460 Shares 8506 views

IP68 – telefon z wydajnego akumulatora. Dane techniczne i opinie

Wszystkie smartfony, które są rozmieszczone tak bezpieczne, mają różny stopień ochrony – zdolność do wytrzymywania czynniki niezależnie od skutków. Cecha ta jest mierzona za pomocą wskaźników ilościowych, które przychodzi po literami IP. Na przykład, najbardziej popularne formaty są 67 i 68.

Według opisów technicznych ochrony IP68 telefonicznej zdolnej oprzeć przedostawaniu się kurzu do wnętrza obudowy (ten jest uważany za najwyższy stopień ochrony). Według drugiej cyfry można powiedzieć ile urządzenie „boi” od kontaktu z wodą. Mówiąc o IP68, należy zauważyć,: te gadżety można zanurzyć na większą głębokość (powyżej 10 m), bez uszkodzenia urządzenia napełniającego.

W tym artykule, będziemy przeglądu komórkowych, które właśnie taki stopień ochrony. Tam również zostaną wybrane te gadżety, które są wyposażone w bardziej pojemny niż drugiej baterii. Ten określa czas trwania smartphone, jego wytrzymałość.

Dlatego w tym przeglądzie będziemy patrzeć na niektóre z najbardziej interesujących modeli, a następnie wyciągnąć wnioski o nich.

Snopow M8

Telefon, który prezentujemy Państwu w pierwszej kolejności, nie można nazwać niektóre innowacje technologiczne lub wielofunkcyjny stylowy smartfon. Urządzenie jest bardzo typowe dla urządzeń wskaźników klasy wyrażone na rozmiar wyświetlacza 960 x 540 pikseli z częstością zegara czterech rdzeni procesora 1,2 GHz. Jednocześnie mamy do czynienia IP68: telefon bateria 3000 mAh pojemności co wystarcza na przyzwoitym czasie.

Z takiego urządzenia nie boi się iść wędrówki, podróży przez lasy, góry lub zejść do kajaka – nie jest zagrożony, ponieważ organizm jest prawidłowo przylutowane i „ubrany” w grubym plastiku.

hummer H6

Kolejny ciekawy gadżet, który jest kategoria „telefony zabezpieczonych IP68” – pochodzi od legendarnego smartphone terenowego z prostokątnej konstrukcji.

Ma też potężny akumulator (3500 mAh), ale słabszy procesor. Z jednej strony, w rezultacie wydajność jest poważnie uszkodzony (według opinii na Hummer H6 nie jest możliwe, aby płynnie „spiętrzone” programów graficznych i gier). Z drugiej strony, właściwości fizyczne chronionego IP68 standardowym telefonie ma doskonałe.

Lamborghini V12

Kolejny telefon, nazwany na cześć słynnego samochodu, spełniają wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa, ma bardzo cienką ciało, pokryte metalem. Z tego powodu deweloperzy nie można ustanowić tutaj bardziej pojemna bateria niż 2,500 mAh.

Niemniej jednak, nawet z jej telefonu może trwać przez długi czas ze względu na specjalnie zaprojektowanym systemie przepływu ładowania, który pozwala to zaoszczędzić.

W przeciwnym razie mamy do czynienia zwykle chiński smartfon posiadający 4 rdzenie 1.5GHz, zaopatrzony wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, a za pomocą kamery matrycy 8 Mn. jego praca nie byliśmy w stanie znaleźć opinie o stabilności.

mann Zug3

Nieco bardziej proste cechy posiada ten gadżet. jest wykonany w znanej konstrukcji w tej klasie urządzeń, łączących 3 kombinacje kolorów: szare, czarny i żółty. klasa ochrony tu, oczywiście, IP68. Telefon posiada baterię 2950 mAh, która będzie trwać przez kilka dni na jednej operacji ładowania, zwłaszcza biorąc pod uwagę mniej wydajny procesor (Adeno rdzeń 302 4 1,2 GHz).

Posiada również obudowę utworzoną w tworzyw sztucznych i gumy, to jednak ma wysoki stopień odporności na uderzenia. Można powiedzieć, że jest to godna alternatywa dla Nokia 1100 ze świata smartfonów.

Land Rover XS

W tej sekcji, jest to jeden z flagowych urządzeń modyfikacja xs, wydany pod nazwą Land Rover. Model ten rdzeń procesora 8 przy każdej częstotliwości 1,7 GHz. Oznacza to, że wydajność urządzenia może konkurować nawet z niezabezpieczonym telefon, „cywilnej” użytkowania.

Ponadto do pełnej izolacji przed wilgocią i pyłem, smartphone mogą wykazywać coraz zespołu wysokiej jakości. Według dedykowanych gadżetów opinie, jakość elementów montażowych do siebie jest wystarczająco wysokie, ze względu na znacznie niższe koszty smartphone.

BlackView BV5000

To ogólnie znana, ale dość ciekawy producent z Chin mogą być zainteresowani publiczności krajowej. Telefon nie ma nic oryginalnego w swoim wyglądzie: był „opakowane” do wszystkich tych samych kolorach czarnym i pomarańczowym.

Jego funkcja nie polega na tym, że jest ona zaliczana do grupy „telefony neubivaemye flagowego IP68 z dużą pojemnością baterii.” Oczywiście, nie był liderem w Samsung, ale z nieznanego producenta BV. W związku z tym liczyć na niektórych sverhvozmozhnosti także nie warto.

Gadżet ma bardzo mocny pojemność baterii 4780 mAh. Z nich, urządzenie jest w stanie dłużej niż inni.

No.1 M2

Być może nie słyszał o marce No.1. Jest to chiński producent co kilka egzemplarzy, które z powodzeniem rozchodzą się w krajach WNP, jak ciepłe bułeczki.

Firma wydała swój telefon zgodny IP68. Wygląda na to, że nie jest oryginalny, ale doskonale i niezawodnie chronione od jakichkolwiek wpływów zewnętrznych.

Smartfon ma wiele technicznych „płyny” w postaci potężnego aparatu 13 megapikseli, 1GB pamięci RAM, oraz różnych detektorów i czujników.

Jeep Z6

Ten smartphone powinien pamiętać, jeśli chcesz, aby kontynuować „car” tematu. Oczywiście, nazwa urządzenia nie oznacza, że ma ona żadnego znaczenia dla producentów samochodowych. To tylko dobre posunięcie marketingowe, które nadal działa.

Jest on wyposażony w zestaw funkcji, które znacznie upraszczają interakcję z urządzeniem, ale jest wyraźnie pozbawiony pojemności baterii (2500 mAh).

Większość z nich nie nazwę, ale będzie tylko na podstawie przepływu ładunku. I, oczywiście, mamy coś, co należy do grupy „telefony neubivaemye flagowy IP68” ze względu na zdolność do przeciwstawiania różne wpływy.

odkrycia

Co można powiedzieć o tak zwanych chronionych gadżetów, mody, który upadł ostatnio? Z tych telefonów, można naprawdę poczuć niektóre skrajne uczucia bez obawy, że niektóre wewnętrzne części urządzenia będzie zniszczony, będzie zagubiony w lesie i nie może znaleźć drogę z powrotem.

To jest w porządku, aby go ostrzec, a tam neubivaemye telefony flagowy IP68 z baterią o dużej pojemności. Są one nie tylko chronić przed skutkami, ale również posiadać opłatę za długi czas. I to w kampanii wiele znaczy.

I pracować z smartphone niekoniecznie jest w lesie. Jeśli Ci się spodoba, można nosić go w codziennym życiu, po prostu nie obawiać się o urządzenia techniczne.