611 Shares 6595 views

Zderzak 6 „iPhone”: Czy trzeba go kupić? Zderzak przez Draco

Jaki jest zderzak 6 „iPhone” a co to jest? Na początek spróbujmy pomyśleć logicznie, w jaki sposób można chronić urządzenia, a więc drogie. Podstawy bezpieczeństwa zagra nie tylko zderzak 6 „iPhone, ale także staranne, dokładne nastawienie do smartphone. Ale nie zapominajmy, że tylko ten nie może jeść, nie zawsze dokładność może uratować.

Czy jest sens, aby kupić zderzak 6 „iPhone”?

Nawet najbardziej ostrożny użytkownik prędzej czy później spadnie jego urządzenie. Ale kiedy to kosztuje tyle, proces ten może być postrzegany spada jak w zwolnionym tempie. Wieczność, aż maszyna spada na powierzchnię. Okazuje się, że tylko jeden precyzja w pełni chronić urządzenie przed taka sytuacja jest niemożliwa. Tutaj, bardziej niż kiedykolwiek istotne jest pytanie, co zrobić, aby zmaksymalizować chronić swój telefon przed uszkodzeniami. Może pomóc w tym zderzak 6 „iPhone”. Są one obecnie na rynku można znaleźć ogromną ilość, ale dzisiaj będziemy rozmawiać o produktach firmy DracoDesign lub, jak to nazywa użytkowników, tylko Draco. Należy zauważyć, że taki zderzak na „iPhone 6 Plus” będzie dobrym dodatkiem do szyby ochronnej. I ta kombinacja kilka razy będzie chronić urządzenie ze stosowania zewnętrznego uszkodzenia mechaniczne. Więc trochę o firmie.

urządzenia Draco

Akcesoria i produkty tej firmy (i to nie tylko zderzaki, ale również wszelkiego rodzaju wygląd baterii, rysik, uchwyt telefonu) sprzedawanego na terytorium Federacji Rosyjskiej, oddzielnego rozdzielacza. Duże projekty zostały opracowane w Japonii i Stanach Zjednoczonych, podobna tendencja ma miejsce w tej chwili. Tymczasem siedzibie Spółki, zdecydowano się umieścić na Tajwanie. Co ciekawe jest to, że firma nie ogranicza się tylko do jednej jednostki z „jabłko”, choć pierwotnie skierowany najwyraźniej bezpośrednio do nich. Co sądzisz, kto przyszedł do wizji firmy? Oczywiście, tajwański producent HTC i Samsung w Korei Południowej.

Wskaźniki techniczne zderzaki

Silikon zderzak na „iPhone” 6 tańsze niż przedmiot naszego dzisiejszego przeglądu, ponieważ jest wykonana z metalu. Jednak panel Draco czasami praktycznych i niezawodnych modeli silikonowych. Draco Draco 6 i 6 Plus zostały zaprojektowane przez japońskich projektantów, ich masa jest w przybliżeniu równy dwudziestu gramów. Są one wykonane z aluminium. Ponieważ zderzak już dawno przestała odgrywać rolę tylko warty, a twórcy zapłacili sporo swojej uwagi, aby zapewnić szereg różnych kolorach, które miały zaspokoić wszystkich użytkowników, bez wyjątku.

Zderzak „iPhone 6 Plus'

Jeśli mówimy o tym urządzeniu, firma wydała Draco akcesorium pod nazwą Tigris 6 Plus dla niego. jego wartość jest równa 6 tysięcy rubli. Niemniej jednak, zderzak, który jest dostarczany, nie jest jedynym składnikiem. Sprzęt można znaleźć również specjalny śrubokręt sama tylna pokrywa (który, nawiasem mówiąc, składa się z dwóch części), cztery śruby (używany tylko dwa pozostałe są zapasowe) oraz klawisze gumowe, które są włożone do ramy i używane nacisnąć przycisk zasilania i objętość. Jeśli przyjrzeć się bliżej, dno naszych urządzeń, ujrzymy otwory. Są one potrzebne do wygodnego i bezproblemowego korzystania z głośnika, mikrofonu oraz gniazda do podłączenia przewodowego zestawu słuchawkowego stereo. Aby osiągnąć maksymalną zgodność inżynierowie zrobili złącze Błyskawica jak szeroki jak to możliwe. Jednak rozmiar nie może zmieścić się. Dlatego przed zakupem należy wyjaśnić ten problem, więc nie zwrócić towar i nie trać czasu na próżno.