309 Shares 4735 views

Blokowanie reklam na „Android” w ramach programu

Każdy z nas irytujących reklam. Wynika to z błędów i czasami chciwości deweloperów, którzy próbują zamiatać żadnego wolnego miejsca na stronie serwisu, gry lub aplikacji reklamy. W przypadku gdy oferty handlowe są wyświetlane dyskretnie wtapia się w ogólnym projekcie ekranie, nie ma problemu. Jednak takie podejście może się pochwalić nie wszystkie zasoby.


Oprócz zwykłych stron w Internecie, wyświetlana jest reklama i aplikacje Android i iOS. W tym artykule postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie, czy istnieje blok reklam na „Android” i, jeśli to możliwe, w celu znalezienia takich aplikacji i rozwiązań, w jaki sposób z nich korzystać, my, proste użytkowników. Ten artykuł pokaże kilka sposobów, dzięki którym do blokowania reklam w swoim gadżetem, to teraz możliwe.

Jak to jest realizowane?

Na początek zauważmy, jako funkcja blokowania reklam realizowane na komputerach stacjonarnych i laptopach. Jest, o ile nam wiadomo, jest specjalny plugin o nazwie AdBlock Plus (choć w rzeczywistości istnieją inne rozwiązania). Zasada działania jest to, że nie wyświetla kod źródłowy na stronie, która może być odpowiedzialna za wycofaniem reklam. Osiąga się to przez wyszukiwanie kodu z kluczowych nazw znaczników html i nagłówki.

W szczególności, aplikacja jest lista stop-słowo, które mogą wskazywać stosunek materiału do reklamy i ukryć go. W ten sposób, użytkownik po prostu widzi bloki miejscu o nazwie Reklamy, na przykład. Więc kiedy odwiedzić witrynę, to wydaje się, że doskonale pustej strony, która nie zawiera żadnych irytujących jednostek reklamowych, teasery i inne rzeczy.

Trudności związane z platformą

Chcesz zadać pytanie dlaczego bloker reklam na „Android” może nie działać, jak również? Odpowiedź: To stwarza trudności z tego powodu, że przeglądarki mobilne nie przewidują dodatków. To z kolei jest wynikiem architektury platformy i zasady, na których pisemnego wniosku. Na Androida nie jest jeszcze możliwe, aby zapewnić dodatków do uzupełnień.

W związku z tym, należy utworzyć skrypt, który będzie zaangażowany w filtrowaniu wyświetlony kod źródłowy strony (jak to się dzieje na komputerze), to system operacyjny jest niemożliwe. Jest to czas, z powodu których komplikuje bloker reklam na „Android”.

Rozwiązania dla Androida

Jednak nie wszystko, co złe. Jeśli Twoja przeglądarka blokuje natrętne zawartość i nie możesz, to inne aplikacje sprawiają, że bardzo realne. Takie zadanie jest wykonywane za pośrednictwem pliku, który jest odpowiedzialny za urządzenia spedycja – nazywa się gospodarze. Że jest możliwe, aby się zarejestrować, gadżet będą kierowane przez jakichkolwiek serwisów WWW.

Praktycznie każdy program do blokowania reklam na „Android” pracuje na tym pliku. Dodatkowo, użytkownik może edytować ten plik, dodając nowe adresy, aby zamknąć je z wyświetlacza.

Jednak, aby edytować określony plik, trzeba mieć tzw superużytkownika (lub korzeni wynika, pozwala na całkowicie dostosować swój system operacyjny, aby zmienić ustawienia, itp). Po ich otrzymaniu, użytkownik traci gwarancję na urządzenie. Taki stan jest we wszystkich centrach serwisowych. Dlatego większość ludzi boi się je, biorąc pod uwagę, że może jakoś (dalszego) uszkodzić ich urządzenie. Ktoś po prostu nie chcą zajmować się tym problemem, zważywszy, że korzeń – to zbyt trudne.

Blokowanie przez ABP

Tak więc, jak wspomniano powyżej, na rynku wciąż istnieje kilka rozwiązań do bloku reklamowego. Jednak w przeglądarkach nie mają one zastosowania, i odnoszą się wyłącznie do aplikacji i gier. Jednym z nich jest produktem najbardziej znanej firmy dla rozwoju blokery – Adblock Plus.

Natychmiast należy zauważyć, że nie są w stanie Google Play z aplikacjami katalogu, ponieważ polityka Google nie zezwala na program, którego głównym zadaniem – blokowanie reklam na „Android” 2.2.2 (i nie tylko). Jednak można go zainstalować z innych źródeł.

Rynek jest uważana za najbardziej dokładne ze względu na stosowanie szerokiej podstawie adresów, które mają być blokowane. Dlatego ustawienie go i działa, można zapomnieć o uciążliwych banerów w grach.

