258 Shares 7037 views

Problemy, które prowadzą do tego, że on znika dźwięk iPhone 4S. Ich decyzja.

Dziś mówimy o sytuacji, w której iPhone 4S na dźwięk znika. Amerykańska firma Apple oczywiście odpowiada realiom rynku telefonów komórkowych, a więc stara się produkować ekstremalnie urządzeń wysokiej jakości, tak aby z kolei nie są sprzeczne z ustalonymi standardami. Faktycznie, dla tej firmy, a to trwa tyle pieniędzy. Kluczem do sukcesu jest zoptymalizowane oprogramowanie, które pozwala wycisnąć maksymalne osiągi z jeszcze dość niska (w porównaniu do niektórych konkurentów) żelaza. Nadal pewne problemy w tej dziedzinie istnieją, są one również na tym, że iPhone 4S na dźwięk znika. Co robić w takich przypadkach staramy się dowiedzieć teraz.


Wprowadzenie i streszczenie

W tym artykule będziemy mówić o rozwiązywaniu problemów związanych z urządzeniami takimi jak iPhone 4 i 4S, iPod 4, iPad 1 i 2. zweryfikować skuteczność metody w serii firmware 4.3.1. Jednak, aby korzystać krok po kroku instrukcje na temat sposobu jest to możliwe, a w piątej i szóstej wersji oprogramowania.

Przyczyny, które doprowadziły do tego, że na iPhone 4S stracił dźwięk

Powinno być zrozumiałe, że dla tego rodzaju problemu może spowodować dwa logicznej drabiny. Urządzenie nie może być dźwięk w umyśle lub uszkodzenia fizycznego lub z powodu awarii oprogramowania jest obecny. W związku z tym, zanim się zastanawiać, dlaczego na iPhone 4S stracił dźwięk, konieczne jest, aby jasno określić, co stało się w Twoim przypadku. Staraj się zapamiętać, jeśli nie można w trakcie pracy maszyny powodować uszkodzenia fizyczne. Może gdzieś upuszczenia telefonu? Nawet jeśli to był wypadek, ale te sytuacje są często przyczyną awarii. Jeśli fakt stosowania uraz mechaniczny wystąpiły, jest prawdopodobne, użytkownik musi szukać dalszej pomocy ze specjalistycznym punkcie serwisowym. Jeśli problem nie leży bezpośrednio w oprogramowanie, to można sobie z tym poradzić i splendid isolation, bez pomocy innych osób.

Ustawianie iPhone 4S: Powrót głośności

Najprostszym krokiem w kierunku rozwiązania tego problemu jest prosta kontrola głośności. Spróbuj użyć klawiszy, aby ją zwiększyć. Jest możliwe, że po prostu przypadkowo wyłączył dźwięk w urządzeniu. Powrót normalnego poziomu pomogą suwak głośności. Dla głośników i słuchawek oddzielnie, to jest skonfigurowane, należy zauważyć. Jeśli urządzenie podłączone do przewodowy zestaw słuchawkowy stereo, pojawi się odpowiedni wskaźnik. Jeśli on się nie pojawi, można by pomyśleć, że z gniazda słuchawkowego nie jest w porządku.

Drugi krok

Jeśli zaznaczone głośność redagował poprawnie, ale dźwięk w telefonie jest nadal istnieje, kolejnym krokiem na drodze do rozwiązania tego problemy jest ponowne uruchomienie urządzenia. Poczekaj, aż urządzenie zostanie ponownie go włączyć i sprawdzić, czy dźwięk przyszedł. Jest możliwe, że źródłem problemu był brak oprogramowania telefonu. Jeśli dźwięk nie pojawi, przejdź do trzeciego punktu.

krok trzeci

Na tym etapie ważne jest, aby zidentyfikować problem, a raczej jego charakter i zastosowanie. Aby to zrobić, należy użyć zestawu słuchawkowego stereo i sprawdzić sygnały etapami. Kontrole powinny być realizowane połączenia głosowego, a następnie po włączeniu odtwarzacza multimedialnego, a potem w aplikacji i programów.

iPhone 4S: Charakterystyka

Przekątna ekranu tego urządzenia wynosi 3,5 cala. Matryca utworzona przez technologię S-IPS. Rozdzielczość kamery głównej – 8 megapikseli. Jest on wyposażony w automatyczną regulacją ostrości i lampą błyskową LED. Częstotliwość procesora jest na poziomie tysiąca megaherców. Wysokość wewnętrznej pamięci nieulotnej – 8 gigabajt RAM – 512 Mb.