200 Shares 2805 views

"Z Samsung Galaxy 3" – opinie. telefony Samsung Galaxy. Samsung Galaxy S 3 Mini

Samsung Galaxy S III smartphone, wielu ekspertów nadana urządzeń mobilnych premii, mające na celu konkurowania z produktami wytwarzanymi takich marek jak Apple. I to pomimo faktu, że gadżet działa na platformie Android, tradycyjnie postrzegane jako „budżet”. Wielu użytkowników zastanawia się przez jakie cechy i funkcje urządzenia działającego na open-source-platform może konkurować z najbardziej zaangażowanych w handlu przez marek używać drogiego oprogramowania własnościowego. A może to w sprzęcie?

W naszym dzisiejszym artykule postaramy się zrozumieć, ze względu na jakie cechy i funkcje smartfonu „Galaxy” w trzeciej wersji jest uważany za prestiżowy i pożądany, jak się powszechnie uważa w rosyjskiej użytkownika i środowiska eksperckiego. Aby ujawnić swoją najpotężniejszą część badamy specyfikę technologii wykorzystywanych w urządzeniu produkcyjnym.

Będziemy reagować na prostych, ale ważnych pytań. Jakie są cechy urządzenia? Jakie są możliwości to otwiera się na użytkowników? Co mówią eksperci o tym? Co charakteryzowania The „Samsung Galaxy 3 o”?

Dostawa standardowa

Wewnątrz pudełka, użytkownik znajdzie samego urządzenia, zapasowy pojemność baterii 2100 mAh, kabel do podłączenia do portu USB, zestaw słuchawkowy i ładowarkę. Akcesoria do Samsung Galaxy S 3 – okładka, lub, na przykład, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy – będą musiały kupić oddzielnie. Ale nie ma problemu, aby wybrać wszystko to w prawie każdej nowoczesnej sieci salonów, w których elektronika są sprzedawane.

Kto kupuje smartfona

Zdaniem ekspertów, marketerów, głównych grup użytkowników smartfonów – to drogie i pełne entuzjastów mobilnych funkcji technologicznych, które fani technologii, jak i kupujący mają tendencję do zakupu urządzenia z myślą o długotrwałym użytkowaniu (kilka lat).

Samsung Galaxy komórkowe – Soup charakteryzuje się wysoką jakością w aspekcie montażu konstrukcji, rozwiązywania problemów z pomocą aplikacji mobilnych. Właściciele smartfonów z tej serii mogą być pewni, że urządzenie będzie wykonywać swoje funkcje płynnie i poprawnie.

pozycja na rynku

Marketing eksperci nazywają jednym z czołowych modeli smartfonów w 2012 roku. Bezpośrednim konkurentem dla urządzenia nazywa się produkt sprzedawany pod marką firmy Apple i HTC. Specjaliści nazywają urządzenie od Samsunga flagowego, znaczenie, które zostaną zachowane przez dłuższy czas. Użytkownik, który nabył telefon Samsung Galaxy 3 „Z”, podkreśla fakt posiadania devaysom swój dobry smak i zostały ujęte w najbardziej aktualnych trendów rynkowych.

projekt

Smartfon jest dostępny w kilku kolorach. Ma cienkie, wygodne leżenie na ramieniu mieszkaniowym.

Wymiary są następujące:

– długość: 13,66 cm;

– szerokość: 7,06 cm;

– grubość: 0,86 cm.

Smartfon waży 133 gramów.

W górnej części ciała – gniazda audio na dole – gniazda dla micro-USB. Przycisk zasilania znajduje się na pojeździe prawej stronie ciała. Z lewej – klucz jest odpowiedzialny za regulację poziomu głośności. Na przedniej części ciała – głównego przycisku sterowania. Jest przodu stoi kamera wideo i dwa czujniki: światła i ruch (podejście).

jakość wykonania

Specjaliści testowany telefon, trzeba pamiętać, że części obudowy są wykonane bardzo wysokiej jakości. Wszelkie luzu i bez przerw. Pokrywa jest ustalona na ciele jest bardzo niezawodny. powierzchnia telefonu jest dobry na tyle odporny rysy. Zgodnie z opisanym sposobem „Samsung Galaxy 3 Z„opinie, to teza eksperci zazwyczaj obsługiwane.

pokaz

Wyświetlacz o przekątnej smartphone – 4.8 cala. Technologia wytwarzania ekranu – AMOLED. Rozdzielczość ekranu wynosi 1280 x 720 pikseli. Maksymalna liczba wyświetlanych kolorów. – 16 mln ekran należy do klasy pojemności. Eksperci testowane urządzenie mówić o jakości wyświetlacza jako doskonały.

