598 Shares 9516 views

Cheesecake przepis w domu

Tort z tajemniczym imieniem sernik staje się coraz bardziej popularny w Rosji. Powodem tego może być zagraniczna nazwa delikatności. W rzeczywistości nic nadzwyczajnego tego ciasta nie reprezentuje się, można doskonale przygotować sernik w domu, bez specjalnego wysiłku.


Wielu patriotycznych kucharzy jest niezadowolonych z faktu, że zamiast rodzimych ciast z kapustą jesteśmy zmuszeni do "zagranicznego mikstury". Ale po pierwsze, gotowanie, podobnie jak każda kreatywność, nie ma wewnętrznych granic. I po drugie, analogi sernikowe istnieją również w kuchni rosyjskiej. "Ser" w języku angielskim to nic więcej niż "ser". Jest zdania, że pierwszy sernik pojawił się w starożytnej Grecji, a angielska nazwa jest po prostu dlatego, że angielski stał się językiem międzynarodowym. Sernik – to tylko ser lub ciasto twarogowe, które było gotowane przez babci babci. Jednym słowem, nie ma innowacji i przepisu na sernik w domu można znaleźć w notatce matki.

Przygotowanie sera w domu nie różni się znacznie od fabryki. To raczej niechętna potrawa. Ponadto jest to bardzo przydatna terapia. Sery i twaróg, w nim stosowane, są bogate w wapń.

Przepis na sernik w domu może wyglądać tak:

Najpierw musisz przygotować trzy ciasta. Weź 400 gramów suszenia, 70 g masła, 300 g cukru. Suszenie musi być uziemione w procesorze żywnościowym lub wałku tocznym, a następnie dodać cukier i masło i wymieszać. Uzyskaną mieszaninę wprowadza się do formy. Nie zapomnij umieścić specjalnego papieru do pieczenia w formie, w przeciwnym razie sernik będzie kleić lub może się palić. Wielu ludzi pyta, dlaczego wytrzeć ciasto przed suszeniem? Tylko dlatego, że suszone już ciasto pieczone. A twaróg lub ser, włączony do ciasta, nie lubi długiego pobytu w piecu. Ciasto po prostu nie może być pieczone, jeśli wydostawiesz ciasto z kuchenki wcześnie. Opcja przedstawiona tutaj jest tylko jednym przepisem na sernik w domu. I jest ich więcej niż kilkadziesiąt w kulinarnym świecie.

Druga i trzecia warstwa (więcej niż trzy nie zalecane) odbywa się w podobny sposób. Napełnienie będzie się różnić w zależności od konkretnej receptury. Na przykład 100 g cukru, tyle samo kwaśnej śmietany, 400 g sera twarogowego, 100 g waniliny, 100 g śliwek. Wymieszaj składniki. Śliwki muszą być drobno posiekane. Masa jest umieszczana między ciastkami. Sernik jest pieczony w temperaturze około 170 stopni. W Wielkiej Brytanii nie jest pieczone. Jest to zimny deser. Jeśli nie ma czasu na wypieki, spróbuj wersji brytyjskiej – nie zawiedzie. Kiedy ciasto jest gotowe, zawsze ostudź. Molowany twaróg, jak ser, nie jest bardzo wygodny do jedzenia. Możesz samodzielnie zdobić ciastko. Użyj stopionej czekolady, dżemu, dżemu, bitą śmietaną – wszystko, co Twoja fantazja mówi. Zwłaszcza będzie pyszne z truskawkami! Najpewniejszą rzeczą jest to, że przepis z sernika w domu nie wymaga specjalnych wydatków i można szybko gotować ciasto. Teraz goście nie zauważą, że nieświadomie – szybko i opericznie można rozpieszczać swoich bliskich smakowitymi deserami!

Kolejna recepta na sernik w domu obejmuje wszystkie powyższe składniki i 80 gramów tartego sera (zwykle z sera ricotta, havarti). Aby ciasto serowe usprawiedliwiało jego nazwę, należy przygotować ją tak napełniającym. Do tych celów nadaje się również ser śmietankowy . Jeśli jest słone, nie dodawać cukru i innych słodkich składników do wypełnienia. Ten sernik może być podawany na przykład ze śmietaną (bez cukru). Jeśli ser nie jest słony, ma obojętny smak, można spokojnie słodzić naczynie – nie psuje smaku. Spróbuj wyszukać nowe opcje!