115 Shares 6051 views

Jak migać Android? Wskazówki dla początkujących

Co o firmware telefonu lub tabletu? W zasadzie, jest taka sama jak od ponownej instalacji systemu Windows na komputerze. To jest samo pojęcie wersji oprogramowania charakteryzuje aktualizując swój telefon lub tablet w celu poprawy efektywności, wytwarzają szereg nowych funkcji, itd. Jak wszyscy wiemy, obecnie istnieją trzy rodzaje systemów operacyjnych dla telefonów komórkowych / tabletek – .. jest iOS, Windows Phone i Android. Najbardziej popularne w dzisiejszym świecie są pierwszy i ostatni system operacyjny. Firma specjalizuje się w rozwoju systemu operacyjnego, są one ciągle stara się poprawić, zoptymalizować i dodać nowe funkcje, aby przyciągnąć więcej użytkowników. W tym artykule powiemy o miga system operacyjny Android i postara się odpowiedzieć na najważniejsze pytania – o jak migać Android, warto umieścić nieoficjalne wersje firmware, czy zrobić firmware bezpiecznie. Zacznijmy.

Android smartfonów. OS firmware w telefonie

Że wszystko poszło dobrze, możemy skonstruować algorytm działań, które powinny stosować się do wszystkich użytkowników. Tak więc, aby uruchomić program, aby pobrać aktualizacje do telefonu. Spójrz prawdzie w oczy, jaka wersja systemu operacyjnego należy pobrać nowszą wersję. Warto zauważyć, że każda marka ma swoją własną wersję, a więc należy być ostrożnym. Jeśli po pobraniu aktualizacji oprogramowania bezpośrednio do telefonu, szukasz pobrania wymagane nas plik i uruchom go. Firmware rozpocznie się automatycznie, a my musimy tylko czekać na koniec procesu (aby naładować urządzenie przed instalacją, bo jeśli on jest rozładowany, wszystkie pliki zostaną utracone). Następnie włączyć telefon i spojrzeć na wyniki. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, firmware jest udany. Nawiasem mówiąc, każda wersja dobrej jakości oprogramowania (lepiej jest pobrać z oficjalnej strony) jest funkcją „ubezpieczenia” w przypadku, gdy wystąpi awaria. Jeżeli po pobraniu do komputera, należy wykonać następujące czynności: pobieranie plików na kartę SD, włożyć ją wyłączyć telefon i uruchom go. Co więcej, wszystko jak poprzednio – czekać na zakończeniu instalacji. Jak migać Android na telefonie, zrozumieliśmy. Następnie mamy talerze.

Jak migać Androida na tabletach?

W zasadzie nie ma globalne różnice. Po pobraniu pliku firmware rozpakować go do skryptu. Ponadto, poprzez włożenie karty SD do tabletu wyłączony, uruchom go. Podobnie jak w przypadku z telefonem, instalacja rozpocznie się automatycznie, co daje długi czas oczekiwania. Nawet jeśli proces ten jest zbyt długi, nie należy wyłączać urządzenia. Następnie włóż wszystkie te same karty SD do komputera, więc to czas, usuń skrypt folderu. Mamy włączyć urządzenie i sprawdzić działanie wszystkich funkcji. Wszystko. Jeśli coś poszło źle, powtarzamy procedurę od początku. Jak migać Androida na tabletach, również rozpatrywane.

Należy zainstalować nieoficjalną wersję firmware?

Tutaj jest to jak chcesz. Często zdarza się, że te wersje oprogramowania są dużo więcej funkcji niż oficjalny. Istnieje jednak jeden duży, ale – nie ma gwarancji jakości. W najgorszej sytuacji takiej firmware zniszczyć tylko swoją maszynę, po czym droga do centrum serwisowego, które będą kosztowne. Decydować o sobie.

Co jest lepsze: smartfon na Android, iOS lub Windows Phone?

Ilu ludzi – tyle opinii. Każdy system operacyjny w jego własnego dobra, a jednocześnie ma swoje wady. Jednak niekwestionowanymi liderami pozostają Android i Agios. Więc, niech nam porównać dwa systemy (nie porównać telefony lub tabletek, porównamy OS!). W pierwszym systemem operacyjnym, możemy obserwować poziomie bardziej jakościowy wirtualnego asystenta Google Now, która jest gorsza od „apple” Siri, bardziej zaawansowanych nawigacji Google Maps, aplikacja do zdjęć i wideo Android Beam, a także przeglądarka Google Chrome, który, nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie produkty Apple może być zastąpiony. To, co widzimy w iOS? Oczywiście, to bezkonkurencyjny lider w dostarczaniu różnych aplikacji poprzez App Store, co daje Google zwolnić Google Play. Możemy również zobaczyć ulepszonego aparatu umożliwia wykonywanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości i szerokim kącie widzenia nie można powiedzieć o smartfony z Androidem. I … to wszystko. Co dziwne, ale Androidovskaya OS lepszy i bardziej funkcjonalny niż iOS. Ale to tylko obiektywnego punktu widzenia. Każdy użytkownik ma swój pogląd na rzeczy.