753 Shares 4719 views

"Nokia 3110" komórka. "Nokia" (Nokia 3110 classic): Dane techniczne, konstrukcja

Istnieją telefony na rynku, które są poszukiwane przez cały czas. Te gadżety, które weszły na rynek raz, a nawet po latach pozostają popularne z nabywców. Czasami te modele zapamiętane w dobrym tego słowa znaczeniu, a także tych, którzy mieli popolzovavshis devaysom dane w dniach sprzedaży, teraz przeniósł się do innej wersji gadżet technologiczny.

Właśnie o tej rozmowie telefonicznej jesteśmy dzisiaj. Spotkać, jeśli nie słyszał – znanego modelu w świecie 3110. „Nokia”, deweloper produktów, udało się stworzyć jedyny w swoim rodzaju, „nie zginął”, a tym samym ma podstawowe telefonu funkcjonalną, że zostanie zapamiętany na długo. Teraz to jest, oczywiście, nie produkują, ale w tym czasie był to bardzo popularny gadżet.

Rozmieszczenie

Nietrudno się domyślić, jak to był model 3110 „Nokia” na rynku. Jest to bardzo proste w obsłudze urządzenie. Dzięki niemu można wykonywać połączenia, zrobić kilka zdjęć prymitywne, przechowywania plików na karcie pamięci, prześlij je za pomocą interfejsu Bluetooth Wireless-.

Urządzenie jest skromny, natomiast w stanie działać przez długi czas, utrzymując opłatę za kilka dni.

Z tym wszystkim, że urządzenie jest ustawione jako pracy i niezawodnego telefonu. Ich wygląd i styl (omówimy później) urządzenia, jeżeli jest potwierdzony.

polityka cenowa

Oczywiście, dzisiaj nie sprzedaje swój model 3110 „Nokia”. Nie jest to konieczne, ponieważ, jak wynika z czasem i doświadczeniem na rynku innych wartości i preferencji. Ludzie korzystają z bardziej wydajne smartfony, działa na procesorach o wysokiej częstotliwości, z kolorowych, nasyconych kolorów wyświetlacza i kamery. Wszystko to sprawia, że urządzenie jest nie tylko środkiem komunikacji, ale prawdziwe centrum multimedialne uniwersalnego profilu.

Gdy telefon „Nokia 3110” został przedstawiony na sprzedaż po raz pierwszy, być może, mógł być także wzięte za jeden z tych gadżetów, które widzimy dzisiaj. Po tym wszystkim, miał również szereg zaawansowanych funkcji, jak opisano powyżej. Jest oczywiste, że to był najlepszy stosunek jakości w porównaniu do innych, bardziej prostych urządzeń, a ludzie są gotowi za to zapłacić.

wartość telefon jak w 2007 dzisiaj trudno jest powiedzieć, ale ten model należący do klasy Premium – fakt. W tym czasie było rzadkością wsparcie dla kart pamięci, kamera rzadko spotkał się z taką matrycą i łączności, a port USB i wspomniany Bluetooth. Dziś, oczywiście, model jest w zupełnie innej klasy, więc jeśli chcesz go kupić, będą musiały szukać wśród prywatnych ogłoszeń, ponieważ urządzenie nie jest w oficjalnej sprzedaży. Wystarczy powiedzieć, że średnio „Nokia 3110” cena osiągnie $ 5-10. W momencie sprzedaży było znacznie wyższe.

projekt

Niewątpliwą zaletą urządzenia można uznać za jego wygląd i styl. Mamy już zaczął mówić o tym, ale pragnie również wyjaśnić kilka jak oprawione modelu 3110.

„Nokia”, należy stwierdzić, miał już doświadczenie w produkcji takich urządzeń w czasie z wydaniem tego telefonu. Jeśli takie urządzenia były ostatnim krzykiem mody, a fiński producent wziął tylko za podstawę powszechnie rozumiane pojęcie.

Opalony szorstki plastik, który jest wykonany z modelu ciała został również wybrany oczywiście nie przez przypadek – to tylko podkreśla ogólną koncepcję urządzenia. Zaokrąglone przyciski wokół ekranu i kształtu projekcji górnych Dynamics – wszystko to zostało już wykorzystane w innych urządzeniach firmy Nokia, więc model projektowania można nazwać marką. Przynajmniej jego świadomość jest wystarczająco wysoka, w tym – i mieli nową „Nokia 3110” (oczywiście, jak w 2007 roku).

Oddzielnie, można zwrócić uwagę na praktyczność, który telefon jest inny. Przede wszystkim przyciąga montaż wysokiej jakości, co eliminuje jakiekolwiek luzu, zadrapania i wahań. Oznacza to, że nie będzie się martwić o bezpieczeństwo modelu. Ponadto, jak można się domyślać z wyglądu, sprawa „Nokia 3110” jest chroniona przed upadkami i uderzeniami. Już wspomniano powyżej plastiku stanie przenosić żadnych testów wytrzymałościowych, zachowując wewnętrzną część telefonu.

pokaz

Na urządzeniach, takich jak model 3110, znacząca rola odgrywana przez wyświetlacz. Już wtedy było jasne, (czyli telefony producenci klawiszowe), że urządzenia mogą mieć tak jasne i kolorowe i bardziej prostego wyświetlacza służącym do wyświetlania informacji.

