731 Shares 2363 views

„Wieża” (tarot): wartość karty, interpretacja

„Wieża” (Tarot) – jeden z najbardziej niebezpiecznych i ciężkiego talii kart w magicznym. Nic dobrego nie zapowiadać. Jeśli masz pecha i złowieszczy obraz namalowany w scenariuszu przygotować na kłopoty i negatywnych zmian, które mogą napotkać w najbliższej przyszłości.

bezpośrednie położenie

„Wieża” sygnalizuje wielką zmianę w moim życiu, a ponadto są one zwykle nieoczekiwane i niepożądane. Mapa wskazuje na niestabilność, wzloty i upadki. Opisując mężczyznę zapowiada agresywną państwowej, złość, nienawiść. Indywidualne konflikty i kłótnie oczekiwania, zniszczenie relacji a nawet przestępcze sytuacje przemocy. Jeśli miał „Wieża” Tarot ostrzega przed upadkiem, co masz w zwyczaju. Życie na chłodnym zmienić kanał i może zakłócić równowagę. Chociaż czasami te trzęsie są wyłącznie na rzecz zmuszenia osoby do podjęcia innowacyjnych rozwiązań.

„Wieża” trzęsie całą stabilny, dzięki czemu elastyczna i słaby. Tak więc, jeśli wcześniej został uwięziony w kajdan okoliczności, dostaniesz szansę wyrwać się z ograniczonej przestrzeni. Przychodzi wgląd, inspiracja, chęć do działania. Mapa zawsze wskazuje na interwencję sił wyższych w życiu codziennym, lekkomyślność i kryzysów. Nie bój się z nich przetrwać: takie sytuacje będą twardnieć i pomagają wykryć słabości w sposobie życia.

Map do góry nogami

Z jednej strony, „wieży” (taro), której wartość nie jest w pozycji odwróconej sinister oznacza koniec czarnych pasków. Jesteś w ostatniej chwili móc uniknąć katastrofy, która była już prawie gotowi do upadku. Ignorować fakty się w chwili, gdy to będzie bardzo źle. Z drugiej strony, mimo wszystkich wysiłków, życie może nadal się rozpadać. Istnieje możliwość, że rezygnuje się do awarii i nie będzie już tak ostro reagować.

Odwrócony „Wieża” wskazuje ostatni wysiłek mężczyzna trzyma słomkę zbawienia. Albo mówi, że – osoba, która jest zaślepiona pewności siebie, przekonuje się: wszystko jest w porządku. W rzeczywistości, sytuacja wymyka się spod kontroli: wybuch jest nieunikniony. Komentatorzy twierdzą, że ta karta nie jest tak dużo, jak niebezpieczeństwo dyskomfortu i zamieszania. Choć Francuzi wierzą, że obraz jest koniecznie zapowiadać więzienie, gdyż został wycofany z pokładu Napoleona przed wyjazdem na wyspę Świętej Heleny.

Związek. Bezpośrednio do „Wieża”

Oznacza to załamanie relacji, co wydawało się stabilne i sprawdzone. Być może gehenna dla zakochanych, kryzys, który będzie testować wytrzymałość połączenia. Po przetrwał razem wydarzenia zmienisz zdanie o bliskiej osoby – najprawdopodobniej najgorszy. „Wieża” zniszczy złudzeń co do tego, że druga połowa – wierny i niezawodny, a relacje – czyste i jasne. Jeśli kolejna karta są pozytywne, wskazują one, aby pozbyć się cierpienia, które jest dla ciebie powodem partnera. Jak widać, ma dwie interpretacje: „Popiół” lub „oczyszczanie Burza”. Co czeka Cię w szczególności, będzie musiał doświadczyć na własnej skórze.

Dla małżeństwa jako negatywny jest „wieża”. wartość Tarot na mapie związku daje ujemny, wskazując okres trudny, a nawet rozwód. Możliwe narażenie małżonka, wykrywanie nielegalnych kochanków, czy umiejętnie splecione intrygi rywali. Mapa i podpowiedzi ty świadomy niezadowolenie z małżeństwa, zrozumienie jego fałszu i niemoralności. Czasami „Wieża” zwiastuje wczesne wdowieństwo, ludzkie cierpienie i żal z niczym z małym dzieckiem w ramionach.

Jeśli karta do góry nogami

W takiej sytuacji bardziej korzystne „Tower”: Tarot daje mu negatywną interpretację, ale nie katastrofalne. Oznacza to, że jesteś świadomy wszystkich beznadziejności relacji z partnerem, ale nie chce im się złamać. Pragnienie, aby pozostać w kontakcie może przynieść pożądane rezultaty, ale czy zorganizować je? Jeśli wszystko jest utrzymywane na cienkiej nici, czy nie odłożyć lukę, która jest nieunikniona? Tymczasowy rozejm – to co Cię czeka. Ale zgodzi się Pan, to nie jest wieczny świat z których marzysz.

