314 Shares 7613 views

Jak wybrać inhalatory dla dzieci.

Wielu rodziców obawia się, jak wybrać odpowiednie inhalatory dla dzieci?

Aby wybrać odpowiedni inhalatory dla dzieci, należy dokładnie przeanalizować wszystkie proponowane gamę produktów, aby zrozumieć wszystkie zalety i wady. W chwili obecnej istnieje szeroka gama inhalatorów, co znacznie komplikuje zadanie, wybierając je.

Wszystkie one składają się z ustnika, maski do oddychania i napiwków. Tam inhalatory ultradźwiękowe i sprężarki przenośne (zasilany baterią), są one dobierane w zależności od wieku dziecka.

W celu dokonania właściwego wyboru, trzeba zdecydować, w jakim celu kupuje go. Jeśli jest to potrzebne do ogrzania górnych dróg oddechowych, to najlepszym wyborem będzie inhalator parowy. Jego zasada działania przypomina wdychanie pary nad garnka, tak szybko, jak nasi rodzice zrobili (oddychanie bulion nad ziemniakami, skręcanie ręcznik). W rodzinie, gdzie dzieci dorastają, inhalatora parowego, jest koniecznością, gdyż w wyniku jego zastosowania znacznie bardziej wydajne niż starych metod pary grzewczej. A Twoje dziecko będzie bardziej zrelaksowany o takich typach procedur, w czasie wdechu, nie będzie czuć dyskomfort. Inhalator pary jest znacznie tańsze niż inne i jest dostępna dla niemal wszystkich grup ludności.

Wdychanie mokry kaszel może inhalator parowy, ma łagodzący wpływ na cały nosogardzieli i promuje wydalanie plwociny odkrztuszanie. Roztwór do inhalacji podczas kaszlu może być self-catering (zbieranie ziół), można korzystać z udogodnień, jeśli żądane, które są sprzedawane w aptekach: Atrovent, Lasolvan (na receptę). Przy wyborze olejków eterycznych, trzeba być ostrożnym, niektóre z nich mogą powodować reakcję alergiczną u dziecka.

Jeśli potrzebujesz inhalator dla dziecka, które cierpi na chorobę przewlekłą, należy skonsultować się z lekarzem – on powie Ci co jednostka powinna być zaznaczona. Niektóre inhalatory dla dzieci mają na celu wpływ na płuca i nosowych, podczas gdy inne są przeznaczone specjalnie dla dzieci cierpiących na astmę oskrzelową. Każdy z nich jest przeznaczona do dostarczania leków do różnych części dróg oddechowych, ale różnią się od wielkości cząstek powstających w inhalatorze. Prosty laika trudno opanować wszystkie te subtelności, ale lekarz specjalista, można łatwo pomóc dokonać wyboru. dobre inhalatory Dolphin (Delphinus), Pro Omron Comp AIR TravelNeb, B.WELL LIMITED i inne.

Co do inhalatora ultradźwiękowego, w których można korzystać nie tylko specjalne leki, ale herbat ziołowych (marshmallow, tymianek i pieniędzy innych ludzi). Jeśli potrzebujesz kompaktowego inhalatora, w tym przypadku, USG będzie idealny. On jest mały rozmiar i ma działanie terapeutyczne.

Inhalatory dla dzieci, które cierpią na przewlekłe choroby (astma) albo chorób układu oddechowego, powinny być starannie dobrane.

Nebulizator – jest uważany za najlepszy inhalator z szybkością transferu leków do organizmu dziecka, który cierpi z powodu chorób układu oddechowego, ale jego koszt jest wysoki. W użyciu jest to dość proste, więc stosuje się go w domu. Ale kiedy go użyć nie można użyć herbatki ziołowe, nie jest zamierzone, jak i leków, takich jak dla nich Lasolvan inne, mogą być używane.

Inhalatory dla dzieci, w naszych czasach, uczyniły to bardzo wygodne, niektóre całkowicie cicha praca bez przerażający dźwięk dziecka. Są to inhalatory, które mogą być stosowane do wszystkich rodzajów narkotyków, ale istnieją pewne ograniczenia w stosowaniu olejków eterycznych lub ziołowe mikstury, ale wszystkie z nich z właściwego użytkowania i selekcji tylko przyniesie korzyści dziecku.