852 Shares 5496 views

Strona główna Sport: poziomy pasek i poręcze ścienne

Marzenie każdego zakochany w sporcie, oczywiście, jest jego własną siłownię. Choć niewielki, w garażu lub piwnicy, ale własne. Optymalnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie są gotowi do inwestowania w tym śnie fortunę, ale jednocześnie chce stopniowo zaczynają przekładać ją w praktyce – jest domem poziomy pasek i równoległe paski. Odmiana ściany danych sprzętu sportowego można kupić w prawie każdym sklepie. Ich koszt waha się od dwóch do pięciu tysięcy rubli, w zależności od elementów jakości, funkcjonalności i mocujących.

Poziomy pasek i równoległe paski, ścianie lub sposobem Pump House

Jednym z najbardziej popularnych pytań młodych ludzi jest: „Jak zbudować dom?”. I niech nieświadomi ludzie śmieją się, ale to jest naprawdę możliwe! Nawet jeśli w środowisku domu nie pozwala zainstalować drabinki, drążki ścienne składane pewno powiesić w swoim pokoju i każdy może. Ale mogą one być wykorzystywane do pompowania prawie wszystkie grupy mięśniowe. Drabinki przyścienne pozwalają wykonywać ćwiczenia na triceps, klatki piersiowej, pleców, a także w prasie. poziomy pasek daje również okazję pracować więcej, a na skrzydłach, biceps, mięśnie ramion i prawie na całej grupy mięśni klatki piersiowej.

Wciąż chichocząc nad turnikmenami? Przeczytaj o Denis Minina i spojrzeć na swoich fotografiach: idealny silne ciało o doskonałych proporcjach, a on robi na zewnątrz sportu! Pomimo powszechnego przekonania, dzięki rzemieślników i ich rozwoju, dom może być umieszczony sprzęt sportowy, taki jak szyny ekspanderów trakcyjnych, poziomym pasku, poręczach ściana z mocowań do sufitu lub podłogi. Oni nie zajmują dużo miejsca, ale w tym samym czasie szkolenia ich być nie mniej skuteczne niż w pokoju!

Nadmuchać ręce pomoże deski. Ściana, kompaktowe i niedrogie!

Niewiele osób wie, że zastój w rozwoju mięśni jest spowodowane faktem, że te powinny bardzo szybko dostosowane do rodzaju obciążenia, do którego je wyeksponować. Nawet kulturyści często zaleca się zmienić Tricep treningu z częstotliwością równą francuskiego benching na deski, i vice versa. Pozwala to nie tylko lepszą pracę swoich rąk, ale także te mięśnie pracują stabilizatory, które wcześniej nie zostały poddane odpowiednim obciążeniem. Tak więc, ćwiczenia na świeżym powietrzu jest nie tylko bardzo dobrze rozwijać wytrzymałość mięśni i ciało działają na ulgę, ale również przezwyciężyć stagnację w rozwoju ciężarów roboczych!

Ale także wszystko działa w różnych pozycjach na barach, ty pompowane przegub ramienia i klatki piersiowej, które tworzy anatomicznie poprawny kształt mięśni i daje wspaniałe rezultaty dla tych, którzy trenować, aby osiągnąć estetyczną formę ciała.

wniosek

Podsumowując, możemy powiedzieć, że równoległe paski, zamontowane lub przymocowane do prętów mur, nie tylko są tanie substytutem klasycznego sprzętu sportowego, ale także motywować do ćwiczeń w domu. Po tym wszystkim, co jest pierwszą myśl pojawia się, gdy przechodzą przez kołowrót? Złóż-inne podejście! I siedzieć w domu na kanapie, kiedy przed tobą zawiśnie jako proste i skuteczne narzędzie ciała pompowania, to jest po prostu niemożliwe!