234 Shares 7149 views

Który zawiera plik spacery w drugiej grupie młodszej?

Większość rodziców nie doceniają znaczenie chodzenia w życiu dzieci. Świeże powietrze, słońce i rozmawiać z dziećmi – jest to główny wynik, zgodnie z matek i ojców, od festiwali ulicznych. Jednak w przedszkolu instytucja edukacyjna ma cały plik spacery w każdej grupie! W drugiej najmłodszej grupie, gdzie Kiddies 3-4 lat, opracowała również materiały dydaktyczne.

schemat całkowity walking

Przed pedagog twarze bardziej globalnym wyzwaniom niż tylko spacer z dziećmi. Każdy spacer jest przedmiotem określonego tematu i zawiera 4 elementy:

  • nadzoru;
  • gra działka-fabularna;
  • aktywności fizycznej;
  • aktywności zawodowej.

Spacery tematy ściśle związane z programem nauczania. Na przykład, plik podchodzi drugi najmłodszy zespół w upadku zawiera znajomość z ptakami. Następnie na modelowaniu będą rzeźbić ptaka, czytanie książek o grach zimowych i odebrać na ten temat.

Zgodnie z przykładem przestrzegania zostaną zapoznani z ptakami w przedszkolu. Usługodawca musi nie tylko mówić o nich, ale także zwrócić uwagę na części ciała dziecka, ruch paszowego. To zachowanie ptaków grających w gry na świeżym powietrzu i wychowania fizycznego ( „Walk jak kaczka”, „skakać jak wróble”).

Bez względu na to, co należy autor plik spacery druga grupa najmłodsza w swej treści składa się z przedmiotem gier role-playing. Pomagają dzieciom poczuć pozycję ptaków, gdy drapieżnik jest ich polowanie lub nie masz wystarczającej ilości żywności w zimie. Dlatego też, końcowy etap wisieć podajniki i ciągłego karmienia ptaków.

Jak stworzyć plan pieszy

W sprzedaży jest specjalny książek edukacyjnych z plikiem kartka dla każdej grupy spacery codziennie. Jednak nauczyciele niewygodne do pracy z książką, więc upewnij się specjalną kartę, która krótko przepisanej celów określonych dziedzinach, tytuły gier, opis pracy, materiału zewnętrznego.

Dla nauczycieli rozpoczynających plik spacery drugim najmłodszym grupa jest szopka. Ale dzieci nie są rozrzucone bezładnie, opiekunowie przepisać szczegółowe podsumowanie lekcji, zbierając jak wiersze, znaków, rymowanek, zagadek.

Nauczyciel zwraca większą uwagę na rozwój obserwacji dzieci i ich aktywności mowy, zwracając uwagę na hiperboli, porównań, przymiotników, przymiotniki opisowych (wichura, słońce jest czerwone). Pamiętaj, że w każdej instytucji ma swoje własne standardy i programy edukacyjne, zgodnie z którym opiera się cały proces nauczania.

Jakie cele podporządkowane plik spacery?

Druga grupa mniejszy wchodzi dwa razy dziennie. Temat spacery mogą być ujednolicone dla całego dnia lub w sąsiedztwie. Na przykład, aby zobaczyć różnice w porannym i wieczornym słońcu, lub rano do badania właściwości piasku, a wieczorem oglądać ptaki.

Chodzenie w tej grupie wiekowej następujące zadania:

  • badania właściwości każdej porze roku;
  • rozróżnienie między zwierzętami, ptaki, owady, rośliny, które znajdują się w Dou;
  • wzbogacanie słownictwa czynnego;
  • Rozwój opieki i obserwacji;
  • kształtowania operacji logicznych (odliczenie argument syntezy, analizy i in.);
  • wzmocnienie umiejętności fizycznych i ludzkich.

Kartoteka wchodzi druga młodsza grupa pozwala na zmianę miejsca zatrudnienia ze zmieniających się warunków pogodowych. Na przykład, na wieczór została zaplanowana monitorowanie sposobu kwiaty są przygotowuje się do snu, ale z powodu deszczu wszystkie zajęcia są dostosowane. Ze względu spacery dzieci szybko wzmocnić wiedzę i może trafić rodzicom swoje spostrzeżenia!