190 Shares 3878 views

Smartphone Samsung Galaxy S4 GT-I9500 16Gb: opinie, opisy, specyfikacje i opinie

Południowokoreański firma „Samsung” osiągnął ogromny sukces wydając linię urządzeń „Galaxy”. Dokładniej rzecz ujmując, najbardziej wyraziste momenty były widoczne w sprzedaży modeli takich jak S2 i S3. Na pięć miesięcy drugiego modelu jest sprzedawany na całym świecie w wysokości dwudziestu milionów sztuk. Ogólny nakład przekroczył sześćdziesiąt milionów. Imponujące, prawda? Ale co oczekiwany następca – Smartfon Samsung Galaxy S4 GT-I9500? Dziś będziemy mówić konkretnie o nim.

Dane skrócie

Samsung Galaxy S4 GT-I9500, którego cena wynosiła ponad dziesięć tysięcy rubli rosyjskich, otrzymał ekran pięć-calowy, dobry aparat o rozdzielczości 13 megapikseli, procesor z ośmioma rdzeniami, dwa gigabajty pamięci RAM i pojemność baterii 2600 miliamperowych godzinach. Nieoczekiwany minusem była obecność rodziny „” systemu operacyjnego Android wersji 4.2 tylko.

powierzchowność

Samsung Galaxy S4 GT-I9500 16GB jest wykonany w klasycznym cukierek. Uderzające zmiany w porównaniu z poprzednimi modelami, nie widzimy. To ten sam wygląd, który był w „Galaxy C3” lub „Music 2”. I rzeczywiście, wiele innych urządzeń podobnych do tego flagowego w wyglądzie. Powinno być wstyd dla potencjalnego nabywcy, płaci pieniądze za brak „chipów” na zewnątrz? Prawdopodobnie tak. Niemniej jednak, urządzenie odbiega bardzo wesoły, i że projekt jest dosłownie grubsza kopiowane, nikt nie zwraca uwagi.

Parametry wymiarowe masowe

Wcześniej, wiele osób uważało, że w porównaniu ze wszystkimi tego samego modelu „Galaxy C3” rozmiar aparatura wzrosną zwiększy rozmiar ekranu. Jednak okazało się, że urządzenie, przeciwnie, stają się bardziej subtelne. W swoich 130 gramów smartphone osiągnie wysokość 136,6 mm, a szerokość i grubość, odpowiednio 69,8 i 7,9 mm. Poprawiły się wszystkie funkcje, łącznie z baterią, i to jest, gdy mówimy o cechach ciężar i wymiary muszą być uwzględnione. Możemy powiedzieć wielkie dziękuję do Koreańczyków za to, co oni przeszli przez szereg parametrów, co sprawia, że telefon bardziej wydajne, ale charakterystyka rozmiar i ciężar nie pogorszył, a nawet zmieniło się na lepsze.

minusy

Co z wad? Och, Samsung Galaxy S4 GT-I9500 16GB nie mogą pochwalić się dobrymi materiałami produkcyjnymi. Ta wada staje się wydarzeniem, przynosząc w obrazie, jeśli nie harmonii, to przynajmniej do ścisłej równowagi. Już wiele „Samsung” zmagają się z tym problemem – problem z tworzywa sztucznego, a coś nie poszło przyjść do uchwały biletów brak trip. Jednocześnie narzekają na zawodność konstrukcji nie będzie działać. Tutaj nie mamy zwykły plastik i poliwęglanu. To pozwala wyginać obudowę bez widocznych konsekwencji (oczywiście, jeśli nie szczególnie gorliwy). Powlekanie go, nawiasem mówiąc, przeszła szereg zmian jakościowych. Wśród nich – maskowanie rys pojawiające się ze specjalnymi rysunkami. Powłokę nakłada się tak, że nadpisane jak najwolniej. Strona ma metal, na pierwszy rzut oka, obrzeża. W rzeczywistości nie jest metalem, a mianowicie z tworzywa sztucznego. Tutaj jest to łatwe do zera, niestety.

Kolory i jakość wykonania

Od samego początku, urządzenie jest w dwóch kolorach. Jest ciemno szary i biały. Oczywiście, tradycyjna ciemnoszary wygląda bardziej reprezentacyjny. Jednak tutaj to wszystko jest kwestią gustu. Nieco później, producent obiecał wprowadzić na rynek innych rozwiązań kolorystycznych, na około pięć sztuk. I tutaj, każdy użytkownik będzie miał prawo do decydowania o tym, jaki kolor wybrać. Dla smartfonów jakość wykonania żadnych skarg. urządzenie tylna pokrywa niedźwiedzie do siebie bardzo mocno. Mimo to, należy usunąć go po prostu.