AdFree – kolejny bloker

Analogiem programu wymienionego powyżej jest AdFree. Jest również dość popularne, ale, jak zauważył sprzężenie użytkownik radzi sobie ze swoim zadaniem gorzej. Może to małe stacji bazowych, które podlegają blokowaniu.

Ogólnie rzecz biorąc, główną funkcją tego programu jest również bloker reklam na „Android”, więc to może być również stosowany w przypadku, gdy coś nie pasuje do produktu z twórców ABP. Jeśli chodzi o pytanie okopowych praw, sytuacja jest podobna.

AdAway – skanowanie push-reklamy

Innym ciekawym programem, który może pomóc jest AdAway. Jego funkcje są dość standardowe, jednak odnosi się do nich również skanować reklam, pop-up w górnej części ekranu, które czasami drażnią nas tak (są one nazywane wypychania technologicznych dzięki swoim wyświetlaczu). Aby ukryć własną rękę, trzeba wyłączyć powiadomienia wniosek przesłany przez te reklamy. I AdAway nie trzeba.

Zmień plik hosts

Wreszcie, nie jest to opcja dla tych, którzy potrzebują do blokowania reklam w aplikacjach „Android”, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania pewne. Jednak po raz kolejny, aby zająć root-posiadacze praw do niej. Polega on na odręcznym zmiany plik hosts.

Wystarczy podać ją w zakazu GoogleAds typ adresu lub AdMob i innych środków, zgodnie z serwerów, które przekazują informacje z reklam. Jeśli robisz to z najbardziej popularnych sieci partnerskie, które wielu z hype będą nieodwracalne aplikacje. W rzeczywistości, to robi, a niektóre Antivirus na „Android” z reklamy blokujące tylko jego twórców dostarczyły wszystko i ustawić ich bazy surowcowej. Również wtedy trzeba go zamontować samodzielnie.

inne sposoby

Ci, którzy nie chcą zadzierać z okopowych praw, powinni uczyć się o jeszcze inną alternatywną metodę, która jest używana przez wielu. Jest to proste przejście do „Tryb samolotowy” na urządzeniu. Odbywa się to, jak wiadomo, bardzo łatwo – z jednym naciśnięciem przycisku. W tym przypadku, smartfon lub tablet staje się krajem, gdzie nie odbiera żadnego sygnału, a zatem, że reklamy nie są ładowane.

Jest to bardzo skuteczne i jednocześnie po prostu blokowanie reklam na „Android” bez korzeni-praw, które mogą być używane za każdym razem iść w swojej ulubionej grze. Jego jedyną wadą – jest niezgodna z gier online. Jest to dość oczywiste: Internet przerwał reżimu „w locie”, będzie nieobecny, i grać online nie będą działać.

Przeciwdziałanie Google

Ogólnie rzecz biorąc, należy zauważyć, że rynek reklam blokujących aplikacji opracowane nie z powodu, ale pomimo jego głównym regulatorem polityki – przez Google, określa politykę w tej dziedzinie. Istotą jest to, że gigant wyszukiwania nie wspiera rozwój w dziedzinie ukryć reklamy. Według ich wierzeń, takie programy uniemożliwić prawidłowy rozwój aplikacji i dalsze wysiłki programistów. Dlatego z Google Play usunięto najbardziej skutecznych takich programów (w szczególności ABP).

Jednak, jak pokazuje praktyka, ludzie sami ustalić application-blokery i tak. A to oznacza coś przeciwnego – reklama w sieci będzie mniej. A w odpowiedzi na argumenty o potrzebie wspierania twórców, można powiedzieć: zrobić zakupy w aplikacji!

płatnych treści

Zgadzam: 1-2 dolara wydanego przez użytkownika do zakupu w aplikacji (lub na jego nabycie całości) – jest o wiele bardziej znacząca pomoc niż kilka centów, że on sprowadzić go poprzez reklamę. Po pierwsze, jest o wiele więcej, ponieważ reklama widzą wiele osób kliknęło na niego, ale nie wszystkie. Ponownie główną rolę w cenę kliknięcia odgrywa kraj, z którego dana osoba przybywa do reklamy.

Po drugie, pieniądze, które wysyła użytkownikowi bezpośrednio przez służby handlowe mogą być używane przez programistów znacznie szybciej niż w przypadku środków, aby wysłać go reklamuje sieć.

Dlatego, drodzy przeciwnicy takiego jak blokować reklamy w grach na „Android”, myślę: czy nie byłoby logiczne, aby przejść do takiego modelu wynagradzania? Będzie to korzystne dla wszystkich: użytkownik nie będzie musiał dbać o blokera, deweloperzy – kliknięcia i racjonalne wykorzystanie przestrzeni na człowieka ekranem, który przyszedł do gry. Jakość treści w końcu rosnąć, ponieważ jest wykonana przez ludzi inwestujących.