414 Shares 7594 views

Przegląd smartphone Fly FS501 Nimbus 3: Opis i recenzje

Dzięki staraniom firmy Fly potężne urządzenia stają się dostępne dla każdego. Jaskrawym tego przykładem jest model FS501, ma wiele zalet. Jaki jest zaskoczeniem to nowy użytkownik?

projekt

Obzavolsya Fly FS501 bardzo atrakcyjny wygląd. Projekt jest bez żadnych ozdobników, ale zaokrąglone rogi sprawiają, że stylowy. Osiągnięte urządzenie jest całkowicie wykonana z plastiku dobrej jakości. tylny panel trochę szorstka, co sprawia, że używanie smartfonów wygodniejsze.

Obecny w Fly FS501 i oleofobowej. W związku z powyższym, odciski palców i zabrudzenia na urządzeniu pozostaje. Drobne rysy mogą występować na plecach, mimo że ten problem występuje w większości telefonów.

Przednia część posiada wyświetlacz, kamerę, głośnik, czujników i elementów sterujących. Na dolnym końcu wznosi mikrofon i górną – złącze zestawu. Marginalia po prawej stronie jest regulacja głośności wraz z przyciskiem zasilania, a lewy – gniazdo USB. Brak zmiany obserwuje się na tylnym panelu, który mieścił się kamery, Flash, logo i główny głośnik.

Smartfon ma bardzo trójwymiarowy. urządzenie o grubości 9,9 mm, masa – jak 177 gramów. To znacznie ogranicza użyteczność urządzenia. Ze względu na wykorzystanie tworzyw sztucznych, tam jest brak zrozumienia o tak dużej wagi.

Wśród wielu tanich modeli tego gadżetu zdecydowanie wyróżnia. Miłe i konturów ciała litego materiału stworzyć doskonałą harmonii. To przynosi ogólne wrażenie po prostu kolorowanie telefonu. Urządzenie jest produkowane wyłącznie w wersji białej i czarnej, choć większa różnorodność kolorów nie zaszkodzi.

kamera

Zaopatrzony smartphone Fly Nimbus 3 FS501 tylko pięć megapikseli. Nawet na niedrogi gadżet więc aparat nie jest najbardziej odpowiedni. Rozdzielczość również pozostawia wiele do życzenia – cały 2591 do 1944 pikseli. Taka kamera może być istotne kilka lat temu, ale teraz jest beznadziejnie przestarzałe.

Wykonane zdjęcia Fly FS501 są pełne hałasu i niskiej szczegółowości. Nawet w idealnych warunkach, kamera pokazuje się nie z najlepszą ręką.

Obecna w aparacie nagrywania wideo 1280 x 720 pikseli. Ta cecha tego urządzenia jest dość niska. To odnotowano w sumie 15 klatek na sekundę, obraz wynikowy jest pociągnięcie wystarcza.

W devayse ustawionej frontalka, a wizjer z 0,3 megapikseli. Kamery będą wystarczające do połączeń wideo, ale o autoportretów lepiej zapomnieć.

produkty oszczędnościowe doprowadziły do katastrofalnych skutków. Użytkownik prawdopodobnie nie będzie korzystać z funkcji aparatu. Z takim samym powodzeniem nie mógł zainstalować go w ogóle.

pokaz

Utyka na wszystkich parametrów i ekranu Fly FS501. Pomimo faktu, że obzavolsya smartfon o przekątnej 5 cali, więcej godności, nie dostać.

Należy zacząć z „dawnej” matryca TFT, zainstalowanym przez producenta. W wyniku tego, że urządzenie nie jest w stanie zadowolić nie tylko kąty widzenia, ale również jasność. Z lekkim nachylenie obraz jest zniekształcony, nie jest możliwe, aby obsługiwać urządzenie. W słońcu, wyświetlacz zanika znacząco i ślepy.

Pogarsza wrażenie i rozdzielczości 854 na 480, nie nadają się do takiego ekranu. Urządzenie 196 ppi, za to bardzo mało pięciu cali.

