112 Shares 4456 views

Wózki Jetem wakacje: opis, zalety i wady

Każdy spacer na zewnątrz dla małych dzieci – to prawdziwa przyjemność. Jest to kolejna świetna okazja, aby spotkać się z tak dużym i wciąż zupełnie nieznanego świata, oddychać świeżym powietrzem, cieszyć się razem z mamą i tatą. Cóż, dla wielu rodziców zwykle chodzą może być prawdziwym wyzwaniem, ponieważ nieporęczne transport własny wózka dziecięcego czyli zajmują dużo miejsca w samochodzie, trudno jest wprowadzić konwencjonalny windę i jeszcze trudniejsze do wznoszenia lub zejść kilka pięter schodów. Jeśli jesteś zaznajomiony z tymi problemami, zalecamy zamiast zwykłych spacerowiczów zwrócić uwagę na ten model, jak karetki trzciny. Jetem wakacje będzie doskonałym rozwiązaniem.

Wózek, który jak mama

Wózki Jetem na wakacje od matek producent Jetem wygrał w pierwszej kolejności, jego lekkość i niewielkie rozmiary. Jest idealny dla matki, która oprócz tego, że udział w ich dziecka prowadzi prace domowe, zakupy w supermarkecie i ogólnie często porusza się po mieście, zarówno pieszo i samochodem. Z takim wózkiem, a wiosną, latem i jesienią, aby realizować wszystkie swoje plany i po prostu spędzać czas z dzieckiem jest nie tylko proste, ale również przyjemne. Poza tym, że jest bardzo piękne, że to ważne, ponieważ ładny wózek podnosi nastrój, a ty i twoje dziecko. To nie zajmie dużo miejsca w domu i składany bez problemów nadające się nawet w zatłoczonym transportu publicznego. Sądząc po opiniach, jest to wózek, który jest idealny dla aktywnego moms miejskich, nigdy nie siedział nieruchomo.

Masz już nauczył się siedzieć? wózki ramię!

Wózki Jetem Dom jest idealny dla dziecka sześć miesięcy, który już siedzi pewnie i dla trzyletniego malucha – taki przedział wiekowy my wyrażona przez producenta. Jest to wózek, w którym dziecko będzie bezpieczne, ponieważ skok lub odpadać ramy to nie działa, nawet jeśli jest to bardzo wirowania. Matka z łatwością, nawet z jednej strony będzie w stanie przeprowadzić taką karetkę. Do swojej owczarni w trzcinie, również będzie dość jednej strony – tak dobrzy inżynierowie marki pracowali na jego strukturę.

Szczegółowo o zaletach takiego transportu

W oparciu o informacje, że klienci przewidziane przez producenta i komentarze rodziców, którzy już udało się pozyskać tego konkretnego modelu, ten lekki letni wózek posiada szereg imponujących korzyści i zalet:

  • To naprawdę proste. Nawet jeśli porównamy go z innymi kijami innych producentów „Zhetem wakacje” wydaje się łatwy puch, ponieważ jego rama jest o wiele łatwiejsze, ponieważ producent poprawił swoją konstrukcję i jest wykonany z metalu lekkiego – aluminium.
  • Ten wózek gdzie dziecko jest bezpieczne. Producent uzbrojony Jetem wakacyjny, opinie szczęśliwych rodziców o tym fakcie zostanie potwierdzona, pięć-punktowe pasy bezpieczeństwa, które posiadają dziecko bezpiecznie, ale nie naciskaj (jak tam są miękkie karimata) i praktycznie nie ogranicza ruchów.
  • Z chłodnym wiatrem chroni nogi jesień wygodną walizkę, która w razie potrzeby można odłączyć tylko kilka uderzeń. Wiele matek powinni regularnie nosić torbę z was na spacer, aby być przygotowanym na wszelkie niespodzianki pogodowe.
  • Duży, praktyczny kaptur – będzie chronić dziecko nie tylko przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, ale również przez wiatr, a nawet deszcz, bo kaptur można otworzyć tak, że będzie ona obejmować zderzak.

  • Uchwyt do przenoszenia – bonus docenione przez tych matek, którzy muszą regularnie w jednej ręce nieść dziecko, a drugi – na wózek.
  • Płaszcz obecność i łatwe kosze, który mieści się pod siedzeniem.

Jakie są wady zauważone mamę?

