629 Shares 4716 views

Zgadywania na oczyszczenie

„Zwężenie-przebraniu” – jak często można usłyszeć, że wyrażenie! Natychmiast staje się jasne: tu dziewczęta domyślać przyszłego małżonka. Kariera, wykształcenie, pieniądze, sukces – to wszystko blednie i traci swoją wartość, gdy chodzi o najważniejszą rzeczą w życiu kobiety – przyszły mąż i ojciec dzieci. Każdy marzy, aby los wysłał ją najlepiej jak pana młodego, a więc chciałby wiedzieć z wyprzedzeniem, co chce. Dlatego najbardziej popularny ze wszystkich jest wróżby tarota oczyszczenie.

Istnieje wiele od wróżenia na jej małżonka. Niektóre pomóc, aby zobaczyć jego twarz, niektóre – .. Aby poznać nazwę statusu finansowego, miejsca zamieszkania, itp rosyjskiej tradycji najlepszy czas na prowadzenie zgadywania oczyszczenie Svyatka (7 – 19 stycznia). Jednakże, można się domyślać, w innym czasie, najważniejsze, aby wiedzieć dokładnie, co chcesz wiedzieć.

Zasady ogólne:

1. Podczas wróżenia jest konieczne, aby usunąć wszystkie atrybuty religijne.

2.Traditsionnye rosyjski wróżby, zwłaszcza Boże Narodzenie zaczyna się słowem „zaręczona-ukrytym”, a potem przychodzi odpowiedni wróżby mówi.

3. Do wróżenia koniecznie elementy pomocnicze: mecze, karty, lustra, wodę, itp …

4.Gadaniya przeprowadzona w nocy (we śnie lub na północy) lub o świcie.

Tak więc, domyślając się w pary, z których można poznać przyszłość wygląda narzeczony: pod poduszkę, aby umieścić grzebień, i poszedł do łóżka, powiedzieć „zwężenie-przebrany, chodź szczotkować mnie”. Można w nocy, aby zjeść coś słonego pić i zadać jej małżonka marzysz. Jeśli w najbliższej przyszłości, dziewczyna przeznaczone do spełnienia swojego przyszłego pana młodego, to zawsze jej marzenie.

Pomóc zobaczyć przyszłą narzeczoną może „dobrze”, zbudowany z meczów. Umieścić go pod łóżkiem lub w jej poduszce, a następnie umieścić naparstek pełen wody, które będą symbolizować wiadro wody. Następnie „lock” studni zamku (tj leżała obok niego kluczem od niego – .. pod poduszką). Noc przyjdzie do was poślubionej napić się wody.

Kolejny pewny sposób, aby zobaczyć przyszłego pana młodego jest wróżby w nowym domu. Jeśli zatrzymujesz się na noc po raz pierwszy w każdym domu, znaczy w nocy wyrażenie „Na nowym miejscu miał sen narzeczonej pana młodego”, a jeśli jest on przeznaczony wkrótce spotkać swoją miłość, miała zaręczona.

Bardzo ważną częścią wróżenia jest zgadywanie na imię pana młodego. Nazwa zawsze miał święte znaczenie. Dlatego w wielu zagadek trzeba wymówić jego imię, aby go wyciągnąć „jego” i dowiedzieć się imię przyszłego małżonka – co oznacza, że do nauki i wiele o jego charakterze, która jest ściśle powiązana z ich nazwą.

Tak, wróżę w imię pana młodego może wykorzystać słomę. Muszę powiedzieć, że ta numerologia nadaje się dla dużej firmy wesoła. Musimy trochę słomy, wbić go w kogoś i położył na stole. Com powinny być wystarczająco duże do góry można umieścić na patelni. Na patelni umieścić kamień i wlać wodę. Następnie zebrane dziewczęta po kolei usunięte ze śpiączki w słomkę. Kamień na patelni w tym samym czasie przesuwa się lekko i wydaje dźwięk. Tutaj, na dźwięk dziewczyny i powinien określać nazwisko małżonka.

Jest bardziej prosty i nowoczesny wróżenie do pana młodego, który pokaże jego imię. Na małym listkiem papieru do pisania różnych nazw męskich, umieścić je pod poduszką w nocy i rano wyciągnąć jedną z liści. Uważa się, że to będzie napisane imię swojego przyszłego męża.

Jednym z najbardziej wiarygodnych i dokładnych uznawanych kart tarota na oczyszczenie. Może to być na Boże Narodzenie tydzień, odnoszą się do wróżki, która pozwoli profesjonalny układ dla przyszłości, ale można próbować radzić sobie sam. Przed pójściem do łóżka, „unosić urody”: myć włosy, umyć, włożyć trochę biżuterii, a nawet zrobić lekki makijaż. Połóż poduszkę pod króla karo i poprosić narzeczonego do snu.

Jeśli masz na myśli istnieje kilka interesujących młodych ludzi, i chcesz dowiedzieć się, jakie chcesz, a następnie podjąć czterech królów, uczynić nazwę większością trzech faceta, a na czwartym – obcy, i umieścić je pod poduszką. Rano usunąć jedną z kart i zobaczyć, kto jest zainteresowany w was. Jeśli wynik nie jest znany, to znaczy, że chcesz kogoś kogo nie zauważy.