Oczywiście, podczas gdy ekran telefonu miał mniejszą rolę niż obecnie w nowoczesnych smartfonach. z miniaturowym urządzeniu wyświetlającym nie różni się zbytnio od telefonu, który wierzył, że było blisko, bo wtedy wszystkie modele zostały wykonane w takim formacie.

Jeśli mówimy o „Nokia 3110” (w wersji klasycznej), a następnie ustawia ekran, rozmiar obrazu jest – 128 x 160 pikseli. Choć według dzisiejszych standardów, to jest śmieszny argument w przypadku 3110 jest w stanie transmitować około 262 tysięcy kolorów, które nie różni się zbytnio od wielu najlepszych funkcji telefonu w tym czasie. Został on zbudowany w technologii TFT (który, nawiasem mówiąc, odnosi się do niektórych gadżetów budżetowych na ten dzień).

bateria

Jedną z zalet tego modelu, a zwłaszcza przed nowoczesnych telefonów jest jego autonomia. Nie jest to zaskakujące, ponieważ przepływ ładunku „Nokia 3110” (akumulator i jego wielkość nie bierze pod uwagę) jest znacznie niższy niż smartfon z dużym ekranem i wydajnym procesorem. Telefon, który opiszemy w tym przypadku, zużywa tylko ułamek tego, co byłoby konieczne dla funkcjonowania chińskiego smartphone.

Dlatego szanse związane z autonomii w 3110 jest o wiele szerszy. Z 1020 mAh baterii telefon może pracować do 370 godzin w trybie czuwania. Myślimy, że powinniśmy jeszcze raz podkreślić, że jest to na tyle, aby nie ładować urządzenie przez kilka dni (a nie godzin).

pamięć

Co zaskakujące, twórcy zaczęli już myśleć o konieczności dostarczenia wymaganej ilości pamięci, aby pomieścić mediów. Użytkownik ma do dyspozycji prawie 40 megabajtów pamięci wewnętrznej. Jest to podstawowe minimum, które mogą być wykorzystywane przez tych, którzy są wystarczająco małe do kilkudziesięciu „miękkich” plików.

Jak dla bardziej aktywnych użytkowników, którzy korzystają z telefonu jako odtwarzacza MP3, dla nich przewidziane wsparcie dla kart pamięci microSD.

Po podłączeniu karty dla 1 lub 2 GB, można naprawdę wykorzystać telefon jako sposób przesyłania danych. W ten sam sposób, być może, może być transmitowany i kontakty z urządzenia.

powiązanie

Jak wspomniano powyżej, model oferuje szereg charakterze komunikacyjnym. Załóżmy, że nie ma wsparcia dla 2 kart SIM, ale gadżet ma Bluetooth, wsparcie dla WAP-połączenia, a także port podczerwieni (który wszystko nostalgiczny). Oznacza to, że urządzenie może swobodnie komunikować się, że w chwili jego wydania, było wielkim osiągnięciem. Oczywiście, do podłączenia do komputera i są zachęcani do korzystania z interfejsu USB-to szczególnie praktyczne w przypadku konieczności przesyłania dużych ilości danych.

zdjęcie

Ostatnim punktem chciałbym scharakteryzować możliwością aparaty fotograficzne i kamery wideo zamontowane w modelu opisanym przez nas. Przy rozdzielczości matrycy 1,3 megapiksela liczyć na coś poważnego, oczywiście, nie jest to konieczne. Użytkownik mógł robić zdjęcia 1280 x 1024 pikseli, natomiast odwzorowanie kolorów jest oczywiście bardzo ograniczona. W stosunku do filmu można powiedzieć, że to osiągną rozdzielczość 176 x 144 pikseli (15 klatek na sekundę).

Między innymi, dostępny zoom 8x, przez który można powiększyć do fotografowania. To prawda, że jakość jego pracy, też nie można zaliczyć dobry – był tylko znacząco zaburza obraz, dzięki czemu jest rozmazane.

opinie

Nie ma nic dziwnego w tym, że obecnie około 3110 model posiada ogromną ilość informacji zwrotnej. Wszystkie z nich pozostawione przez ludzi, którzy mieli okazję go używać.

Co ciekawe, telefon ma bardzo wysoki szacunek (stały cztery). W większości przypadków, użytkownicy odnoszą się do niego jako urządzenie, które posiada wszystkie niezbędne (w odniesieniu do komunikacji, pracy i komunikacji). Model jest chwalony za jego dostępności, pięknej i zarazem prosta konstrukcja, montaż i funkcji wysokiej jakości na najwyższym poziomie. Wielu powie, że pracują z telefonem przez kilka lat i przez cały ten czas urządzenie nie zawiódł ani razu.

Pozytywnie scharakteryzować inne momenty w 3110. Na przykład ktoś chwali wymiary urządzenia, nazywając go bardzo kompaktowy i łatwy w obsłudze. Są użytkownicy, którzy są zadowoleni przez długi czas ładowania – to pozwala na obsługę urządzenia jak telefon z małoletnim, jeśli bateria siedzi w ziemi (smartphone).

Takie opinie – najlepszym wskaźnikiem jakości urządzenia, niezawodność i stabilność. Jeśli będziesz mieć możliwość zakupu takiego telefonu, zachęcamy do zakupu!