Opcje komunikacyjne

Smartfon posiada kilka modułów komunikacyjnych. Wśród nich – Bluetooth w wersji 4. Można również skorzystać z Wi-Fi. Specjaliści testowane szybkość transmisji bezprzewodowej, były zdolne do wiązania się z szybkością 12 Mb / s. Podłączać urządzenia zewnętrzne mogą być również przez port USB (gdy używany smartfon ładowanie odbywa się równocześnie). Z pomocą złącza mini-USB oraz specjalny kabel, można podłączyć telefon do telewizora HDMI port. Smartfon obsługuje technologię niemal kontaktu komunikacyjnego (który, w szczególności, jest zaangażowany w obecnych terminali płatniczych gotówka) – NFC.

Z pomocą technologii markowych S Beam, opracowany przez Samsunga, można przesyłać pliki między telefonem a drugi w tym samym bardzo dużą prędkością.

pamięć smartphone

Smartfon posiada 16GB pamięci wewnętrznej, są rzeczywiście dostępne o 14. popiera opcjonalnej karty pamięci (w ciągu 64 GB).

RAM telefon – 1GB. Jeśli nie uruchamiaj żadnych aplikacji, jest on dostępny, jego objętość – około 800 MB. Niektórzy eksperci wskazują, że smartfony są dostępne, w którym ilość pamięci RAM dla rynków poszczególnych krajów wynosi 2 GB.

produktywność

Telefon posiada procesor Exynos posiadające cztery rdzenie (częstotliwość każdej – około 1,4 GHz). Wystarczająco wydajność, według wielu ekspertów, określonych w Samsung Galaxy S III w postaci oprogramowania Android w wersji 4.

Testy wydajności wykazały, że smartfon mocniejszy niż wiele konkurencyjnych rozwiązań. Prawie wszyscy użytkownicy, którzy pisali o informacje zwrotne z „Samsung Galaxy 3 o„potwierdzają szybki telefon.

kontrola aktywowane głosem

Urządzenie posiada własny moduł sterowania głosowego S Voice. Eksperci zwrócić uwagę na wysoką jakość tej opcji, porównywalną z najbardziej konkurencyjnych rozwiązań (w szczególności takich jak Siri firmy Apple).

fajne funkcje

Specjaliści testowany telefon, zidentyfikowane mu szereg ciekawych funkcji. Aby te obejmują zdolność do rozpoznawania intencji smartfon użytkownika, aby zadzwonić do osoby, która pisze wiadomość SMS. Zacznij pisać sms, możliwe jest dostosowanie urządzenia do ucha, a następnie wpisać numer odbiorcy.

Kolejny niezwykły telefon funkcja o nazwie Inteligentny Alert. Przeznaczony jest do informowania użytkownika o obecności nieodebranych połączeń. Gdy właściciel telefonu odbywa urządzenia w dłoniach, funkcja, jeśli nieodebranych połączeń jest, to powoduje, że urządzenie wibruje.

Inne ważne cechy urządzenia – rozpoznawania twarzy na zdjęciach i wysyłać zdjęcia do telefonu osoby, która trafiła do strzału. Jest jeszcze inna ciekawa opcja – ustawienie rytm wibrator ręcznie.

Obecność tych i wielu innych przydatnych funkcji, jest uważany przez wielu ekspertów, w pełni uzasadnia fakt, że urządzenie takie jak „Samsung Galaxy 3 C”, cena jest dość wysoka. Telefon z tego zestawu opcji, zdaniem ekspertów, nie może być tanie.

Odtwarzanie muzyki i radio

Smartfon posiada funkcję nagranie na żywo radia (choć, jak zwrócić uwagę eksperci, będzie ona dostępna dla ograniczonej liczby krajów). Specjaliści testowany telefon, trzeba pamiętać, że jakość odbioru radiowego ma wyższy niż w wielu rówieśników.

Melodie można grać na wysokim poziomie głośności telefonu bez utraty jakości dźwięku. Urządzenie posiada kilka korektor programowy, który pozwala nadawać różne efekty reprodukowany dźwięk.

Internet

Smartfon ma dobrą, rozpoznawania ekspertów, wbudowany w przeglądarkę. Miejsca, żeby go zobaczyć komfortowo. Przeglądarka posiada wsparcie dla technologii Flash (zakładając instalację oddzielną plug-in), który jest niezbędny do prawidłowego wyświetlenia dużej liczby stron internetowych.

Jeśli użytkownik chce umieścić innej przeglądarki (na przykład Google Chrome), poziom komfortu pracy z Internetem nie będzie spadać. Ponadto, bez żadnych problemów zakładki od standardowej przeglądarki są importowane, aby go zainstalować.

