112 Shares 3722 views

Fakty z biografie: wzrost Ekateriny Varnavy


Ekaterina Vladimirovna Varnava – uczestnik show "Komedia Vumen". Ta piękna, wysoka, smukła dziewczyna z poczuciem humoru, ma fanów nie tylko w Rosji, ale również za granicą. Wiele kobiet i mężczyzn zainteresowanych wzrostu Ekateriny Varnavy, jego parametry i wagi. Ten artykuł będzie dotyczyć oraz krótki życiorys jasnym aktorki.

biografia

Katarzyna – Moskal, urodzony 09 grudnia 1984, mój ojciec – żołnierz, matka – lekarz. Katya wykształcenia prawnik, absolwent Misa. Jej kariera rozpoczęła się w telewizji z udziałem zespołów KVN w „Zespole małych ludzi” i „tajemnic”. Od sierpnia ubiegłego roku, prowadzi program „NTV rano” na „Rossija 1” kanał jest współgospodarzem z „Clash of the Chórów”. Grał w komedii „8 pierwszych randek” Ilona – dawna miłość głównego bohatera. Seria 154 z serialu „UniVer” odegrał się. Do tej pory, Catherine – udany uczestnika „Komedia Vumen”. Ponadto projekt choreograf, symbol seksu humorystyczny programów – jest także Ekaterina Varnava.

Wzrost, waga, opcje

Katya – wysoka i szczupła dziewczyna, posiada wspaniałe piersi i mały talii. Tak jak wysoki jest Ekateriny Varnavy? 181.1 cm, ciężar jednocześnie tylko 63 kg. Jak udaje jej się zachować idealny kształt i elegancki wygląd? Katarzyna tańczy od dzieciństwa, odżywianie się, regularne wizyty w siłowni. Aktorka prowadzi aktywny tryb życia.

Taniec – to jest życie

Ekaterina udział w tańcu od dzieciństwa w sporcie na „Pioneer”. Lekcje trwały prawie trzy godziny każdego dnia, były sporadyczne weekend. W niedzielę przyszła gwiazda pracowali indywidualnie. Rodzice nabrała entuzjazmu córki dużo pieniędzy: płatności za lekcje, podróże, garnitury. Ale Katya kochała tańczyć, i to było najważniejsze dla niej. Nawiasem mówiąc, z powodu wysokiego wzrostu aktorka miała problemy. wzrost Ekateriny Varnavy nie jest zbyt wpływ na klasę, ale sprawa z partnerem, aby dziewczyna czuje. Po wakacjach Katya wrócił do klasy. W ciągu trzech miesięcy wzrosła ona się i stać się ich partnerem o 20 centymetrów. Nauczyciel natychmiast zaczynają szukać zastępstwa. Z trudem, pokonując całą szkołę tańca, nauczyciel jest jeszcze znaleźć godnego partnera. Ale nieoczekiwanego. Podczas wykonywania taniec paso doble facet nie mogłem trzymać tancerkę, i upadła na podłogę. Długi przetwarzanie, odzysk i stały ból zmusił Katarzynę zrezygnować z zatrudnienia, ale nie zawsze. Tak więc, dzięki swojej pasji do Katya jest nastrojony ciało.

Zakłóca czy taki wzrost w życiu osobistym

Ekateriny Varnavy wysokość 181 cm, ale że nie zatrzyma! Idealnej formy w połączeniu z wysoką dynamiką zwabić tysiące mężczyzn na całym świecie. Ale sercem ciężkim aktorki. Katarzyna nie lubi mieszkać na swoim życiu osobistym, biorąc pod uwagę to niepotrzebne. Wiadomym jest, że jego wybranej osoby w mediach, ale nazwa jest utrzymywane w tajemnicy. Niektóre źródła podają, że ten Dmitri Khrustalev. Ale zarówno aktor odmówił komentarza w tej sprawie.

Sex symbol "Komedia Vumen"

wzrost Ekateriny Varnavy połączeniu z harmonii i piękna, naturalna charyzma wykonany projektu kobieta seks symbol. Rzeczywiście, Kate jest bardzo atrakcyjna, mężczyźni marzą o takiej dziewczyny. Ale mimo wszystko to artysta jest bardzo skromny. Była zazdrosna o jej miłości i jej są wygładzane wiele kobiet i młodych dziewcząt!