274 Shares 4099 views

Co robi „TNT”, a tajemnica jego sukcesu?

Podczas gwałtownego rozwoju rynku telewizyjnego w Rosji, kiedy kraj został wyzwolony spod ideologicznej jednolitości, ekrany telewizyjne wypełnione kanały o różnej jakości. Wiele z nich zniknęły, wiele pozostało, ale znacząco zmniejsza obszar dystrybucji swojego sygnału. Jednak „TNT” kanał udaje się wspiąć na górę telewizji i Olympus przyczółek tam.


Czynniki sukcesu

Sposób oznacza „TNT” – „Your New Television”, raz ustalona jego rozwój i ewolucję w kierunku rozrywki i młodzieży kanału. Wydaje się, że te kanały w telewizji rosyjskiej Enough, więc co to przyciąga widzów? Spróbujmy zrozumieć: grupy docelowej „TNT” – to w większości młodzi ludzie, ale nie jest to łatwe, jako grupy społecznej, a jako najbardziej obiecujący jej części – to one skupiają wiele programów tego kanału. Jednocześnie firma stara się podnieść zespół nowych twarzy z różnego rodzaju odlewów, aby zidentyfikować utalentowanej młodzieży rękę. Są to z należytym wysiłku może również przystąpić w serii i bohaterów uczestników różnych reality show. I wszystkie inne osoby, nie ma wątpliwości, warto obserwować wzloty i upadki kariery telewizyjnej swego sąsiada, krewnego i przyjaciela. Dlatego oceny kanału zawsze są dość wysokie i nadal rośnie.

Tajemnice popularność kanału

Co to znaczy „TNT”, a to musi być przedstawione: przeważająca liczba osób w naszym kraju jak Drink gry, cieszyć się świeże dowcipy, jasne i niezwykły humor. Większa liczba byłych członków popularnego serialu został nakręcony na tym kanale, co więcej, są jego znakiem firmowym. Wystarczy wspomnieć „Comedy Club” i jego mieszkańców, z których każdy posiada tygiel komiks wybór. Jakość „TNT” i bieg ich produkcja jest wysoko ceniony w ludziach telewizyjnych dla tożsamości, różnorodności i starać się interaktywny kanał, dając każdemu człowiekowi szansę zabłysnąć w eterze. „Komedia bojowa” corocznie wypełnia kanał piggy prawdziwe arcydzieła komiczne. On też jest popularny i rosyjska publiczność za brak programów informacyjnych, analityków, programów politycznych i gospodarczych, co sprawia, że „TNT” modne wśród młodzieży kanału.

pojęcie firma

Twórcy długim namyśle, jak rozszyfrować „TNT”, to od razu wpadł na podstawowej idei nowego kanału – nowy, zabawy, pozytywnych – trzy filary, na których sukces nowego telewizora. Duża ilość czasu antenowego poświęcono twórców sitcomów – komedia, absurdalnej sytuacji , w której dana osoba dostaje. Wszystkie serie „TNT” są bardzo popularne, „UniVer”, „Stażyści”, „prawdziwi chłopcy”, „Zajcew plus jeden” i wiele innych. Ponadto, każdy oszczędny, utalentowana grupa może spróbować swoich sił na tym kanale, a jeśli publiczność zakocha się w swojej pracy, możemy powiedzieć, że rejestracja z częstotliwością „TNT” jest świadczona.

Co robi „TNT”? „Twój nowy telewizor” – to znaczy, świeże podejście i oryginalne rozwiązania, podobnie myślących ludzi. To wystarczy, aby pokazać wyobraźnię, dają możliwości do twórczego myślenia – i kanał w bezpośrednim tego słowa znaczeniu będzie Twój!