne automatyczna skrzynia biegów.

Specyfikacje "Volkswagen Transporter"

Światowej sławy „Volkswagen Transporter” (van) otrzymał typ silnika turbo diesel, który wynosi prawie 2 litrów i mocy – 83 l. a. W tej chwili samochód jest oferowany w kilku wersjach oryginału.

Furgonetka jest wyposażone w układy zasilane olejem napędowym i rodzaju paliw. Pracują z manualnych skrzyń biegów w 5 i 6 etapach. Ponadto, istnieją modele z karabinów maszynowych. Silniki benzynowe są tylko dwa: 2 i 3 litry. Stałych w wiele, są odpowiednio 1,9 i 2,5 litra. Ostatnim nadal podzielony na kilka innych, które są różne pojemności. Modele z tej serii są stale udoskonalane, dlatego co roku dostawcze tylko lepiej.

Doskonały pomysł na zakup sprzętu z „Volkswagen”. Furgon ta firma ekologiczny, ekonomiczny i wygodny.