228 Shares 1752 views

Jaki jest odlew i jego funkcje

Teraz bardzo często w telewizji lub w radiu, można usłyszeć zapowiedź odlewu. W tym przypadku, odlewy mogą być przeprowadzane przed strzelanie pokazów telewizyjnych, filmów, programów rozrywkowych itd. W celu ustalenia, w jaki sposób prawidłowo uczestniczyć w tym wydarzeniu, trzeba najpierw dowiedzieć się, co odlewu.


Pochodzenie słowa „odlew”

Początkowo angielskie słowo „Casting” nazywa szczególną połowów, który określa dokładność zakidyvaniya przędzenia. Innymi słowy, to znaczy rzucanie do stawu lub rybackich prętów i innych wędkarskiego.

Jaki jest odlew w naszym nowoczesnym społeczeństwie? Nie tak dawno temu, słowo wszedł do użytku w doborze modelek do udziału w konkursach piękności. A teraz odlewania wybór połączeń kandydatów do udziału w rozrywce telewizyjnego, natury intelektualnej. Ponadto, wielu dyrektorów i producenci uciekają się do odlewania, gdy trzeba znaleźć odpowiedniego aktora lub aktorkę do roli wydajności w danym filmie.

Castingi – szansa dla początkujących

Często każdy może wziąć udział w przesłuchaniach. Ale co do zasady, nawet przed rozpoczęciem selekcji w blab takich czynników jak wiek kandydatów, danych zewnętrznych, edukacji, z doświadczeniem w danej dziedzinie. Ten ostatni punkt nie zawsze jest bardzo ważny, więc początkujący twórczy ludzie mogą spróbować swoich sił w takich odlewów. Na przykład przesłuchanie na wystawie czasami specjalnie ułożone, aby wybrać nową, „świeże” osobę, która nie była jeszcze zapoznać się na ekranach telewizyjnych. W tym przypadku, zachęca początkujących i pokazać się.

Etapy selekcji

Zazwyczaj odlewania obejmuje kilka etapów. Wielu producentów preferuje realizację pierwszego etapu pilota. Odnosi się to do wypełnienia w witrynie internetowej kwestionariusz, w którym wnioskodawca wskazuje swoje dane osobowe (płeć, wiek, opis z danymi zewnętrznymi, doświadczenie), jak również podejmowania zdjęć i filmów. Po obejrzeniu wszystkie profile są wybrani wnioskodawcy, którzy są zaproszeni na osobiste spotkanie. Wielu uczestników mieć świadomość z góry, że taki casting, aby przygotować się psychicznie do przyszłych badań. Może to być taniec, a wykonanie utworu. Tak więc, jeśli jest to odlew w filmie, zanim osoby uczestniczące będą mieli za zadanie zaprezentować swoje umiejętności aktorskie – inny fragment spektaklu, recytować wiersz, itp …

Jak zachowywać się na castingu?

Jeśli kandydat do przyszłej roli w filmie lub projektu TV Master jest znane z tego, że taki odlew, to już ma początkowe szanse na wygraną. Należy jednak przestrzegać kilku zasad, które pomogą ustawić jury. Przede wszystkim konieczne jest, aby zastanowić się nad sposobami jego wizerunek. Jeśli istnieje wybór do roli gospodyni domowej, byłoby głupotą przyjść na casting z jasnym, „kolorowanie” „krzyczy” manicure, mini i walki na twarzy.

Innym ważnym czynnikiem jest dobrze postawione pytanie kandydata. Istnieją przypadki, w których producent podczas oglądania występów wnioskodawcy może zostać poproszony, aby powiedzieć trochę o sobie. Aby nie stracić twarzy, właściwe jest, aby zastanowić się nad sposobami swoją małą historię.

Zwróć uwagę na język ciała, ekspresji uczuć, reakcji. W doborze kandydatów na stanowisko wiodących programów telewizyjnych najczęściej zadawane pytania o różnym charakterze, w tym obciążające. I tutaj z partii czekają na niego odpowiednią reakcję i oryginalną odpowiedź. Zdolność do szybkiego zorientowania się w trudnej sytuacji i postawa są również ważne, ponieważ programy telewizyjne są różne i często występują nietypowe sytuacje. Dlatego następnym lider powinien być na to przygotowany.

Oczywiście, często wybierane są na prawie niewidocznej roli w teledyskach i filmach do udziału w małym epizodzie. Warto jednak zwrócić uwagę, ponieważ z takich małych ról skumulowane doświadczenie w twórczym środowisku.