Oczywiście, karetki-cane Jetem wakacje zasługują wszystkie pozytywne opinie na ten temat, ale istnieją inne, które wskazane pewne braki:

  • Kompaktowy kosz – niektóre matki zdenerwowany faktem, że kosz na wózku inwalidzkim nie może wytrzymać ciężar poważniejszym obciążeniem niż ubrań i zabawek dla dzieci. Ale biorąc pod uwagę fakt, że wytrwałych i solidne kosze widać z wyjątkiem dużych inwalidzkim i nie ma laski, staje się jasne, że ta wada może być przypisana do każdego takiego przewozu.
  • Gruznut małe kółka na piasku lub śniegu – z winy określoną przez niektórych rodziców, ale pogląd ten jest dość subiektywne, jak dla większości matek są małe lekkie koła wydają się być zaletą tego modelu.

kolory tęczy

Wózki Jetem wakacje podbił wiele rodziców na fakt, że wprowadzony na rynek w różnych kolorach.

Oznacza to, że mama dostaje przyjemną możliwość wyboru kolorystyki, że jej gust jedną z następujących opcji:

– niebieski;

– Zielony;

– beżowej;

– purpury;

– Szary;

– i łączy się wzór w pomarańczowych i szarości.

Dziecko wygodnie na wózku inwalidzkim

Oprócz Pasy, opinie Jetem wakacje podziw otrzymał również fakt, że producent naprawdę dbał o komfort dziecka, kiedy jest w swoim samochodzie:

– na żądanie matka może ustawić przewodnictwo w jednym z trzech możliwych pozycjach;

– aby wyregulować zderzak, należy również wykonać kilka ruchów;

– zła pogoda na ulicy nie jest powodem nie chodzenie, ponieważ możliwe jest, aby obniżyć kaptur do zderzaka, a dziecko chodzić przyniósł przyjemność, na tyle, aby otworzyć dwa okna inspekcji;

– dziecko nie jest silnie wstrząsnąć nawet podczas jazdy po nierównych powierzchniach, jak koło jest dość miękki i częściowo pochłaniają wstrząsy.

Więcej szczegółów na temat wymiarów

Wózki dla dzieci od producenta Jetem charakteryzujących wygody dla matki i dziecka, a także niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można zabrać wózek ze sobą niemal wszędzie. Jeśli mówimy o tym w szczegółach „Holiday” modelu, możliwe jest przytoczyć następujące wskaźniki jego wielkości i wagi:

– szerokość siedziska 32 cm są bardzo zadowoleni i sześciu miesięcy, a trzy letnie dziecko;

– jeżeli siedzenie jest całkowicie rozkładane, dostać wygodne miejsce do spania, którego długość wynosi 65 cm;

– wózek waży mniej niż 8 kg, to znaczy, nawet najbardziej wrażliwych mama poradzić sobie z nośną;

– koła są małe, ich średnica wynosi tylko 15 cm, czyli składany wózek w bagażniku nawet najmniejszych maszyn nie zajmie dużo miejsca.

Co zawiera?

Wiele wózki lato przyjemność dla dzieci wchodzących w sprzedaży mają w ogóle nic, ale z Jetem wakacje można dostać więcej i ocieplenie poduszka maluch stopy. Niestety, muszę kupić własną pokrywę moskitierą i deszcz, ale jeśli wziąć pod uwagę fakt, że ten model wózki odnosi się do budżetu i kosztować sporo, ten niuans nie można uznać za wielką wadą.

Mały „SUV”

Wiele matek, którzy nabyli ten model, zaskoczony tym, że wózek jest bardzo zwrotny. Prawie zawsze, wózek, przeglądy podobnych modeli innych producentów to udowodnić, a nie bardzo dobry przejazd po drogach nierównych lub brudu, ale Jetem wakacje poradzić sobie z takim zadaniem, a rodzice nie muszą wywierać więcej wysiłku w celu kontrolowania wózka. Ponieważ przednie koła – zwrotny nawet najbardziej ostre zakręty można wykonać jedną ręką.

Pielęgnacja wózek

Biorąc pod uwagę fakt, że model ten jest przeznaczony dla bardzo małych dzieci w wieku do trzech lat, producent zadbał, aby rodzice nie były trudne, aby dbać o czystość tapicerki wózka. Jest możliwe, że opinie wózek i zalecenia do nabycia miał kolejny powód, można po prostu zdjąć tapicerki i umyć go.

I wreszcie …

Jeśli zostały szukasz praktyczne, ładne, ale nadal bardzo łatwe „spacer” dla Twojego dziecka i nie są gotowi, aby rozłożyć na takie towary bajecznych sum pieniędzy, aby zwrócić uwagę na ten model. Fakt, że jest to godne waszej uwagi, kładzie nacisk nie tylko producenta, ale również szczęśliwe mamusie w swoich opiniach. Dzięki niemu każdy spacer na świeżym powietrzu będzie zabawa i rodzice, a ich opary jak ta opcja jest praktyczny wózek z boku co patrzysz.