212 Shares 2778 views

Russell Brand: biografia, kariera w filmach i TV, życie osobiste

Russell Brand – brytyjski komik, aktor i prezenter telewizyjny. Ma wielu zwolenników i zazdrosny. Chcesz przeczytać biografię tego duszny przystojny? Mamy przyjemność przedstawić Państwu możliwość.

życiorys

Urodził się 4 czerwca 1975 roku w małej miejscowości Grace, położony na terenie hrabstwa Essex (południowo-wschodnia Anglia). Russell został wychowany w zwykłej rodzinie. Jego ojciec, Ronald Brand, – profesjonalnym fotografem. A matka jest gospodynią domową. Moi rodzice byli małżeństwem przez 6 lat, zanim się urodził, a rozwiedli się, gdy dziecko było 6 miesięcy. Wkrótce Russell pojawił ojczym.

Od najmłodszych lat, nasz bohater pokazał kreatywność. W szkole brał udział w produkcjach teatralnych. Lubił śpiewać, tańczyć i śmiać innych facetów. 16-letni chłopiec opuścił dom, skontaktował się złe towarzystwo, zaczął brać narkotyki.

W 1991 roku udało mu się wejść do Akademii „Włochy Conti”. Ale w pierwszym roku Russell wydalony. A wszystko z powodu uzależnienia od narkotyków. W 1995 roku, mężczyzna podjął kolejną próbę zdobycia działając szkolenia. Ale znowu czekam na niepowodzenie.

W latach 2000 i 2007 pełnił funkcję komik stand-up. Jego talent i poczucie humoru nie doceniane tylko publiczność angielskiego, ale także obywateli USA.

Z biegiem lat, atrakcyjna brunetka pracuje na takich kanałach jak MTV, UK Play i Channel 4. Był to cała armia fanów.

Russell Brand: filmy z jego udziałem

Działając na aktywność naszego bohatera sięga 2005 roku. Dostał rolę Tommy Najświętszego komedii. Reżyser był zadowolony ze współpracy z początkującego aktora.

W 2007 roku pojawił się drugi obraz z Russell Brand. Tym razem próbował na wizerunek byłego złodzieja Ellie w filmie zimną krwią.

Po wystrzeleniu w filmie „kolegów” (2007), jego kariera nabrała rozpędu. Do tej pory, jego twórczy świnka 18 ról w filmach należących do różnych gatunków.

życie osobiste

Russell Brand – atrakcyjne młody człowiek z talentem aktorskim i dobrym poczuciem humoru. Nigdy nie brakowało dbałością kobiet.

W 2009 roku zaczął wicher romans z piosenkarką Keti Perri. Wkrótce para zaczęła żyć pod jednym dachem. Oni zbudowali gigantyczne plany na przyszłość razem. W październiku 2010 roku, Katy i Russell sformalizowane relacje. Ale ich małżeństwo nie trwało długo. Już w grudniu 2011 roku rozwiedli się.

Teraz sercu parno przystojny darmo. Większość czasu poświęcał pracy. W domu był zawsze czeka na czworonożnego ulubieńca – kot o imieniu Morrissey.

ciekawostki

  • Nasz bohater jest wegetarianinem 14 lat.
  • Od 2002 roku, Russell Brand nie pali, nie pije alkoholu i narkotyków. Krawat ze złymi nawykami pomógł mu regularne mantrę Reading „Hare Kryszna”.
  • Aktor kilka godzin dziennie daje jogi i medytacji.
  • Ich występy na scenie kończy frazę „Hare Kryszna”.

Konkludując

Pisaliśmy o tym, gdzie się urodził i jak budować karierę Russell Brand. Ma wiele dziwactw w zachowaniu i wyglądzie. Ale możemy powiedzieć, że mamy do czynienia z jasnym, ciekawych i niezwykłych ludzi. Życzymy mu powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach!