191 Shares 2577 views

Rosyjska artyleria z artylerzystów Piotra do „Iskander”

Rosyjska artyleria ponad sześciu wieków, jest główną siła ognia kraju. Pierwszy pistolet kiedy Dmitrij Donskoj byli obcy, ale krajowa produkcja narzędzi powstała w XV wieku. Za organizację firmy obronnego (tak zwane „gun-szałas”) przyciągnęła Arystotelesa Fioraventi – słynny pracownik odlewni i architekta.

Rosyjscy mistrzowie nauczyli się wiele od ekspertów zagranicznych, a następnie je przewyższył. Pistolety czasu, oprócz swoich cech bojowych często prawdziwe dzieła sztuki, rzucili tych artystów, takich jak legendarny mistrz Chokhov.

Regularne Rosyjska artyleria, jak również wiele innych rodzajów wojsk, została założona przez Piotra Wielkiego. Bombardirsky autokrata nakazał kompanię pułku Preobrazhensky 11 lat, jego wysiłki przyczyniły się do organizacji szkoleń i artylerzystów, która objawia się w wielu wspaniałych zwycięstw rosyjskiej broni.

Podczas II Świata artyleria sowiecka wojna była najpotężniejszym na świecie.

Wraz z rozwojem technologii jet pojawił się pogląd, że pistolet jako środek do pokonania wroga żołnierzy i sprzętu są nieaktualne. Po wojnie koreańskiej, przypadki użycia dużych jednostek artylerii przez długi czas, to nie było, ale czas pokazał, że ich rola nieuczciwie zaniżone.

Nowoczesna rosyjska artyleria połączeniu z organizacyjnych sił rakietowych. W funkcji MF & A to punkt zniszczenia i cele obszaru na krótkich i średnich dystansach za pomocą konwencjonalnej amunicji i spetszaryadov.

Walka doświadczenie w Afganistanie i Czeczenii wykazały, że samolot, mimo swoich zalet, zwykle występuje tylko jedna trzecia z zadań na potrzeby zdalnego rażenia, reszta prac przypada na artylerii. Niezależnie od warunków pogodowych i pory dnia, pistolet może produkować precyzyjne strzelanie. Interesujące jest to, że koszt strzał artyleryjski nieporównywalnie niższy niż uruchomienia rakiet.

Dokładność ognia wskazówek dostarczonych przez ACS, która w swojej obecnej formie przewiduje pełni zautomatyzowany topograficznych i wiązania nawigacji orientacji. Zastosowanie techniki komputerowej znacznie zmniejsza zużycie amunicji i zwiększa efektywność wykorzystania środków gaśniczych.

Rosyjska rakieta artyleryjski rozpoczął swoją historię w Straży zapraw „Katyusha”, która okazała się jego siły zgniatania podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

systemy taktyczne „Iskander”, stojąc na ramionach dziś są w stanie ukryć, adresowany do małych rozmiarów, chroniony walki elektronicznej znaczy. Zakres działalności przekracza 280 kilometrów.

Rosyjska artyleria jest podzielona przez ich funkcjonalne i techniczne podstawy pistoletu, haubica, przeciwpancerne, zaprawy, w tym jednostek wsparcia, kontrola i inteligencji. Obejmuje ona również systemy przeciwpancerny pocisk kierowany, dużego kalibru wyrzutnie rakiet, pocisków taktycznych krótkiego i średniego zasięgu.

Strukturę organizacyjną, która jest organizowana przez rosyjską artylerię, wymaga rozdzielenia funkcji pomiędzy sztaby dowodzenia ziemia brzeg BCMCS, VDV granicy (głównie jednostki zaprawy) i sił wewnętrznych.

Ramki do rosyjskiej artylerii przygotowuje specjalne dziewięciu wojskowych instytucji edukacyjnych w całym kraju, w tym Korpusu Kadetów.