453 Shares 5001 views

Stoki z hantlami w ręku. Zalecenia dotyczące wykonywania sztukę

Stoki z hantlami w ręku – jeden z najbardziej skutecznych ćwiczeń, które zapewniają obciążenie mięśni brzusznych. Jest to bardzo łatwe zadanie. Można to łatwo wykonać nawet w domu. Jednak zanim uciekania się do takiego wysiłku, koniecznie zapoznaj się z techniką jego wykonania. W przeciwnym razie, można dostać zamiast pięknych form znaczne pogorszenie figur.

Funkcje ćwiczenia

Sportowcy wykonywać stoki z hantlami w ręku, aby zmniejszyć wcięcie w talii i wzmocnienie mięśni brzucha ukośny tkanki. Jeżeli działalność ta jest wykonywana prawidłowo, wyniki z treningów, po prostu pyszne. W przypadku nieregularnego wpływu technologii jest wręcz przeciwnie. Talia zaczyna „rosnąć” w szerokości poprzez zwiększenie mięśni.

Ponadto, istnieje inna ważna cecha. To ćwiczenie jest wykonywane tylko z jedną ręką w hantle. Dwa pociski służą jednocześnie do pompowania mięśni rąk. A jeśli chcesz zadbać o swoje talii, a następnie wykonać ćwiczenia z hantle.

mięśnie pracują

Warto zauważyć, że nie tylko poprawia talię podczas wykonywania stoki z hantlami w ręku, stojąc. Które mięśnie pracują podczas ćwiczeń?

Eksperci twierdzą, że takie skłonności umożliwiają wypracowanie:

 • skośne;
 • biodrowo-lędźwiowego żebrowy tkaniny;
 • Mięśnie kwadratowych;
 • biodrowo-przybrzeżne mięśnie klatki piersiowej;
 • dźwigacz łopatki;
 • Mięśnie pośladków;
 • środkowe i górne trapezy.

Bardzo pomocny stoki z hantlami w ręku, na stojąco dla dziewcząt. Takie ćwiczenia nie tylko zapewniają wzmocnienie mięśni brzucha, ale również przyczynić się do poprawy postawy. Ponadto, pozwalają one zredukować złogi tłuszczu w obszarze boków i tyłu. Jednak nie nadużywać tych zawodów. Jeśli przesadzaj ze stoków, wynik będzie dokładnie odwrotnie.

Wykonywanie ćwiczeń

Stoki z hantlami w ręku – proste ćwiczenie, które nie powoduje trudności nawet dla początkujących.

Technologia wydajność:

 1. Początkowo poprawnie podnieść ciężar hantlami. Dla kobiet, optymalny ładunek 3-5 kg. Mężczyźni mogą wziąć hantle o wadze 5-10 kg.
 2. Weź hantle w jednej ręce, tak aby mieścił się wewnątrz dłoni. Wyprostować swoje ciało i naprawić. Druga ręka może być taśma lub zostaną ustanowione przez głowę. Rozmieszczanie nogi ramię szerokości od siebie. Kończyny górnej z hantlami musi pozostać podczas całej klasy linii prostej.
 3. Teraz powoli pochyl tułów do poszycia. Pamiętaj, aby nadzorować, aby złożyć w linię prostą. Pochylić się mocno w kierunku próbuje zatopić niższe. Gdy twoje ciało spadnie na najniższym możliwym momencie powinieneś czuć mięśnie po jednej stronie były zmniejszone, z drugiej strony – rozciągnięte.
 4. Wracając do pozycji wyjściowej, wziąć hantle w drugiej ręce. Powtórz ten przechył w kierunku przeciwnym. Podczas przechylenia wydech. Po powrocie do położenia wyjściowego, wdychać powietrze.
 5. Jest bardzo ważne, aby zrobić jedną lub drugą stronę w równej liczbie tras. W przeciwnym razie, może napotkać na rozwój mięśni asymetryczny.

Rekomendacje autokarów

Stoków z hantlami w ręku, stojąc, przewidzianych doskonałe rezultaty, trzeba słuchać niektórych sztuczek i wskazówek specjalistów:

 1. Umieścić swoje stopy prawidłowo. Odległość między nimi powinna odpowiadać szerokości barków. To pomoże spełnić głębokich stokach, gdzie miednica pozostaje nieruchoma. Jest w tym część ciała bezruch zwiększa efektywność ćwiczeń.
 2. Uważnie monitorować tułowia. Obudowa nie powinna poruszać się do przodu. W dążeniu do spadku na możliwie niskim poziomie, można znacznie zmniejszyć skuteczność ćwiczeń.
 3. Nie należy przyjmować z obiema rękami na hantle. Więc będzie zapewnić przeciwwagę i zmniejszy wszystkie wysiłki do niczego. Zabezpieczyć ładunek z każdej strony osobno.
 4. Aby zwiększyć obciążenie, zaleca się, aby wyprostować wolną rękę nad głowę. Ten prosty gest znacznie zwiększy opracowanie skośnych mięśni. Można bezpośrednio ręka trzymać lekkie hantle. Zatem obciążenie wzrośnie o 2 razy.
 5. Jeśli prawidłowo wybrać odpowiedni dla siebie ciężaru, jesteś w stanie wykonywać co najmniej 10 powtórzeń. Nie należy przyjmować nadmiernych lekkie hantle. Powinieneś czuć napięcie. Opracowanie pozostałych mięśni pokazuje lekkie pieczenie w mięśniach pracy. W przypadku wystąpienia takiego uczucia, to obciążenie jest odbierany poprawnie.
 6. Aby poprawić bilans może być trochę pchnięcie naprzód noga, która jest przez pracujących mięśni.

skuteczny program

Stoki z hantlami w ręku może wykonywać zarówno mężczyzn jak i kobiet. Jednocześnie ćwiczenie jest odpowiednia dla profesjonalistów, sportowców i początkujących.

Trenerzy podać następujące optymalny program, który pozwala mięśnie do pracy:

 1. Ćwiczenie odbywa się bardzo powoli.
 2. Zaleca się w czasie, aby wykonać 8-12 powtórzeń na każdej stronie.
 3. Podczas szkolenia przewidzianego dla 2-3 zestawów.
 4. Stale alternatywne trasy od lewej do prawej.

I pamiętaj, że nie gorliwy absolutnie zalecana w tym ćwiczeniu. Tylko wykonując powyższe propozycje, można zapewnić sobie piękną talię i pompować mięśnie prawidłowo.