459 Shares 6249 views

Baseny w Gomel: przegląd

Kąpiel w basenie jest nie tylko przyjemną, ale również procedurą wellness. Aby cieszyć się taką rozrywką, wystarczy tylko kupić akcesoria do kąpieli i otrzymać zaświadczenie od lekarza.

W prezentowanym materiale chciałbym rozważyć baseny w Gomel, które zasługują na pierwszeństwo uwagi. Dowiedz się, gdzie lepiej iść do miasta, aby dobrze się bawić.

"Wave"

Basen "Volna" (Gomel) znajduje się w samym sercu miasta. Znajdziesz go pod adresem: ulica Irininskaya, budynek nr 16. Tutaj są troskliwi i pomocni instruktorzy, którzy są gotowi pomóc każdemu odwiedzającemu. Pracownicy instytucji biorą udział w nauczaniu pływania nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Goście mogą korzystać z kąpieli w dużym krytym basenie i skosztować sauny. Lokalni autokarze okresowo rekrutują ludzi do grup w fitness i aqua aerobiku.

Basen utrzymuje komfortową temperaturę około 26-29 o C. Wszystkie pokoje są dobrze wentylowane i ogrzewane. Basen ma 4 ścieżki. Jego głębokość wynosi od 1,2 do 2,2 m. W tym przypadku woda jest oczyszczana elektrolitami.

W budynku znajduje się kilka garderob, gdzie można zostawić rzeczy osobiste w szafkach, które zamykają zamykane drzwi. Dlatego goście na basenie nie muszą się martwić bezpieczeństwem ich własności podczas kąpieli.

Dolphin

Nadal badamy baseny w Gomel. Następnie rozważyć instytucję o nazwie "Dolphin", która znajduje się przy: Alei Rechitsky, domu 26. Tu uczymy pływania dla dzieci i dorosłych. W dorzeczu znajduje się 6 torów, których długość wynosi 25 m. Na zwiedzających znajduje się kilka wież skokowych o różnej wysokości.

Personel basenu z delfinami oferuje Gościom możliwość jednogodzinnych wizyt w basenie lub kąpielisku lub zakupienia miesięcznej subskrypcji.

W budynku znajdują się zajęcia do gry w tenisa stołowego, siłownia. Tutaj są kręgi fanów sztuk walki. Pracownicy basenów prowadzą zajęcia z gośćmi gimnastycznymi, kształtowaniem i ćwiczeniami oddechowymi.

"Ryba matki"

Chciałbym też wspomnieć o basenach w Gomelu dla dzieci. Najlepszym z nich jest instytucja o nazwie "Matka Ryba", która znajduje się przy ulicy Golovatskogo 127 (w pobliżu kina jubileuszowego).

Przyjdź tutaj dorośli z małymi dziećmi. Dzieci pod kontrolą rodziców uczą się podstawowych umiejętności pływania. Wizyta w basenie promuje ruch, wytrzymałość i zręczność u dzieci. Instruktorzy oferują klientom klienci zgodnie z efektywnymi programami zdrowotnymi.

Pałac sportów wodnych

Biorąc pod uwagę baseny w Gomel, porozmawiajmy o największej z nich, która znajduje się przy ulicy Mazurova, w domu 114. Przedstawiony kompleks sportowo-rekreacyjny przeznaczony jest do treningu sportowców i prowadzenia zawodów.

Jest kilka kulek basenu. Główny służy do organizacji szkoleń, pływania i polo. Pokazuje 10 utworów, z których każda ma długość 50 m.

Zbiornik skokowy basenu jest wyposażony w sprężyny o wysokości od 1 do 10 m. Tutaj uczą się pływania synchronizowane i prowadzą zajęcia w nurkowaniu.

Trzeci jest płytkim basenem dla dzieci. W tym dziale kompleksu dzieci uczą pływania. Dzieci mogą przyjść tutaj w wieku 5 lat. Głębokość basenu wynosi 1,1 m.

Dla osób, które chcą uczyć swoich dzieci sportów wodnych, lub chcą się pływać, to miejsce wygląda jak jedna z najlepszych opcji.

Podsumowując

Baseny w Gomel oferują usługi dla klientów, którzy chcą pływać w chłodnym sezonie, wzmocnić własne ciało, dostosować sylwetkę i poprawić odporność bez wyczerpania obciążenia ciała. Jak pokazuje praktyka, wizyty w takich placówkach przyczyniają się do zapobiegania ostrej infekcji wirusowej układu oddechowego, pozwala ona wyeliminować problemy kręgosłupa. Zbiorniki Gomel, które rozważaliśmy w przedstawionym materiale, są najlepszymi miejscami, w których początkujący i profesjonaliści mogą swobodnie pływać.