145 Shares 8233 views

Opis pojazdu nissan r'nessa

Do samochodu rodzinnego to nissan r'nessa. Trudno jest określić typ jego ciała. Linia samochodów on jest gdzieś pomiędzy minivanów i kombi. Jest ono połączone z tym samym rezultatem pierwszej powierzchni i drugiej praktyczność. Warto zauważyć, że producent prezentuje go jako kombi, ale większość kierowców biorą go za minivana.


Przegląd samochodu

Pojawił się na rynku motoryzacyjnym w Japonii nissan r'nessa w 1997 roku. Jego produkcja była kontynuowana aż do 2001 roku. Auto jest uniwersalnym klasy średniej z poprzecznym silnikiem, napędem na przednie koła lub pełne. Najczęściej "Urness Township" opisany jako: wagonu praktyczność, komfort, minivan, SUV drożności.

W ciągu tych czterech lat, samochód trafia do jego zwolenników. Ale trudno nazwać powszechne. Podobnie jak w przypadku wszystkich modeli firmy, naprawa nie zdarza się często dla nissan r'nessa. Części odnoszące się do materiałów eksploatacyjnych (filtry, klocki hamulcowe, piłka, i tak dalej), nie jest tak trudno kupić. Ale jeśli chodzi o bardziej skomplikowanych napraw, to mogą pojawić się problemy. Niektóre części muszą być zamawiane z Japonii.

Model jest idealny do roli samochodu rodzinnego z wysokim poziomem komfortu, a dla wszystkich pasażerów, a nie tylko dla kierowcy. Główną różnicą pomiędzy „Urness Township” z minivanów jest brak trzeciego rzędu siedzeń. Wszystkie warianty mają tylko pięć mandatów. Siedzenie tylne rząd jest ukształtowany jako kanapy. Ma tyłu, który jest regulowany przez kątem. Sofa może również iść do przodu (do tyłu).

Bardziej interesujące są fotele. Są one regulowane przez napęd elektryczny. Co ciekawe, są one w stanie obracać się wokół własnej osi. Dostępność tej funkcji i wymagają szerokość korpusu, nietypowego samochodów.

Klasyczny „panelu Nissans”. Wygodna centralna konsola. wybierak biegów dla automatycznej skrzyni biegów znajduje się na kolumnie kierownicy. To jest bardziej typowe dla minivanów niż dla wagonów. Hamulec postojowy posiada również niezwykły układ: jest on wykonany w postaci pedału. Usuń to może podważyć.

Wymiary pojazdu nissan r'nessa są następujące: długość – 4,8 m, szerokość – 1,77 m, wysokość – 1,63 m.

Co do specyfikacji, to nie może być trzy opcje:

  • 2,0 litra benzyny;
  • 2,4 litra benzyny;
  • 2,0 litrowy Turbo.

Na każdym z tych modyfikacji jest mówić osobno.

„Nissan Urness Township” silnik dwulitrowym benzyną

Model ten jest pięciodrzwiowy kombi SR20DE silnik Mans. Jego pojemność – 1998 centymetrów sześciennych. Daje moc silnika 140 KM. Zamiast tego, gaźnik, który jest ustawiony dla tych bloków nie jest to możliwe, należy użyć wtryskiwacz z wtryskiem sterującym.

Silnik ma przedni poprzeczny pozycji, cztery siłowniki, z których każdy jest hodowany w cztery zawory. Moment wynosił 4,8 tysięcy obrotów na minutę. Prędkość maksymalna – 170 km na godzinę.

Automatyczna skrzynia biegów z czterema prędkościami. Napęd na przednie koła tylko. Przednie zawieszenie w postaci niezależnego zamortyzowany rozpory, z tyłu – wielokrotnego.

Silniki z 2,4 litra

Dane nissan r'nessa modyfikacja ta jest bardzo podobna do poprzedniej postaci. Silnik KA24DE miała objętość 2388 centymetrów sześciennych, zasilanie – 155 koni mechanicznych, 4,4 tysięcy obrotów na minutę.

Stały napęd na wszystkie koła. Skrzynia biegów automatyczna czterech etapach. Tylne zawieszenie – niezależne przednie multilinkovaya – w postaci niezależnego zamortyzowanego stelażu. Hamulce tarczowe z przodu i bęben z tyłu.

Nissan r'nessa: modyfikacja właściwości oleju napędowego

Objętość – 1998 centymetrów sześciennych. Moc – 200 KM. Silnik SR20DET charakteryzuje się poprzecznie z przodu, obecność turbo czterocylindrowy, 16 zaworu znajduje się na nich (cztery na każdy cylinder).

Wszystkie koła jazdy samochodem. Przekładnia – cztery przekładnia automatyczna. Zawieszenie jest taka sama jak w poprzedniej wersji. ograniczenie prędkości – 220 km na godzinę. Pojemność zbiornika paliwa – 65 litrów.

Reasumując, zawsze chcesz określić najważniejsze cechy samochodu. Ale jest to bardzo trudne w przypadku nissan r'nessa. Najlepsze słowo, które przychodzi na myśl – wszechstronność. Jest to samochód, który łączy w sobie najlepsze cechy różnych typów maszyn.