565 Shares 1436 views

Jak odblokować telefon Samsung: praktyczne wskazówki

Aby zrozumieć, jak odblokować telefon Samsung, trzeba najpierw znać model urządzenia. Nie będzie źle myśleć o tym, jak można go zablokować. Jeśli umysł nie przychodzi, to możemy spróbować wprowadzić w polu hasło PUK-określonego kodu, który można znaleźć w dokumentacji karty SIM. Jeśli to nie zadziała, to musisz nosić ze specjalistą telefonicznie lub spróbować go odblokować. W ten sposób można pomóc z naszymi instrukcjami.


Jak odblokować telefon Samsung? Najpierw trzeba zdecydować się na rodzaj zamka, i są one różne. Na przykład, telefon nie jest zablokowany ciebie i do operatora, to trzeba zadzwonić do firmy, aby dowiedzieć się powód blokowania. Najczęściej jest proszony o dzwonienie z danych paszport uchwyt karty SIM.

Czasami ludzie przypadkowo zablokować telefon, na przykład, użytkownik ma umieścić na kod zabezpieczający urządzenie, a on zapomniał. W tym przypadku będzie tylko pomóc specjalista i odblokować procedura trwa kilka minut. Ale będzie musiał zapłacić pewną (nie zawsze) symboliczną kwotę.

Jednak, jak odblokować telefon Samsung siebie? To może być używany zaprojektowany specjalnie dla tego programu, tak zwany kod master, ale nie zawsze daje wynik pozytywny, gdyż interwencja w funkcjonalności produktu często prowadzi do jeszcze bardziej tragiczne konsekwencje.

Aby zrozumieć, jak odblokować telefon Samsung, trzeba wiedzieć na pewno, jaką funkcję w telefonie jest zablokowana. Jeśli urządzenie jest umieszczone na karcie pamięci, a potem, niestety, zrobić tu o własnych siłach nie może być cokolwiek. Pozostaje jeszcze tylko nosić telefonu do centrum serwisowego, ale nie ma gwarancji, przywrócenie dostępu. W tym przypadku łatwiej jest kupić nową kartę pamięci. Zazwyczaj taka sytuacja ma miejsce, gdy osoba przypadkowo przywraca domyślne ustawienia telefonu. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, to najlepiej, aby wyjąć kartę pamięci.

Samsung telefon komórkowy może zostać odblokowane przy użyciu wspólnego algorytmu, ale do tego potrzebny jest kod seryjny telefonu. Po tej procedurze, wszystkie Twoje ustawienia automatyczne oraz wszelkie dane zapisane w telefonie zostaną usunięte. Przywrócić wszystko trzeba ręcznie!

Jeśli nadal zdecydować do czynienia z problemem osobiście, można użyć tego algorytmu. W celu przeprowadzenia manipulacji odblokowywania telefonu, trzeba go wyłączyć. Następnie należy wyjąć kartę SIM i włącz. Następnie wpisz w następującej kolejności numerów: * 2767 * 2878 # (ten zestaw znaków jest nazywany również częściowe źródło rozładowania). Po tym, telefon wyłączy się automatycznie. Musisz włączyć go ponownie. Jeśli wyświetlacz telefonu będzie migać – nie martw się, to jest całkiem normalne. Po zakończeniu flashowania, włączyć telefon. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, powinien być zaangażowany w trybie normalnym. Po tym, wszystkie dane zostaną zresetowane. Aby uzyskać dostęp do telefonu, trzeba będzie wprowadzić kod standardowy w postaci czterech lub ośmiu zer.

Po tej procedurze, można bezpiecznie korzystać z telefonu. nadal tylko uważać, aby nie tworzyć sytuacji, w której telefon może zostać zablokowany!