444 Shares 2929 views

Jak zrestartować iPhone sam

Jeśli nagle urządzenie mobilne z nieznanych powodów przestał reagować na wszelkie prośby użytkowników, samo pytanie pojawia się sama, w jaki sposób, aby ponownie uruchomić iPhone. Do pojawienia się „zawiesić” przyczyn może być wiele. Na przykład, może wpłynąć na nowo zainstalowany program lub aplikację, która nadal muszą następnie usunąć. Dotyczy to zwłaszcza programów beta. Może użytkownik zapomniał przeczytać opinie o iPhone, i okazało się, że chińskie i nie najlepszej jakości, więc iPhone restartuje nierozsądnie i na stałe?


Aby rozpocząć, nie spiesz się, poczekaj 5 minut – jest to, że w tym czasie urządzenie jest w pełni odrestaurowany, i będzie działać normalnie. Można spróbować, aby zamknąć aplikację, która spowodowała problem poprzez naciśnięcie przycisku Home.

W przypadku niepowodzenia pierwszej metodzie, można spróbować rozwiązać problem w inny sposób – przycisk usypiania / budzenia i Home stłumić jednocześnie i przytrzymać aż na wyświetlaczu zgaśnie. Następnie można kontynuować naciśnij przycisk, urządzenie automatycznie się włączy. W przeciwnym razie, należy ponownie użyć przycisku usypiania / budzenia.

Działania te całkowicie załadowany iPhone i kończy wydajności urządzenia do odzyskiwania. Ostatnim krokiem w normalnym funkcjonowaniu urządzenia będzie usunąć program, nazywając „zamrożenia”.

Jak ponownie uruchomić iPhone w przypadku, gdyby nie widzi karty SIM? Czasami to pomaga, ale w większości przypadków nie ma żadnego wpływu. W takich sytuacjach zaleca się koniecznie zapoznać się z autoryzowanym centrum serwisowym jako zajęcie niektóre uszkodzenia można osiągnąć tylko wtedy, gdy użytkownik rozumie podobną technikę. Źródłem problemu może być nawet czytnik kart pamięci, zwłaszcza gdy urządzenie jest często uderzenia lub upuszczenia. Może być stosowany w takiej sytuacji jest dość prosta metoda naprawy – wystarczy wyjąć kartę SIM i umieścić go w miejscu ponownie.

Jeśli sieć nie jest tak okazało, przyczyną awarii może być przykryta i najbardziej karty SIM. W tej sytuacji, jak zresetować iPhone na własną rękę? Dla większego przekonania, że jest to urządzenie jest uszkodzone, można użyć innej karty SIM i sprawdź połączenie. Jeśli zastąpienie „Sims” do innego tam link, przyczyna problemu tkwi właśnie w nim. W tym przypadku należy skontaktować się z kabiny operatora i zastąpić „Karta SIM”, ponieważ proces restart nie pomaga w tej sytuacji.

Innym powodem może być problem błędna wersja „firmware”. Jak zresetować iPhone w tym przypadku? Jest prawdopodobne, że „firmware” będzie musiał ponownie zainstalować lub uaktualnić – tu znowu potrzebować pomocy specjalisty. Ponieważ w tym stanie iPhone funkcjonalność staje się bezużyteczne urządzenie, które nie zawsze jest odpowiednio reaguje na polecenia użytkownika, w tym restarcie.

Problemy pojawiają się, może nawet z iPhone, pomimo całej swej doskonałości. Przy zerowej wyniku realizacji prostej operacji restartu, jej właściciel jest zalecane, że niezależna korekcja problemu, lepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalnego rzemieślnika.