689 Shares 2021 views

Kia Ceed GT: opis, dane techniczne i opinie właścicieli

Kia Ceed GT – samochód należący do segmentu C (jeśli mówimy o klasyfikacji europejskiej), pierwszy została opublikowana w 2006 roku. Samochód szybko stał się popularny, więc stało się w 2007 roku do produkcji wersji 5-drzwiowej, a w 2007 roku – krajoznawczy. W następnym roku 2008 zajmuje się produkcją modelu 3-drzwiowego.


O modelu

Cóż, teraz w sądzie – w 2016 roku, więc warto rozmawiać o najnowszych wersjach. Tak więc, w 2013 roku w Genewie grupa dostarczyła do publicznej pięciodrzwiowy hatchback, który jest nazwą Kia Ceed GT z dano. Model ten jest pierwszym krokiem firmy w segmencie samochodów sportowych. I to był bardzo udany. Model podobnie jak większość jego agresywny body kit o sportowym charakterze i wysokiej wydajności jednostki napędowej. Również nie mógł pomóc, ale proszę ręczną przekładnię z krótkimi biegami. Wszystko to dało nowość energetyczną, mówią, jazdy charakter.

W lecie 2015 roku samochód zmodernizowane. Zdecydowano, aby przekształcić pierwszy silnik. Jednostka napędowa jest wyposażona w nowy system turbo. Ponadto można było zobaczyć jak samochód zmienił się wygląd. I wygląd, a wnętrze stało się bardziej nowoczesne i stylowe. KIA postanowili iść z duchem czasu i nadążać za motoryzacyjnej mody.

ciało

Kia Ceed GT wygląda świetnie. A „przepis” na czymś ciała jak najprostsze. Jaka jest tajemnica? Fakt, że ciało od standardowych modeli specjalistów umiejętnie dołączony aerodynamiczny sportowy charakter. Ponadto, wyposażone w pnia systemem świateł LED oraz pewne podobieństwo dyfuzora, który charakteryzuje się przez rury owalne. Kompletny harmonijny sposób szyldy GT i spektakularny alufelgi 18 cali.

Hatchbacki, nawiasem mówiąc, jest przekształcany przez rodzaj nowego modelu.

Na jego wielkość Kia Ceed GT jest identyczny do „cywilnej” wersji pięciodrzwiowej. Jego długość wynosi 4310 mm, wysokość – 1470 mm. Szerokość równa indeksu w 1780 mm rozstaw osi – 2650 (przy okazji, to bardzo dobry znak). Prześwit – 14 cm. Na rosyjskich drogach można zrobić więcej, ale jeśli nie zadzwonić na szczery off-road, nic strasznego się nie stanie.

Wnętrze jest taka sama jak w wersji podstawowej, Kia Ceed GT tylko zamontowane sportowe fotele z trzymaniem bocznym. Powrót w kabinie wyróżnia się jasno owinięty kierownicę z czerwonymi przeszyciami, które można dostrzec także na siedzeniach i drzwiach.

charakterystyka

Model serca jest elektrownia 4-cylindrowy, który wynosi 1,6 litra. Zasilane benzyną, jest on wyposażony w bezpośredni dopływ paliwa. Posiada również mechanizm umożliwiający płynną zmianę rozkładu w fazie gazowej. Ponadto w silniku i posiada kompresor turbo. Z tych wszystkich nowoczesnych technologii raczej duży samochód silnik generuje moc 204 KM przy. a.

Urządzenie pracuje, nawiasem mówiąc, współpracujący z 6-mechaników zespołu. Przyspieszenie do setki modeli wykonanych w zaledwie 7,6 sekundy. Maksymalne ograniczenie prędkości wynosi 230 km / h. Ogólnie rzecz biorąc, dobry samochód Kia Ceed cechy GT. Ale oddzielne konto wszyscy jego właściciele twierdzą, że przepływ. W trybie mieszanym – tylko 7,4 litra benzyny na sto metrów kwadratowych! I to nie jest tak dużo.

inne niuanse

Nawiasem mówiąc, eksperci podwozie postanowiliśmy przyjąć standardową wersję. Przód – McPherson, z tyłu – setup dźwignia-wiosna. Wszystkie koła są montowane 300 mm tarcze hamulcowe (przód przez sposób wentylowana). ma również ESP, EBD, BAS, ABS. W ogóle, wszystko, co jest niezbędne w celu zapewnienia, że właściciel samochodu został czuje się pewnie na drodze. I jeszcze jedno – mechanizm kierowniczy tego modelu jest wyposażony we wzmacniacz elektronicznej. Który może pracować w trzech trybach!

Dzięki wszystkim powyższym urządzeniu jest doskonale zachowuje się na drodze. A co z cenami? Samochód Kia Ceed GT, który dostarczył fotografię w artykule opublikowanym w 2015 roku, co kosztowało klientom 1,22 mln rubli jako minimum. Jest to standardowe wyposażenie. To obejmuje 6 poduszek powietrznych, sportowe fotele z ogrzewaniem, klimat kontrola, reflektory bi-ksenonowe, multimedia, Tempomat, rearview aparatu i inne udogodnienia. Na ogół znaczna liczba opcji.

komentarze właścicieli

Na koniec chciałbym podnieść uwagę na kolejny ważny temat modelu Kia Ceed. Recenzje właścicieli – mówią. Komentarze ludzi, którzy nie wiedzą, co ze słyszenia dana maszyna może mówić o nim wszystkie ważne szczegóły, które nie są opinie See.

Przede wszystkim właścicielom powiedzieć wygodę obsługi. Wygodne ze wszystkim, z krzesłami, ciasno mocowania korpusu, kończąc z wygodnym łóżku w pokrętle. Zawieszenie sztywne, ale powinno być. Ale mimo to, gładka jazda – w szanowanej poziomie. Negatywne – nie tak z pewnością jednym z zakrętów, nawet jeśli oczekiwane małe, to musimy zwalniać. Ale dużym plusem jest przewidywalność maszyny. Jest ona dostępna dla każdego, każdy może nią zarządzać.

Ogólnie rzecz biorąc, wysokiej jakości pojazdów, które będą służyć swojemu panu wiernie przez wiele lat. Najważniejsze – jest regularnie zapewnić mu właściwą opiekę i.