Praca z obrazami

Wbudowany inteligentny galerii telefonu pozwala wyświetlać obrazy nie tylko z pamięci wbudowanej w telefon, ale również z urządzeniami sieciowymi. Zobacz zdjęcia, jak zwrócić uwagę eksperci, jest to bardzo wygodne. Nie ma funkcji edycji obrazu.

GPS Navigator

Jak również wiele innych smartfonów, Samsung Galaxy S3 ma wbudowany moduł do technologii nawigacji GPS. Eksperci podkreślają, że bez problemu karty umieszczone są na ekranie. Telefon obsługuje buforowanie. Funkcja ta pozwala na zapisanie popularnych usług Mapping (google.maps lub „Yandex”) w pamięci obrazu, aby je wykorzystać, jeśli zajdzie taka potrzeba, w trybie offline.

Telefon posiada doskonałą kompatybilność z popularnymi aplikacjami do nawigacji (takich jak Navigon lub Sygic).

Wprowadzanie tekstu i SMS

Smartfon posiada funkcję wprowadzania tekstu z klawiatury virutalnoy który obsługuje wiele języków. Jest to wygodna opcja, w której słowa pasowały przez długie naciśnięcie na ekranie (dla każdej litery w kolejności).

opinie użytkowników

Mamy już dotknął aspekt dotyczące tego, co The „Samsung Galaxy 3 o”. Tutaj mamy tylko dodać kilka wyjaśnienia i komplementarne tezy. Co ludzie mówią o użytkowników smartfonów w ich opinii pozostawionych na specjalistycznych portalach internetowych?

Wielu ekspertów w potwierdzeniu pozycja znaku ekran odporności na zarysowania. Większość użytkowników chwalą urządzenia. Niektórzy entuzjaści pytań na jakość wyświetlanego obrazu. Wśród niewątpliwych zalet urządzenia, użytkownicy obchodzone – długą żywotność baterii.

Ogólnie rzecz biorąc, stopień zadowolenia z telefonu, które pokazują ludzi w hotelu, można uznać za pozytywne. Jak również w społeczności ekspertów.

Smartphone wersji mini

Oprócz modelu flagowego, inżynierowie Samsung stworzył mniejszą zmienność It – Samsung Galaxy S 3 Mini. Czym się różni? Istnieje błędne przekonanie, że ta modyfikacja „Samsung Galaxy 3 C” – chiński klon. Nie jest to absolutnie prawdziwe. Mówimy o dość formalnego modelu. Jakie są cechy tego urządzenia?

Wielu specjalistów, przetestować makietę Galaxy S3, lubiłem jego projekt. Sprawa Urządzenie posiada eleganckie zaokrąglone narożniki, przednia szyba jest lekko wypukła. Na tylnej jest wykonana z plastiku z błyszczącym połyskiem.

Specyfikacja Samsung Galaxy S 3 Mini, oczywiście, są bardzo różne od tych, które posiada model flagowy.

Przekątna urządzenie – 4 cale. Rozdzielczość – 800 przez 400 pikseli. Jakość obrazu jest szacowana przez ekspertów jako najwyższy (pod dowolnym kątem).

Procesor zainstalowany w telefonie (NotaThor U8420 model z dwóch rdzeni i częstotliwość 1 GHz), wysokiej wydajności urządzenia zapewnia wystarczające. Można łatwo pracować z poziomu przeglądarki internetowej, w tym samym czasie do uruchomienia, na przykład aplikacji multimedialnych. Generalnie, telefon, jak zwrócić uwagę eksperci, charakteryzuje się szybkim wykonania większości operacji. Podsystem grafiki smartphone jest również regulowane przez procesor wysokiej wydajności.

Wielu ekspertów chwalił smartphone kamery (jego rozdzielczość – 5 megapikseli, może strzelać HD-Video). Ten komponent sprzętowy ma autofokusu, jest w stanie wykryć uśmiech, aby panoramiczne ujęcia. Zapisywano za pomocą miniaturowej wersji „Samsung Galaxy Z 3” uzyskano kolorowe, jasne wystarczająco zdjęć. Aparat, choć gorszy od kombinacji cech, które są zainstalowane w modelu flagowego, jest w stanie zaspokoić większość potrzeb zwykłych użytkowników, eksperci uważają.

Urządzenie, jak również „klasyczny” z bratem, wyposażony w system rozpoznawania mowy, a także szeroki zakres funkcji komunikacyjnych. Jest funkcją nawigacji GPS. Tak więc pomysł, że „Samsung Galaxy 3 C” – Chinese (w interpretacji, sugerując nielegalnemu kopiowaniu oficjalnej wersji) urządzenia, są całkowicie bezpodstawne. Urządzenie jest bardzo wysokiej jakości, zdolny do wykonywania szerokiego zakresu zadań. I charakteryzuje się prestiżowy niż telefony Samsung Galaxy produkowanych wszystkie koreańskich linii produktów marki.