504 Shares 8843 views

Wróżbiarstwo "Jedna karta" (Tarot): funkcje, opis i recenzje

Na talii Tarot jest 78 arkanów. Powiązanie ich w taki sposób, aby prawidłowo przeanalizować sytuację jest raczej trudne. Początkujący są przerażeni obfitością informacji, które należy przeanalizować. Dlatego zaleca się, aby zacząć opanować zgadywanie "jednej karty". Ta technika ma swoje niezaprzeczalne zalety, ale nie brakuje żadnych braków. Przeanalizujmy, w jakich przypadkach zgadujemy na jednej karcie, jak to zrobić i poprawnie odszyfrować.

Zadawanie pytań

Tarot Tarot różni się od wszystkich innych metod analizy przyszłości, ponieważ wymaga określenia celu. Oznacza to, że musisz zadać pytania o kartę. Jest to często zaskakujące i do pewnego stopnia przerażające tych, którzy najpierw zwracają się do Tarota. Ludzie często nie chcą omawiać swoich problemów z osobą prowadzącą wróżbę. I przyznać, że coś jest niepokojące, czasami trudne. Zgadywanie "jednej karty" bez określania problemu będzie bezużyteczne. Spadający lasso pokaże tylko stan wewnętrzny osoby i potrzebuje porady. O tym błędzie dużo mówi się w odpowiedziach ludzi, którzy używali tej techniki bez szczegółowej analizy jego istoty. Na przykład ktoś dba o to, czy zaakceptują nową pracę. On ma wróżbiarstwo na kartach Tarota. Jedna karta wybrana z talii wskazuje na awarię. Niech to będzie wieża arcane. W rezultacie osoba ta pobiera żądane miejsce. Mapy są nieprawidłowe? Oczywiście, że nie. Wystarczyło zadać interesujące pytanie, opisać problem przed pociągnięciem lasso. W naszym przypadku karty opisały obawy lorda, jego negatywne doświadczenia. Dzieje się tak, gdy cel nie jest ustawiony. Tarot reaguje na stan aury tego, kto z nimi współdziała. Jeśli nie zapytasz, opisują nastrój, wewnętrzne uczucia i tylko.

Ilu arcanes używać

Następnym pytaniem wymagającym wyjaśnienia jest to, czy pokład powinien być podzielony? Często mówi się, że zgadywanie "jednej karty" jest bardziej wiarygodne w przypadku usunięcia małej arcany. Wprawiają je tylko w zrozumienie sytuacji, nie zawierają ważnych informacji. To poważny błąd. Żaden arkan nie powinien być wykluczony z wróżbiarstwa. Każdy z nich odgrywa rolę w opisywaniu świata. Jeśli zostawisz tylko starszych, znacznie zmniejsz liczbę odpowiedzi na pytania, co doprowadzi do błędów w przewidywaniach. Wróżbiarstwo przez jedną kartę odbywa się na pokładzie. W każdym razie, podobnie jak eksperci. Rozumiesz to, gdy przyjdziemy do opisu interpretacji. Mniejsza arcana porozmawiać z guesser nie mniej niż ich "starsze" braci. Podział pokładu jest dozwolony tylko wtedy, gdy osoba zaczyna studiować Tarot. Odbywa się to w treningu, aby zapamiętać esencję arcany, aby nauczyć się współdziałać z mapami. Ale wynik nie może być uznany za pełnoprawne zgadywanie. Nie opisuje sytuacji w całości, ponieważ instrument do jej analizy jest "obcięty".

Jak jest "Jedna karta"

Muszę powiedzieć trochę o przygotowaniu się do układu. Proces ten jest uniwersalny. Nie ma znaczenia, które ręce chcesz użyć, musisz wykonać określone czynności. Przede wszystkim nie możesz dostać kart w stanie wzbudzonym. Trzeba uspokoić, usuwać z umysłu zbędne myśli i emocje. W przeciwnym razie pokład reaguje na najbardziej żywy i negatywny. Eksperci zalecają niewielką medytację lub krótko przyglądają się migotaniu światła świecy. Procesy te pomagają skoncentrować się, odwracać uwagę od codziennej próżności, dostroić się do wróżbiarstwa. Dopiero po wejściu w stan spokojny, zrównoważony, możesz przemyśleć treść pytania. Musi być jednoznaczne i jednoznaczne. Na przykład w układzie "Jedna karta" na dany okres (dzień, rok, miesiąc) towarzyszy następujące pytanie: "Co będzie najbardziej podstawowym dla …?" Jasne jest, że lasso nie może opisywać wszystkich wydarzeń. Nie dlatego, że został wyciągnięty. Celem powodzenia jest określenie głównego kierunku życia, trendów tego okresu.

