459 Shares 1955 views

Co to jest „Blackberry”? Telefony komórkowe BlackBerry: opinie, ceny

Kiedy mówimy o smartfonach, często pochodzą z jakiegoś powodu do urządzeń umysł od Samsung, Apple, HTC, LG i innych konkurencyjnych firm, które produkują telefony dotykowe, może dosłownie wszystko. I słysząc coraz mniej zrazy marki BlackBerry, który nie jest gorszy niż smartfony.


Fakt, że taki „Blackberry” i dlaczego ten produkt jest kanadyjska firma zasługuje na szczególną uwagę, omówimy w tym artykule. Także ujawnić główne cechy najnowszych modeli tej marki i ceny w sklepach z artykułami elektronicznymi. Wciąż dają niektóre urządzenia sprzężenia zwrotnego tych klientów.

pojęcie

Tak więc, jak już wspomniano, są wytwarzane przez Canadian wywoływacza mobilnego urządzenia RIM. Ogólnie rzecz biorąc, każdy inteligentny telefon „BlackBerry” jest godne uwagi z tego powodu, że firma ma swoją własną tożsamość korporacyjną.

Spójrzmy na przykład na popularnych nowoczesnych smartfonów. Mają kształt prostokątny, duży ekran, tę samą lokalizację przycisków nawigacyjnych, w prawie wszystkich przypadkach, system operacyjny Android lub iOS. Wyjątkowość może pochwalić się chyba, że Nokia z jego Lumia na Windows Phone. Wszystko cokolwiek innego na rynku nie spełniają telefony!

„Blackberry” powinno być odrębnie w tym przypadku. Telefon posiada klawiaturę QWERTY, która nie jest używana w większości smartfonów. Firma opracowała swój własny styl – czarny, ścisłe ton linii. Wreszcie, telefony nie są kopiami innych urządzeń, tylko za to deweloperom już muszą płacić daninę!

zalety

Nadal możliwe jest, aby wymienić niektóre z atutów tych urządzeń. Na przykład, zastrzeżony system operacyjny. Ze względu na fakt, że inteligentny telefon „BlackBerry” nie działa na Androidzie, to doskonale reaguje na dotyk właściciela, a nie zwalniać i nie pozwala za opóźnienia w wykonywaniu zadań.

Ponadto, jeśli nie wiesz co to jest „Blackberry”, warto wspomnieć o specjalnej metody zaszyfrowanych danych. W związku z tym, wszystkie informacje, które masz na swoim urządzeniu, BlackBerry, jest ściśle tajne. Dodajmy do tego hasło funkcji ustawiania na foldery i pliki – i uzyskać idealny telefon dla członków rządu i urzędników różnych szczebli.

Innym ważnym punktem – pełna klawiatura. Zgadzam się, że jest to dość odważne decyzja, że nie odważył się pójść do większości programistów mobilnych. Ze względu na swoje urządzenie „BlackBerry” (spółka ocen, będziemy publikować później) jest wygodnym narzędziem do wysyłania poczty, korespondencji i przeglądanie Internetu z dowolnego miejsca!

Zaletami urządzenia mogą również zawierać w sobie atrakcyjny wygląd, jakość wykonania, materiały, które są używane w korpusie urządzenia, jak również niezawodne i trwałe usługi.

awarie

Nie możemy powiedzieć, że BlackBerry marka jest bardzo skuteczne w rynku smartfonów. Kłopoty zaczęły się w 2013 roku kiedy model Z10 po firmy-developer poniósł poważne straty w wysokości prawie 800 milionów dolarów. Następnie mieliśmy do czynienia ze zmniejszeniem prawie 40% pracowników firmy i zamknięcia modeli produkcyjnych z 2 6. Media rozpowszechniania informacji o możliwej sprzedaży Samsung giganta rynku smartfonów.

Jak widać, firma przetrwała kryzysu, ale pozycję lidera w branży telefonicznej go z powrotem do tej pory nie powiodła się.

Popularne modele

Obecnie najbardziej popularne są sensoryczna modelu Z3, Z10, Z20, a klawiatury 9900, 9320 Classic, paszport, Q5, Q10. Wszystkie z nich są dostępne w handlu. Modele działają w oparciu o BlackBerry OS. Zatem, aplikacje, które działają na tych urządzeniach można znaleźć w BlackBerry App World (tym samym katalogu programów, takich jak Google Play lub Appstore).

ceny

Modele koszt jest dość zróżnicowane: the „Blackberry” telefonu komórkowego może być zdefiniowany jako klasy średniej, i takie, które należy do segmentu premium. Na przykład, LEAP kosztuje 20 tysięcy rubli, smartfon biznesowy z ekranem dotykowym o przekątnej 5 cali. Prostsza wyglądający telefon z fizyczną klawiaturą, model 9720, będzie kosztować 14.000 rubli. Tarcza rozpoznaje również dotyk (choć mniejszy).

Inne niedrogie urządzenie – BlackBerry Q5. jednostka stojąca z 13 tysięcy rubli, podczas gdy on ma dość dobrą wydajność, może zadowolić większość użytkowników.

Innym przykładem jest „Blackberry” 9900, który najwyraźniej wykonane w stylu typowym dla marki – fizycznej klawiatury w połączeniu z ekranem dotykowym. Powinien to być model 20 tysięcy rubli. W tym przypadku kupujący może wybrać kolorystykę urządzenia.

Jeśli mówimy o telefonach premii, należy wspomnieć BlackBerry P'9983 Porsche Design, który kosztował 95.000 rubli. Dekoracja telefon używany drogich materiałów, które mogą wyjaśnić taką jej wartość. Nadal nie można przypisać do najbardziej atrakcyjnych telefonie BlackBerry Passport – urządzenie jest w nietypowym kształcie kwadratu i jest warta 35 tysięcy.

opinie

Należy rozumieć, że opinie o „Blekberri” komórkowych zależy od tego, jaki model z osób pracujących. Mówiąc ogólnie, jest to możliwe, aby zidentyfikować pewne wzorce.

Większość urządzeń powiedzieć pozytywnie: styl pracy, „nic więcej”, a wszystkie aplikacje, które wymagają nabywca zacząć, tutaj są wstępnie zainstalowane. Jednak interesującym niektóre negatywne opinie, które można podzielić na grupy.

Po pierwsze – nie jest wystarczająco wydajna bateria. Wielu kupujących skarżą się, że brakuje w nim bardzo krótki czas pracy. Co to jest „Blackberry”, wiemy, jest praktycznym urządzeniem do pracy. Jak więc to może być stosowane, jeżeli niektóre z jego modeli (szczególnie dla urządzeń dotykowych) może trzymać za mniej niż 12 godziny?

Po drugie – to zawyżone ceny. Ze względu na fakt, że telefon jest ustawiony jako przedstawicieli segmentu biznesowego, o koszcie wyraźnie przewyższa oczekiwania klientów. Na zapewnień ludzi opuszczających opinie, nawet najbardziej telefony budżetowe nie są warte swojej ceny. Oczywiście, kupujący po prostu przepłacać za znaną marką.

Po trzecie – jakość materiałów. Sugerują, że najtańsze modele obudowy dekoracji, można znaleźć materiały o niskiej jakości, które zużywają się zbyt szybko i tracą swój kształt.

Więc, co jest „Blackberry”? Są niezawodne maszyny, stworzone głównie do wykonywania zadań pracy i zapewniają komfortowy działalności właściciela. Jest dobrze znany na świecie i nadal kupować. Dlatego możliwe jest, że w przyszłości firma będzie przywrócić swoją wiodącą pozycję na rynku.