500 Shares 2440 views

Urządzenie gaźnik „Ozon”. Urządzenie starter gaźnika

Gaźnik – urządzenie do dokładnego dozowania paliwa w strumieniu powietrza. Szczegół sprzyja powstawaniu palnej mieszaniny powietrza i oleju, a także reguluje jego przepływ do cylindrów silnika.

URZĄDZENIE CARBURETOR

Obecnie samochody ustawić gaźnik „Ozon”. Jest to część typu emulsji, w strumieniu zasilającym, podwójnej komory. Urządzenie gaźnika następujące:

 • Unosić zbilansowanej aparatu;

 • główny układ dozujący (dwie);

 • ekonostat (urządzenie skoncentrować). Znajduje się w drugiej komorze;

 • Układ biegu jałowego (stand-alone);

 • Przejście system w pierwszej i drugiej komory;

 • Pompa membranowa przyspieszacz z aerozolu w pierwszej komory;

 • Zawór odcinający elektromagnetyczny układ biegu jałowego;

 • Urządzenie wyładowcze ze skrzyni korbowej przepustnicy;

 • Pneumatyczny siłownik przepustnicy drugiej komory;

 • ręczne sterowanie powietrza pierwszego elementu zamykającego komory, przewód mechanicznym;

 • Urządzenie wyzwalania z gaźnika membranowego. Służy do automatycznego otwierania bramy po starcie silnika elektrycznego. Proces ten jest w wyniku podciśnienia w kolektorze zasysania;

 • przystoi doborze regulatora podciśnienia kierownictwo pogłębianie zapłonu.

JAK DZIAŁA CARB „ozon”

 1. Dostarczanie paliwa do urządzenia do gaźnika zapewnia jej przepływu przez filtr sitkowy, a igła zaworu. Zawór utrzymuje żądaną ilość paliwa w komorze pływakowej.

 2. Mieszaninę odbioru wytwarzane z komory pływakowej przez paliwo dysz głównych komór pierwszej i drugiej. Paliwa odbywa się w emulsji i rur studni. Probówki jest on mieszany ze strumieniem powietrza, pochodzące z dysz. Następnie, emulsja jest ruchomy w dużych i małych stożków gaźnika przez dysze.

 3. Po zapaleniu, elektromagnetyczny zawór odcinający jest zablokowany układzie korytarzy paliwa na biegu jałowym. Napięcie, zawór musi być otwarta.

 4. Proces wyboru emulsji paliwowej ze studni pierwszego układu komory na biegu jałowym. Paliwo przejściu poprzez dyszę, połączoną z częścią blokującą elektromagnetycznego. Występuje mieszanie paliwa z powietrzem, który przepływa przez otwór dyszy i na biegu jałowym przechodzenia z pierwszej komory. Powstała emulsja jest połączona z powietrzem do przewodu.

 5. Mieszanka paliwowa według częściowego otwarcia zaworów dławiących przepływa do komory przez otwór system przenoszenia. Proces jest do pracy głównego systemu dozującego.

 6. Ekonostat ułatwia wpływającej mieszanki paliwa z komory pływakowej do rozpylacza. koncentrując urządzenie zacznie działać przy maksymalnej stanu zasilania. Tak więc nie jest wzbogacenie emulsji paliwa.

 7. Pompa przyspieszenie ma zawory kulowe. Jednym z nich jest otwarty w czasie napełniania paliwem i jest zamknięta przez ciężarem kulki po zatrzymaniu mieszaniny surowca. Inny zawór jest otwierany przez ciśnienie paliwa i zamyka się ciężaru kuli.

 8. Urządzenie starter gaźnika zawiera szereg elementów: pręta dławik teleskopową dźwigni sterującej, przepustnica pręta uruchamiającego zawór, zawór regulacji napędu mechanizmu otwór dławiący. Podczas wyciągania powietrzna kierowcy klapę siłownika uchwyt zamyka przepustnicę nowo.

Ważne jest, aby wiedzieć, że naprawić gaźnik, dostosować go z częściowym demontażu zaleca się wykonać po jego usunięciu. Praca wymaga dokładności, czystość. Przed demontażem usuwania brudu z powierzchni czystą szmatką nasączoną specjalnym składzie. właściciel samochodu musi posiadać niezbędną wiedzę z części i podzespołów, w tym urządzenia do gaźnika. Technologia informacyjna może pomóc w eksploatacji, rozwiązywanie problemów w sposób, gdy wokół nie będzie służyć do naprawy środków mobilnych.