Analiza rozkładu

Wróżenie na kartach tarota "Jedna karta" nie wystarczy, aby prawidłowo działać. Ważne jest, aby zrozumieć, co mówi padlina. Bardzo często ludzie wyrywają tylko pierwsze znaczenie mapy. Dowodem na to jest liczne recenzje początkujących wróżek. Ludzie boją się talii za to, czego nie zrobili. Musisz myśleć o upadłej arcany, spróbuj nałożyć jego znaczenie na sytuację, w której jesteś. Weź, na przykład, kartę "Trzy miecze". Jest to bardzo ciężki lasso. Często opisuje niekorzystną sytuację. Ale istotą odpowiedzi zależy od istniejącej już sytuacji. Osoba doświadczająca kariery, przewiduje utratę pracy. Dziewczyna, która obawia się utraty bliskiej osoby, przeciwnie, powie, że jej obawy są wymyślone, są bezzasadne. Nie trzeba mieszkać na pierwszym wrażeniu, ale pomyśleć o upuszczonej mapie, używając wszystkich informacji na ten temat. Eksperci zalecają, aby napisać pytanie i upuścić lasso. Informacje te powinny być zwracane kilkakrotnie, z uwzględnieniem różnych kątów.

Wróżbiarstwo przez miłość i związek przez jedną kartę

Przeanalizujmy bardziej konkretną sytuację. Co możemy uzyskać z układu, jeśli chodzi o relacje. Najpierw musisz opisać problem, sformułować dokładnie to, czego chcesz od kart tarota. Oznacza to, że nie wystarczy zapytać, co stanie się w dalszej relacji. Ta formuła doprowadzi do tego, że padły lasso opisuje obawy i nadzieje, a nie konkretne problemy. Należy zadać konkretne pytanie. Powstały lasso będzie musiał być rozważony, związany z istniejącą sytuacją. Powie wam, w jakim kierunku poruszać się, aby relacje były bardziej harmonijne.

Dekodowanie scenariusza

Teraz wyjaśnij, dlaczego nie można wykończyć pokładu. Interpretacja układu zaczyna się od definicji położenia i położenia lasso. Starszy opowiada o znaczeniu przyszłych wydarzeń, młodszy wskazuje, że sytuacja jeszcze się nie zmieni. Mapa w pozycji do przodu jest bardziej pozytywna niż odwrócona. W tej ostatniej sytuacji można mówić o degradacji procesu, osoba traci szansę rozwiązania jego problemu w najbardziej racjonalny sposób. Tylko poprzez przeprowadzenie takiej oceny można rozpocząć analizowanie znaczenia mapy, nawiązując do wyżej opisanych trendów. Te niuanse należy pamiętać, jeśli chcesz nauczyć się talii Tarota. Wróżby przez jedną kartę uważa się za kompletne, gdy lasso jest w pełni opisane zgodnie z panującą sytuacją.

Czy warto skoncentrować się na recenzjach

Kilka słów o tym, czy musisz używać kogoś innego w swoim magicznym treningu. Często recenzje są napisane przez tych, którzy nie dość rozumieją techniki wróżenia. To niepotrzebne informacje, uniemożliwiające doskonalenie własnych umiejętności. Interakcja z kartami tarotowymi jest indywidualna. Zgadujący definiuje swoje powiązania z pokładem, zaczyna rozumieć to. Opinie użytkowników, wierz mi, że nie będziesz w stanie pomóc. Lepiej jest gromadzić swoje doświadczenia, dokładnie obserwować sytuację, o którą prosiłeś. Po pewnym czasie stanie się prawdziwym widzem. Powodzenia!