Kontrola, porty, gniazda

Galaxy S4 GT-I9500, firmware, dla którego został wydany niedługo po debiucie urządzenia jest wyposażony we wskaźnik nieodebranych zdarzeń, który znajduje się na górze, nad ekranem z przodu. Kiedy masz nieodebrane połączenia lub wiadomości będzie migać na niebiesko. Klucz centralny wykonany mechaniczne oraz elementy dodatkowe – sensoryczne. Z boku po lewej stronie, można znaleźć klucz sparowane, który służy do regulacji głośności. Sztywność jest średnia. Używać podczas rozmowy całkiem wygodnie. Po przeciwnej stronie znajduje się tym samym przyciskiem do blokowania. Na górnym końcu znajduje się okno z portu podczerwieni i gniazdo dla słuchawek przewodowych. Natychmiast i drugi mikrofon, a pierwszy znajduje się na dole. Dno również standardowe złącze microUSB.

pokaz

W modelu tym musimy pięciu cali (lub raczej, 4,99 cala) wyświetlacz typu SuperAMOLED matrycy. Rozdzielczość ekranu wynosi 1920 przez 1080 pikseli. Gęstość w tym przypadku – 441 punkt na cal. Wiele ludzie mają tendencję do myślenia, że ekrany z takiej matrycy posiadają nadmierną jasność, powodując nienaturalnego koloru wyświetlacza. Jednak nie jest to prawdą. W przypadku przedmiotu dzisiejszego przeglądu klient może dostosować opcje wyświetlania, które są najbardziej odpowiednie dla niego. W tym obszarze, koreański deweloper w ogóle, oferuje użytkownikom maksymalną elastyczność w konfiguracji.

Stand-alone

Przycisków „Galaxy c4” zainstalowana litu pojemność jonowy 2600 MA-godzin. W porównaniu do swojego poprzednika, ta opcja została zwiększona do pięciuset sztuk. Ale zużycie energii ekranu jest w znacznym stopniu zmniejszona. Pomysł musieliśmy uzyskać dłuższą żywotność baterii dzięki tych dwóch zmian. Ale nie bierzemy pod uwagę procesor. To dodaje wiele dodatkowych funkcji, czasami zupełnie niepotrzebne i urojeniowych. Tak więc, żywotność akumulatora pozostało praktycznie bez zmian.

komunikacja

Bluetooth działa stabilnie tak transferu plików (to odbywa, nawiasem mówiąc, z prędkością do 24 Mbit / s), a podczas łączenia bezprzewodowego zestawu słuchawkowego. W trybie podłączane poprzez USB oczekujemy większych zmian. Jednoczesna praca z deweloperami USB i Bluetooth są zakazane. Gdy urządzenie przewodowe będzie się ładować. Sieci GSM wykorzystywane do standardu EDGE transmisji danych. Moduł Wi-Fi praca nie powoduje dolegliwości. Należy również pochwalić za Koreańczycy wbudowanym modułem NFC.

Podsumowanie i opinie

Zauważ, że nabywcy tego urządzenia? Jeśli mieli doświadczenie z modelu S3, nowość trudno czymś zaskoczyć. Ale ona nie zawodzi. Szczególne emocje kupujący dostanie poza tym jasnym wzorem przy zakupie urządzenia z odpowiednim schematem kolorów. Posłowie podkreślają, że jedną z zalet stały małe w porównaniu do swojego poprzednika o ulepszonych właściwościach. Jeśli w poprzednich modelach Koreańczycy skupili się na wydajności, ale tym razem zdecydowaliśmy się na zmianę strategii i identyfikowane żetony urządzenia.

Są one konieczne? Nie zawsze. Szczególnie tych, które są wbudowane w oprogramowanie. Nie każdy klient, sądząc po opiniach, lubił je. Ale oni pamięci ładowania i akumulator jest rozładowany. Czy jest sens z nimi? Absolutnie nic. Przynajmniej pozytywne. Rozdzielczość aparatu wzrosła, a jakość zdjęć była jeszcze lepsza niż w poprzednim modelu. Chociaż jej dużo i jest traktowana jako odniesienie. W rezultacie okazuje się, że nic specjalnego S4 nie wyróżnia się na tle swojego poprzednika. Tak, lepsze osiągi, ale nie na tyle, aby wyrzucić poprzedniego urządzenia w piecu i biegać na oślep na nowy. Weźmy, na przykład, ten sam akumulator. Zobaczymy, czy koreańska firma będzie w stanie skutecznie kontynuować linię.