370 Shares 8269 views

Szczegóły dotyczące sposobu warzenia mleka oolong

Jak zaparzyć mleka oolong? Zanim odpowiemy na to pytanie, konieczne jest, aby dowiedzieć się, co to jest produkt, który właściwości i smak ma.


Chińska herbata oolong (mleko): Co to jest?

Milk Oolong – jest to herbata chińska, która należy do elitarnych odmian. Pomimo faktu, że gotowy napój nie jest dodawana do mleka, jego rodzaju zostały odszukane notatki i zapach produktu. Jest stąd pierwotna nazwa napojów.

Jak wiecie, ta herbata jest zbierana tylko wiosną i jesienią. Przede wszystkim jest to ostatnia kolekcja jest ceniony wśród konsumentów, jak zapach i smak tego produktu bogatszego.

Herbata oolong mleka: właściwości korzystne

Cechą charakterystyczną takiego napoju jest jego działanie rozgrzewające i zdolność do przeciwdziałania procesowi starzenia. Przed opisaniem jak mleko parzenia oolong, należy zauważyć, że produkt promuje zrównoważony rozwój gruczołów wydzielania gruczołów. Ponadto, ta herbata jest zalecana do picia więc płci pięknej, które są zbyt gruby lub odwrotnie, sucha skóra. Mleko oolong pomaga przezwyciężyć niedobory witamin w organizmie, gdyż zawiera około 400 korzystne składniki.

Po zjedzeniu tłustych jak zaleca pić napój złożony. Po tych wszystkich elementów, które składają się na tę herbatę, może stymulować produkcję trzustki, który przyspiesza trawienie.

Jak pokazuje praktyka, zastosowanie 1000 ml mleka oolong dziennie znacząco obniża poziom cholesterolu we krwi. Ale zanim do picia tej herbaty, należy dowiedzieć się, co to ma przeciwwskazań.

Przeciwwskazania

Milk Oolong, właściwości użytkowe, które zostały przedstawione nieco wyższy, nie zaleca się jeść przed pójściem do łóżka. Ponadto zabrania się do picia dla kobiet w ciąży, ponieważ zawiera dużą ilość teiny. W takim przypadku, jeśli chcesz uzyskać tylko korzyści z tego napoju, to powinny być spożywane w małych dawkach.

Piję w domu

Jak zaparzyć mleka oolong? Odbywa się to dość łatwo. Jednak, aby herbata zachowała cały smak i aromat, konieczne jest przestrzeganie ścisłych zasad, a mianowicie:

  • Aby przygotować ten napój jest najlepiej stosować gliniany czajniczek o grubości dna i ścian. Pozwoli to na długi czas, aby się rozgrzać w garnku.
  • Woda do mleka oolong jest pożądane, aby wziąć zakup butelkowanej, ale lepiej – wiosna. Po tym wszystkim, zwykła woda z kranu uruchomiony, może zepsuć drinka.

Od warzenia mleka oolong? W tym celu, czajniczek gliny powinien być dobry nagrzewania, przemywa go z wrzącą wodą. Ponadto, ciepłe dania trzeba wlać około 7-10 g składnika infuzji (w zależności od liczby członków rodziny lub gości, którzy będą mieli ten napój). W powyższym ilości herbaty dodać do reaktora około 500 ml wody. W ten sposób początkowo liście herbaty muszą zostać wypełnione małej ilości wrzącej wody o temperaturze około 87-90 ° C. Jeżeli prawo do użycia płyn stacjonarnego, herbata utraci swój smak i aromat.

Wszystko rozplanowane herbata pozostawia otwarte, pierwszy Gulf wrzącej wody zaleca się połączyć. Następnie ceramiki ponownie dodać gorącą wodą, a następnie wlewów szczelnie zamknięte około 2-3 minut.

Szczególną cechą herbata mleko herbata oolong jest to, że nie można zaparzyć jedną, nawet dwukrotnie. Ale za każdym razem czas, który poświęca się na tym procesie będzie nieznacznie wzrosła. Ponadto, smak herbaty z tego też się zmieni, ale nie gorsze.