740 Shares 1960 views

Szczegółowy przegląd Ginzzu R8 Podwójna

Producent chroniony smartphone Ginzzu część Magic Corporation, z siedzibą w Chinach. Firma zajmuje się produkcją komponentów do komputerów, sprzętu audio i wszelkiego rodzaju akcesoriów komputerowych. Od 2009 roku głównym celem była produkcja sprzętu wideo, systemów zabezpieczeń i bezpiecznych smartfonów. Te urządzenia mobilne są tanie, można je kupić za bardzo rozsądną cenę.


Oczywiście, nie możemy powiedzieć, że smartfon jest wyposażony we wszystkie nowoczesne innowacje technologiczne, błyszczący sprawy i słynnego logo na panelu, ale jego funkcjonalność jest w stanie złapać wyobraźnia aktywnych fanów sportu, podróżnych i ekstremalne.

dostawa

W oknie kolorowych opakowań przedstawiono SUV przezwyciężenia wodę i brud. Sam on umieszczony w pobliżu jest mobilnym urządzeniem, nazwę i międzynarodowy standard IP 67, co wskazuje na obecność przeciwciał anty-woda, wysokie temperatury i uszkodzeniami mechanicznymi.

Pakiet może być wykryty smartphone Ginzzu R8 Podwójny, bateria, zasilacz, zestaw słuchawkowy, kabel USB interfejsu i instrukcję. Ponadto pakiet zawiera niezwykły szczegół, wygląd jest bardzo przypominający o odznaki armii, jest przeznaczony do pracy z komunikatora w zimie.

Przegląd

Z wyglądu Ginzzu R8 Podwójny umysł nie różni się zbytnio od reszty chronionych urządzeń. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego i może wytrzymać upadek z dwóch metrów i nurkowania w wodzie. Na obwodzie po stronie producentów smartfonów zostały umieszczone różne plug-niosek. Tylna pokrywa jest bezpiecznie utrzymywana na dwóch śrub, które są mocno przeznaczonych na gładkiej powierzchni obudowy.

W niniejszym urządzeniu, jasnym pomarańczowym pasty, wykorzystując je smartfon może szybko znaleźć błoto lub gęstą trawę. Obudowa składa się w całości z matowego plastiku, powłoka jest bardzo praktyczny, ponieważ nie zauważalne zarysowania i zabrudzenia, a urządzenie samo Ginzzu R8 Podwójny wygodny trzymać w dłoni. ochronnej obejmuje nie tylko ekran urządzenia mobilnego, ale także obniżenie klawiszy funkcyjnych. Z jednej strony, na smartphone łatwiej pracować, ale z drugiej – nie ma absolutnie żadnej ochrony przed przypadkowym uszkodzeniem lub zarysowaniem na wyświetlaczu.

W ogóle, ekran nie mógł imponować ładny, to nie ma wysoką rozdzielczość. Zobaczmy, w jaki sposób użytkownicy docenią smartfon Ginzzu R8 podwójny: recenzje mówią nam, że kąty widzenia nie są najlepsze, ale dobre odwzorowanie kolorów i kontrastu jest wysoki, można przeglądać pliki nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

zarządzanie

Smartfon jest kontrolowana przez czterech przycisków dotykowych umieszczonych pod ekranem. Na górnym końcu Ginzzu R8 podwójny widzimy przycisk zasilania na urządzeniu oraz klawisza głośności. Aktywacja dość mocno, to unika się przypadkowych kliknięć. Trochę pracy w przycisk głośności postęp, to jest zdecydowanie za sprawy i może zostać uszkodzony. Złącze do podłączenia kabla znajduje się głęboko w ciele urządzeniu mobilnym, należy podłączyć go do zestawu zawiera podłużny łącznik.

widok z boku

Pod tylną pokrywą komunikatora Ginzzu R8 Podwójny akumulator położonych gniazd dla dwóch kart SIM i dodatkowej pamięci do 32GB.

Charakterystyczną cechą jest wyświetlanie stanów smartfonów, które mogą być nie występuje we wszystkich modelach urządzeń chronionych. Urządzenie posiada przeglądarkę i multimedialnych.

5-megapikselowy aparat pozwala zdjęć odpowiedniej jakości na zewnątrz. Pojemnościowy Bateria 1800 mAh z maksymalnym obciążeniem może wytrzymać do siedmiu godzin ciągłej pracy w trybie czuwania, urządzenie będzie trwać bez ładowania przez okres do trzech dni. Jest to bardzo dobry wynik dla bezpiecznego smartphone.