Właściciel Fly FS501 Nimbus 3 Black zmierzy się nie tylko z grysem ekranu, ale również trudności w pracy w jasnym świetle. Z pewnością można uznać awaria wyświetlacza.

Część sprzętu

Powstała w Fly FS501 Nimbus 3 nieznane procesor Spreadtrum. Sądząc po spektaklu, chip jest podobny do MTK, a następnie urządzenie otrzymał dobrą wydajność. Zabezpiecza sukces obecność czterech rdzeni o pojemności 1,2 GHz każdy.

Devaysa słaby punkt stali 512 MB RAM. Jak wiadomo, w trybie pasywnym „Android” zużywa 200 MB, a użytkownik pozostaje drobnostką. Sama nie bardzo dobre pokazy oraz akcelerator wideo Mali-400. To był słaby kawałek nie daje pokazać swoją maksymalną procesora.

Podsumował w pamięci Fly FS501 Nimbus 3 i natywnego. Spółka przeznaczyła na jego nowości tylko czterech gigabajtów. Około 2 GB przeznaczone na „Android” Cieszę się tylko możliwość karty rozszerzeń objętości do 32 GB.

system

Wykorzystuje nowy „Android” jest nieco przestarzała wersja 4.4. Układ jest idealny do sprzętu. Wraz z nim i ustawić firmę powłoki. Właściciel urządzenia wykrywa wiele wniosków od producenta. Naturalnie, większość programów nie jest szczególnie interesujący. Jeśli to konieczne, korzystanie z FOTA, można zaktualizować gadżet do nowego systemu.

cena

devaysa koszt waha się od 5 do 6 tysięcy rubli. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo przystępna cena za nie jest złym telefonem. Mimo, że producent jest w stanie zaoferować bardziej aktualnych modeli w tej samej kategorii.

Na przykład, FS502 smartfon wydany prawie równocześnie z 501, ma bardziej imponującą wydajność. Różnica w cenie jest kilkaset rubli.

Opcje

Z użytkownikiem telefonu otrzyma adapter, kabel USB, zestaw słuchawkowy, i instrukcji. Jest całkiem zwykły zestaw dla pracowników państwowych. Właściciel powinien być natychmiast uwzględnione w kosztach urządzenia i karty pamięci flash.

autonomia

Smartfon jest wyposażony w akumulator o pojemności 2000 mAh. Urządzenie bateria w stanie zapewnić średni czas pracy.

Pomimo niskiej jasności ekranu i niskiej funkcjonalności, telefon będzie żyć godzin czuwania. Minimalne użycie gadżetu zmniejszy czas pracy do 8 godzin, a maksymalne obciążenie zmniejszy się o połowę.

pozytywne opinie

Pozostało Fly FS501 Nimbus ocen: 3 pojedyncze stylowy wygląd materiału produkcyjnego gadżet. Z tworzyw sztucznych w maszynie naprawdę wysokiej jakości, ale nadal będzie zadrapania.

Należy zwrócić uwagę i farsz. Podczas gdy procesor nie jest szczególnie dobrze znana, to wystarczy do zasilania różnych zadań. Oczywiście, gry 3D nie ma wątpliwości, ale zwykłe aplikacje dorywczo pracować idealnie.

To przyciąga koszt urządzenia. Pomimo wysokiej wydajności, maszyna bardziej niż przystępne.

negatywne opinie

Ogromna liczba wad występujących w Fly FS501 Nimbus 3. Recenzje właścicieli uwagę niską jakość ekranu. Przestarzałe matryca i niskie nawet pozwolenie stan zepsuć cały obraz.

Mylące i aparat gadżet. Zdjęcia słabej jakości nie będzie prawdopodobnie zadowolony użytkownik.

Istotną wadą jest mała ilość pamięci RAM. Razem 512 MB – przynajmniej dla każdego nowoczesnego urządzenia.

wynik

Jeśli projekt i podkreśla funkcjonalność urządzenia, dyskretnie wśród rówieśników. Przewaga nad 501-m posiada zestaw przedstawicieli klasy budżetowej. Nawet wśród kolegów w sklepie są bardziej udane modele. Można powiedzieć, że to nie jest najlepsza maszyna Fly firmy.