Odwrócony „Wieża” jest również zwiastunem przykrych doświadczeń, emocjonalnego wybuchu. To może być wielka strata w związku, wielkim rozczarowaniem, bolesne doświadczenia. Wszystkie te uczucia będą zatruwać swoją przyszłą egzystencję. Z żałobnej karty samotności wskazuje, że w momencie wyrównania znajdujący się obok „Pustelnika”. Gdy „Power” towarzyszy stryczka, „Wieża” (Tarot) zmienia wartość człowieka będzie musiał zebrać wszystkie wolę w pięści, aby wytrzymać ciosy losu.

praca

Ponownie, można się spodziewać problemów, ale w sferze zawodowej. Utrata stabilnej pracy, utrata dochodów, a nawet całkowitego bankructwa, redukcji personelu, pod którym znajdują się i coraz poważne reprymendy, upadek przedsiębiorstwa – jest to krótka lista tych „niespodzianek”, które przygotowuje do przyszłości. Stres z niespełnionych planów i raportów, konflikty w zespole, naprawy w biurze, a nawet tymczasowy ruch obiecuje również „Tower”. Tarot postawa dyrektora do błędów w tym przypadku przewiduje stronniczy – ze wszystkimi konsekwencjami wynikającymi.

można całkowicie stracić wiarygodność i wpływy grać w konkursie. Przygotuj się na zawieszeniu z podatku, usunięcie z urzędu. Najważniejsze to nie panikować. Przeczekać niekorzystny okres na wakacje lub na zwolnieniu lekarskim, w skrajnych przypadkach, spróbuj żadnej wymówki, aby przejść w podróży służbowej. Oczywiście, daleko od domu, jak to możliwe w niepowodzeń biznesowych, ale szanse na ich czoła wciąż znacznie mniej niż jeśli zamieszka w szczególności na pracy.

Odwrócony „Wieża”

W polu zawodowym grozisz stagnację. Zwłaszcza jeśli twórcze działania: przygotować się do kryzysu, muza będzie pozostawić na długi czas, fantazji i wyobraźni przestanie podobać się nowe pomysły. Nie tylko, że obiecuje dobrą mapę i przedstawicieli innych rodzajów działalności: Przeszkody i kłopoty złapie znienacka i zdezorientowany wszystkie plany. Chociaż w niektórych przypadkach „Wieża” (taro) ma pozytywną interpretację: może to nawiązują do zakończenia naprawy w biurze, odbudowę zniszczonych, znalezienie nowej pracy.

Odwrócona karta może oznaczać problemy finansowe. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, upuścił pętlę, należy zwrócić uwagę na transakcje finansowe, które można zrobić. Można oszukać lub kradzieży, począwszy od torebki na ulicy, a kończąc oszustw z osobistą kartą kredytową. Zamrożenie aktywów i nie próbuje zrobić duże zakupy. Mapa sparowany z „Empress” dowód, że dana osoba może, z kręgu, zarabia na swój koszt. Jeśli jest w pobliżu „As różdżki” – może zawiesić swoje oczekiwania, które początkowo wydawały się obiecujące i opłacalne.

zdrowie

W przyszłości, czyhają na poważne problemy: istnieje ryzyko, aby dostać się do poważnej awarii i uzyskać wiele złamań. Nie wolno jeździć na siedzeniu pasażera muszą tacked pasy. Wypada „Wieża” (Tarot) znaczenie jest taka: trzeba operację z powodu nagłych problemów zdrowotnych. Choroba nie będzie „LP”, a wręcz przeciwnie, to uderza jak grom z jasnego nieba. To może być zawał serca, oparzenia, wypadek, uraz i tak dalej.

Karta w większości przypadków zapowiada powikłań związanych z sercem. Istnieje groźba pęknięcia torbieli, udaru, krwotoku. W niektórych przypadkach, „Wieża” wskazuje na zły stan zdrowia. Aby uniknąć takiej diagnozy, staraj się nie ryzykować i unikać ciężkiej pracy fizycznej, stres, nie pić dużo alkoholu i powstrzymać się od palenia. Zacznij zdrowego stylu życia: Mapa nawiązuje do faktu, że obecnie jest korzystny czas dla tej misji.

A jeśli wręcz przeciwnie?

Jeśli pozycja prosto karta mówi o fizycznych powikłań związanych z ciała i organizmu jako całości, odwrócony to wskazuje psychiczną naturę problemu. Być może ludzie padają ofiarą depresji, cierpienia i osobistych doświadczeń. On zaburzenia snu i apetytu zniknie. Przyjdź apatia zniknie zainteresowanie wszystko dzieje. Możliwe i psychosomatyczne choroby. Osoby, które mają skłonność do nałogów, zaostrzenie fatalnym pasji prognozuje „Tower” odwrócony. Taro, interpretując pętlę w tej pozycji, co wskazuje na rozwój alkoholizmu, uzależnienia od narkotyków, graczy.

Jeśli w przyszłości niedawno miał operację lub były poważnie chory, znak ten jest korzystny dla Ciebie. „Wieża” opowiada o udanym okresie rehabilitacji, przewiduje odzyskanie ciała i powrót do normalnego trybu życia. Trasa cała moc z zalecanym trybem dnia, aby szybko dostać się z powrotem na nogi, aby czuć się wesoły i energiczny.

kombinacje

Dobrze, jeśli karta jest umieszczona obok „umiarkowane” – zmniejsza negatywny wpływ „Wieża”, oswaja ją. Dobre położenie, blisko do „gwiazd”: wskazuje na fakt, że niezależnie od tego jak poważne trudności może się wydawać, że są szybkie i uruchomić bez konsekwencji. Minor Arcana pozytywne „Sześć różdżki” (Taro): „The Tower”, połączenie z innymi kartami, które zwykle nie wróży dobrze, a następnie zwraca się do sukcesu i akceptacji społeczeństwa.

Z innych kart Arkan ma wartość ujemną. Na przykład, pozycja z „magika” przewiduje kary za przyzwolenie „Jester” – niebezpieczeństwo „Chariot” – katastrofa, wypadek, wypadek na drodze, „Cesarzowa” – bankructwo, z „Koło Fortuny” – ważne zmiany, z „Sun” – problemy zdrowotne. Jeśli istnieje „Cesarz”, przygotowany na to, że trzeba będzie bronić ich interesów. „Hierofant” w sąsiedztwie – czekać na kryzys wiary, „Kochankowie” – szybko podjąć decyzję, „pięć pentacles” – dostać się do „daru” trudnych czasach finansowych „Dziewięć pentacles” – cały stos różnych problemów.